Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Norbi

Przedstaw się!

683 postów w tym temacie
1 minutę temu, AJPunk napisał:

i co najważniejsze kobiety

Ja w Twoim wieku myślałem jak tu dobrze piłkę złapać, aby dostać się do pierwszego zespołu albo coś w tym stylu ;) Ale jakby nie patrzeć kolejne pokolenia patrzą inaczej na świat. Fajny wstęp, jak najbardziej na plus, ambicja, ciekawość świata, odpowiedzialność, twórczość...stary nieźle nieźle. Przeraża mnie że jest różnica jedenastu lat...ale z drugiej strony większość osób z którymi się zadaje zbliża się do czterdziestki, więc w sumie wiem teraz jak oni się czują ;)  Witam w naszej małej społeczności, rozgość się i czuj się dobrze ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu
1 godzinę temu, AJPunk napisał:

Dlaczego? Ponieważ do najbliższej młodzieżówki mam kilkaset kilometrów (Gdańsk). Kończąc mam nadzieję iż nawiążę jakąś współpracę w Waszą społecznością i miło będzie się z Wami dyskutowało

Ło Panie, dla Pawłowskiego nie ma żadnych granic, znajdzie cię i tak, przyciągnie cię do Gdańska i zaczniesz trenować :D

Witamy na pokładzie ;)

Udostępnij post

Link do postu

Zarejestrowałem się tutaj już dosyć dawno temu, ale nie napisałem jeszcze tutaj niczego o sobie. Chyba lepiej później niż wcale? :P 

Nazywam się Dawid. Wrestlingiem zainteresowałem się w 2008 roku gdy przeskakując po kanałach natrafiłem Extreme Sports Channel i galę Raw. Po kilku miesiącach oglądania jedynie w telewizji zacząłem szukać czegoś w internecie i w ten sposób odkryłem TNA, a z czasem inne federacje i strony o wrestlingu. Moim ulubionym wrestlerem jest Kurt Angle. Podobał mi się bardzo w roli ojca chrzestnego stajni Main Event Mafia. Jego wcześniejsze walki z AJ Stylesem i Samoa Joe również były super. Pozdro. ;) 

Udostępnij post

Link do postu

Witaj, mam nadzieję, że nie skończysz swej "kariery" na forum na tym poście ;)

Udostępnij post

Link do postu

Napisano (edytowane)

Siema xD

Mam na imię Łukasz. Wrestlingiem interesuje się od 2011r kiedy przez przypadek na yt natknołem się na walkę o pas Divas Champion

( Kelly Kelly vs Beth Phoenix Hell In The Cell 2011 wygrała Beth stając się nową mistrzynią  ) . W temacie wrestlingu tak na powarznie jestem od roku. Zaczeło się to od oglądania SmackDown na Extreme Sport. Moim ulubionym wrestlerem jest John Cena a wrestlerką obecna mistrzyni kobiet na SmackDownLive NAOMI <3.

W przyszłości chciałbym znaleźć się w WWE, dlatego chcę rozpocząć swoją przygodę z wrestlingiem ( Jeżeli ktoś wie gdzie w Katowicach jest szkoła wrestlingu lub w okolicach to bardzo prosił bym o wiadomość ^^)

Mam nadzieję, że ciepło mnie tutaj przyjmiecie :) 

Edytowano przez Lukiftg__
1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Witaj, 

baw się dobrze na forum. Uważaj na ortografię, żeby nikt nie musiał poprawiać po Tobie wpisów. 

Z tą szkółką w Polsce to bym się raczej nie nakręcał :)

Pozdro. 

Udostępnij post

Link do postu

@Lukiftg__ witam na forum! Dosyć chwiliwy nick... :D

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu
13 godzin temu, IOOT_DZIKO napisał:

Z tą szkółką w Polsce to bym się raczej nie nakręcał :)

A ArekPawłowskiShow to to? ;)

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.