Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Norbi

Przedstaw się!

683 postów w tym temacie

Witaj na BGZ Wrestling!

W tym temacie możesz się przedstawić, napisz ile masz lat, gdzie mieszkasz, czym się zajmujesz, czym się interesujesz itp.

Uwaga:

W temacie mogą się wpisywać tylko osoby, które chcą się przedstawić, oraz osoby, które chcą zadać pytanie użytkownikowi, który się przedstawił.

Udostępnij post

Link do postu

No to skoro temat powstał to warto się wypowiedzieć :)

To tak, mam na imię Czarek, oraz prawie 15 lat. Mieszkam w Bydgoszczy na Szwederowie, moimi zainteresowaniami są: Piłka nożna, języki obce oraz Wrestling. Pozdrawiam.

Udostępnij post

Link do postu

No dobra drogi Koprze...Czy oglądasz jakieś inne federacje oprócz WWE?

Udostępnij post

Link do postu

Krzyśku, osobiście nie mogę się pochwalić tym co oglądam, bo poza WWE było to kilka PPV TNA, jedna tygodniówka i z 50 walk tej fedki. Poza tym oglądałem kilka walk Indy, więc nie ma sie czym chwalić.

Udostępnij post

Link do postu

Ja nazywam się Amine(czytaj Amin) za pewne mnie znacie, bo nawet przez pewien czas byłem na tym forum moderatorem. Interesuję się wrestlingiem, polityką, dziennikarstwem, sportem itp.

Udostępnij post

Link do postu

No no Prototype jesteś bardzo ciekawym użytkownikiem. pozdrawiam :)

No to moja kolej. Mam na imię Patryk, mam 14 lat, mieszkam w Żninie. Wrestlingiem interesuje się już 2 lata. Oprócz wrestlingu lubie też piłkę nożną, siatkówke i inne tego typu sporty, też lubie język angielski :D

Udostępnij post

Link do postu

Mam na imię Maciek i mam 14 lat. Mieszkam w Warszawie i moimi zainteresowaniami są: wrestling, piłka nożna, piłka nożna plażowa, bilard, poker i informatyka. Wrestlingiem interesuje się od 2 lat.

Udostępnij post

Link do postu

na imie mi Andrzej

Udostępnij post

Link do postu

Ja mam na imię Patryk, mam 18 lat, mieszkam we Wrocławiu. Moje zainteresowania to wrestling oczywiście(interesuję się nim ok.3.5 lat), a poza tym piłka nożna, siatkówka, informatyka.

Udostępnij post

Link do postu

Nazywam się Daniel. Mam 21 lat i interesuję się sportem w każdym wymiarze

Udostępnij post

Link do postu

Nazywam sie Krystian,20 lat,wrestliing oglądam już ładnych pare lat,dlatego ubolewam nad polityką WWE,oglądam rónież gale TNA i jak czas pozwoli to ROH

Udostępnij post

Link do postu

Hm no więc mam na imię Andrzej lat 26, wrestling oglądam od 1996 roku kiedy jeszcze nie był znany w PL tak bardzo. Miałem przyjemność być na kilku galach w Niemczech. Zainteresowanie to ogólnie sport i podróże

Udostępnij post

Link do postu

Mam na imie Przemek.Mam 21 lat,wrestlingiem interesuje sie od około 2 lat.Interesuje sie również piłką nożną

Dodano:

Mam na imie Przemek.Mam 21 lat,wrestlingiem interesuje sie od około 2 lat.Interesuje sie również piłką nożną

Udostępnij post

Link do postu

Mam na imię Tomek , mam 30 lat. Mieszkam w Kozienicach i moimi zainteresowaniami są: wrestling, piłka nożna, bilard. Wrestlingiem interesuje się od 10 lat.

Udostępnij post

Link do postu

No to czas się również przedstawić. Jestem Dawid, mam 12 lat. Mieszkam w łodzi. Moje zainteresowania to : Angol :D, Wrestling oczywiście(od roku), piłka nożna, grafika komputerowa(tworzenie stron www, sygnatury, avki, filmiki itd), koszykówka i ogólnie sport lubię :). Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z BGZ :D .

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.