Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

IIL

Przyszłość forum + mój blog Puls Wrestlingu

Witam. Byłem ostatnimi tygodniami bardzo zajęty, ponieważ przygotowywałem swoją podróż marzeń do Japonii, co w praktyce jest bardzo trudne i czasochłonne. Nasze forum niestety leży już od dawna, mimo że bardzo starałem się je utrzymać przy życiu. Brałem udział w kilku "zrywach" ku reanimacji starego wspomnienia, po czym nawet gdy Norbas chciał już odciąć kroplówkę trzymającą go przy życiu, postanowiłem je przejąć mimo, że było w rozsypce i podjąć heroiczną próbę reanimacji. Cóż, starałem się jak mogłem i zrobiłem wszystko, co moim zdaniem mogło je postawić na nogi, ale wyszło jak wyszło:)

Kilka razy było pytane, co dalej? Forum opłacone jest do bodajże marca czy kwietnia i wtedy zniknie z sieci. Będę się starał o wrzucenie jakiegoś archiwum offline, ale w związku że zmieniłem skrypt na IPBoard może być z tym problem. To nie jest phpbb3 i trzymanie tylko archiwum z takiego kombajnu jest problematyczne (kosztuje). Może uda mi się jakoś walnąć backupa gdzieś z wersji phpbb3? Szczerze, to wolałem tamtą bardziej. Było bardziej swojsko i przypominało dawne czasy. :)

JEŻELI ZNALAZŁBY SIĘ KTOŚ, KTO CHCIAŁBY SIĘ NIM ZAJĄĆ, TO MOGĘ Z MIEJSCA NADAĆ UPRAWNIENIA ADMINISTRACYJNE I TEORETYCZNIE UTRZYMYWAĆ JE DALEJ.

No, ale sam nie wierzę w taki obrót spraw. Użytkownicy za bardzo już odwykli od tego miejsca i jest im chyba dobrze, że zamykamy to miejsce. W ten czy inny sposób oferta aktualna i możecie przynajmniej np. podać info dalej czy popytać. 

Co ze mną? Wiem, nie jestem bohaterem tego forum i założycielem, czyli Norbasem, ale mam dalej zamiar wylewać swoje myśli na temat pro wrestlingu w internecie i z tego miejsca chciałbym zaprosić wszystkich na... mojego bloga ->

Please login or register to see this link.

Fanpage: 

YT (i zajebiste 6 subów): 

:D

Będą się tam pojawiały moje relacje, recenzje itd., a w szczególności szeroki opis mojego pobytu w Tokio i gal wrestlingowych, które miałem okazję tam oglądać. 

Aż się dziwnie czuję, bo tyle lat ganiłem tutaj ludzi za spam, a teraz sam podaje hurtowo linki do stron... :panda:

Powstanie w końcu grupa na fejsie, która będzie podpięta pod Puls Wrestlingu, ale będzie się również odnosiła do forum. Ktoś już kiedyś zresztą założył grupę o BGZ na fejsie i to tę grupę mam zamiar zmienić na grupę Pulsu. Minie trochę czasu zanim to zrobię, ale jeżeli ktoś jest zainteresowany, to może już do niej dołącząć ->

To tyle. Do poczytania na blogu! :)

Udostępnij post

Link do postu

Zawsze można dogadać się na istniejącym wciąż Attitude. 

Udostępnij post

Link do postu

W sensie zabrać swoje manatki po prostu tam, czy coś więcej? W perspektywie tego forum nie wiem o czym miałbym z nimi rozmawiać. Nie będę przecież pytał się tam ludzi, czy chcieliby prowadzić konkurencyjne forum. Backup BGZ na Attitude też przecież nie wchodzi w grę, także nie wiem o co Ci chodzi Dziko. 

Udostępnij post

Link do postu

@IIL, nie miałem na myśli żadnych fuzji, backupów czy innych spektakularnych zabiegów. 

Miałem na myśli tylko i wyłącznie to, że jeżeli komuś zachciałoby się jednak wypowiedzieć "w formie posta na forum" - zawsze może to zrobić tam. 

Większość z nas i tak ma tam konta. 

Oczywiście nie ma to żadnego podłoża "w kontekście tego forum". Przecież nie założymy sobie na Atti kącika wspominków. 

Udostępnij post

Link do postu

Jeśli tak wygląda przyszłość tego forum, to chętnie z wami pogadam na Attitude lub na grupie, bo w sumie nie mam z kim gadać o tym wspaniałym "sporcie", a szczerze - stęskniłam się za wami ;*

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Żal patrzeć jak fora internetowe przechodzą do lamusa, w takich miejscach to wszystko miało jakiś swój specyficzny klimat.

Udostępnij post

Link do postu

Owszem żal, ale nie musi przecież tak być, tylko potrzeba ekipy, która by wzięła to w swoje ręce. Ja sam niestety nie dam rady. Kilkanaście tygodni okej, ale nie można robić wszystkiego na jakimś forum zbliżając się 30. Życie prywatne wygrywa. :)

Inna sprawa, gdyby było tu powiedźmy 5-10 osób, które wiedzą co i jak coś robić, to wtedy nawet przy obecnych obowiązkach w życiu codziennym moglibyśmy to pociągnąć, ale... wałkowaliśmy to 1000 razy i nie będę zaczynał na nowo. Nie ma tutaj już ludzi, którzy wzięliby to serio i nie ma zresztą za co nikogo obwiniać. To przecież miała być zabawa i ileż lat można bawić się w posty, którymi zasypywaliśmy się w czasach szkoły średniej. :)

Oferta na górze aktualna i ekhm, Royal Rumble się zbliża. Potem, ekhm, będzie Mania... Ale nie, nie znowu... :D

Attitude jakoś się trzyma, ale oni technicznie są zamknięci w 2003 roku. Ten skrypt wzbudza wspomnienia, ale w dobie smartfonów wygląda jak jakieś archaiczne i niesmaczne muzeum. Ludzie im też uciekają na grupy z FB i nie mają już tyle postów, co kiedyś. Szkoda, bo mając takich wartościowych userów, którzy dbają o "swoje forum" od lat i np. techniczne możliwości forum BGZ mogliby jeszcze pokazać swoje pazury. 

WrestleFans zawsze było takie jakie jest teraz. Styl robiony na kolanie, chaos, 10000 działów o wszystkim i o niczym i cudem jakoś się to kręci będąc od dawien dawna jedynie przystawką do ich portalu, który nie ma już tego kopa jak wcześniej.

Udostępnij post

Link do postu

Napisano (edytowane)

Jest zbyt duży odpływ użytkowników z for internetowych by miał to kto ciągnąć. Attitude jeszcze daje jakoś radę bo byli największą polską społecznością, ale i oni pewnie będą z biegiem czasu się kurczyć.

Z jednej strony wygodniej mi gdy mam wszystko na fejsie, a z drugiej panuje tam niewyobrażalny chaos w postach u wysyp idiotów (z tego powodu przestałem śledzić największe grupy fb).

No i jak pisałem - nie ma to takiego klimatu jaki miały fora, szkoda. Dzisiejsza młodzież nie chce się bawić w fora, bo na fejsie jest szybciej i łatwiej. Kto by się tak bawił w tak "skomplikowane" rzeczy jak fora.

Fajnie by było, gdyby jednak forum dalej mogło działać, ale przy znikomym zainteresowaniu to raczej słabo.

Może chociaż zebrać tutejszą społeczność na grupie fb? Zawsze to lepsze niż tylko wtopienie się w tłum gdzieś indziej.

Edytowano przez estevez

Udostępnij post

Link do postu

Zapraszam na grupę! :) 

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Dajcie mi moda to zrobimy bonanze chłopaki.

JOHN CENA RZOĄDZI

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.