Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Kiedy powróci Becky Lynch?

Wszyscy musimy to przyznać, że od kilku miesięcy dywizja kobiet na SmackDown Live leży i kwiczy, a przerwa Becky Lynch związana z kręceniem filmu „W cywilu 6” tylko pogłębia ten problem. Irlandka jest jedną z trzech face’owych przedstawicielek płci pięknej na niebieskiej tygodniówce. Patrząc na to, że reszta to Charlotte Flair i Naomi, nie możemy się dziwić temu, jak to wszystko wygląda w storyline’ach na SmackDown Live.

Fani cały czas liczą na jak najszybszy powrót Becky do telewizji, ale oczywiście, jak wiemy, kręcenie scen do filmu może długo potrwać. „W cywilu” jest już sporą produkcją, więc potwierdza to ten fakt. Na całe szczęście wydaje się, że jesteśmy coraz bliżej zobaczenia Lynch w ringu. Dzisiaj była mistrzyni kobiet wrzuciła na swojego twittera wpis, w którym informowała, że właśnie wróciła do domu w Irlandii. Jednocześnie ostrzegła całą dywizję kobiet na SmackDown Live, iż musi ona być przygotowana na nią. Wygląda na to, że zakończyła już swoje prace nad filmem, jednak federacja dała jej trochę odpoczynku przed powrotem do WWE.

Mówi się, że federacja ma w planach, by Irlandka pojawiła się na SmackDown w styczniu, co oznacza, że najprawdopodobniej dojdzie do tego podczas Royal Rumble Matchu kobiet. Byłoby najlepiej, gdyby tak właśnie się stało, gdyż wtedy powrót nabrałby większego impetu. 

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.