Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Szokujące zachowanie widza podczas 205 Live!

Od czasu do czasu w każdym sporcie słyszy się o szokującym zachowaniu fanów. W piłce często widzowie wybiegają na boisko, co zakłóca całą rozgrywkę. Jednak najgorszym zachowaniem jest bezpośredni atak w stronę sportowca. Nawet w świecie pro wrestlingu często (niestety) się o tym słyszy.

Po walce Tag Teamowej, gdzie Gran Metalik i Kalisto pokonali Jacka Gallaghera i Briana Kendricka przez dyskwalifikację doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu. Gdy Jack i Brian zmierzali już w stronę backstagu, kamera dosłownie na chwilę pokazała leżącego Kalisto. W tych dwóch sekundach jednak widać, jak luchador dostaje w twarz pełną butelką wody. Według widzów musiało to dobrze trafić, ponieważ podczas przerwy opuścić arenę pomagali mu lekarze i sędziowie.

Nie wiadomo jeszcze, co stało się z osobą, która rzuciła ową butelkę. Jednak wiemy, że WWE bardzo poważnie podchodzi do takich przypadków. W przeszłości w podobnych sytuacjach federacja bez zawahania się pozywała owe osoby za naruszenie praw obowiązujących podczas eventów, jak i narażania gwiazdy światowego formatu na urazy czy poważniejsze kontuzje.

WWE nie wystosowało żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Uważamy jednak, że takiego nawet nie ujrzymy. Jeśli chodzi o samego Kalisto, to z pewnością nic mu nie jest. Możliwe, że podczas uderzenia został zamroczony i właśnie dlatego potrzebował pomocy specjalistów.

FUCK THAT FAN

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link.

— Italo Santana (@BulletClubItal)

Please login or register to see this link.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.