Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Czy War Machine zmierzają do WWE?

Jak informuje Dave Meltzer we Wrestling Observer Radio, War Machine obecnie są bardzo blisko przejścia do WWE. Mianowicie byli mistrzowie ROH oraz IWGP Tag Team mają obecnie przechodzić testy medyczne. Może to oznaczać, że za parę miesięcy zobaczymy tę drużynę w największej federacji wrestlingu na świecie.

Dla tych, którzy nie znają tego Tag Teamu: War Machine to obecnie jedna z najlepszych drużyn na świecie. W tym roku Hanson i Raymond Rowe mogą się pochwalić tym, że dwukrotnie posiadali pasy mistrzowskie Tag Team IWGP oraz tym, że byli poprzednimi mistrzami w WCPW. Przez te osiągnięcia są zaliczani do ścisłej czołówki Tag Teamów na całym świecie. Mówi się, że są nawet w najlepszej trójce obok The Usos i Young Bucks.

Obecnie w szczególności pracują dla Ring of Honor, a w zeszły piątek wygrali swój pojedynek na Final Battle przeciwko The Addiction (Christopherowi Danielsowi i Kazarianowi). Jeśli WWE naprawdę miałoby podpisać kontrakt z War Machine, to nie możemy się spodziewać ich debiutu w NXT wcześniej niż w lutym, ponieważ dzisiaj NJPW ogłosiło, że na Wrestle Kingdom 12 Hanson i Raymond Rowe wsparci przez Michaela Elgina zawalczą od mistrzostwa IWGP 6-Man Tag Team w Gauntlet Matchu. O tym możecie przeczytać tutaj: 

Please login or register to see this link.

.

Jedno jest pewne, WWE zbroi swoją dywizję Tag Team w NXT przed przejściem Authors of Pain do głównego rosteru. Wizja ich starć z Kyle’m O’Reillym i Bobbym Fishem o tytuły mistrzowskie Tag Team NXT wygląda niesamowicie i zdecydowanie jest na co mieć nadzieję.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.