Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Jeff Hardy o swoim powrocie do ringu.

Dwa miesiące temu dostaliśmy oficjalne potwierdzenie kontuzji ramienia Jeffa Hardy’ego, której się nabawił podczas Great Balls of Fire. Tam razem ze swoim bratem zmierzył się w 30-Minute Iron Man Tag Team Matchu przeciwko Sheamusowi i Cesaro. Pojedynek przegrali i przez to nie pojawiał się tak często, jak byśmy tego oczekiwali. Mówiło się, że Charismatic Enigma wróci dopiero po Wrestlemanii, a o tym wszystkim powiedział nam w filmie sam kontuzjowany zawodnik.

Jeff mówił, że jego lekarze informowali, że rehabilitacja szybko idzie w dobrym kierunku. Nie czuje się jeszcze znakomicie, oczywiście, że czuje ból, jednak z każdym dniem jest lepiej i myśli, że w ciągu miesiąca będzie mógł już zacząć podnosić lekkie ciężary, by zacząć wracać do pełnej sprawności. Ma też nadzieję, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w kwietniu wróci do ringu, by ponownie robić to, co kocha.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.