Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Nowe wiadomości na temat kontuzji Drew McIntyre’a

Jak wszyscy pamiętamy podczas zaskakującego pojedynku o mistrzostwo NXT na Takeover: WarGames, doszło do groźnej kontuzji ramienia Drew McIntyre’a. W związku z nią Szkot najprawdopodobniej stracił swój tytuł. Zaledwie kilkanaście minut po gali Triple H podczas Live’a na Facebooku potwierdził wcześniejsze spekulacje dotyczące byłego mistrza. Jednak nadal nie było wiadomo, jak długo potrwa przerwa byłego TNA World Heavyweight Championa.

Kilka dni temu Drew przeszedł konkretne badania i jak się okazało wcześniejsze obawy były prawdziwe. Mówi się o przerwie, która może potrwać nawet do kwietnia, co oznacza, że McIntyre może pojawić się na NXT Takeover przed Wrestlemanią i tam stoczyć powrotny pojedynek. Nic nie jest jednak pewne, a były mistrz NXT może wrócić nawet po najważniejszym tygodniu w roku WWE.

Sam Drew tak skomentował swoją kontuzję:

Niestety doznałem kontuzji podczas obrony mistrzostwa NXT na Takeover. Radziłem już sobie z takimi rzeczami. Prawda jest taka, że zawsze wracam lepszy. To jest wiadomość do kogokolwiek, kto będzie mistrzem NXT w 2018 roku.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.