Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Wielka gwiazda NXT dołączy do 205 LIVE!

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo umierająca dywizja Cruiserweight zaopatrzy się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Pro Wrestling Noah i NXT. Mowa oczywiście o „Japanese Sensation” Hideo Itami. Podczas ostatniego epizodu 205 Live został zapowiedziany jego debiut z dopiskiem „Coming Soon„. Oby nie skończyło się jak z Emmaliną!

Hideo Itami zadebiutował w NXT z wielkim szumem, zdobywając natychmiastowo serca fanów niepowiązanych z Japońskim Wrestlingiem. Jeszcze jako „KENTA” walczył w takich federacjach, jak All Japan Pro Wrestling czy z której najbardziej jest rozpoznawalny, czyli Pro Wrestling Noah. W tej ostatniej spędził aż 14 lat, stając się jednym z najbardziej docenianych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników na świecie. Przed NXT zaliczył jeszcze Ring of Honor, gdzie stoczył pamiętną rywalizację z obecnym generalnym menadżerem SmackDown Live Danielem Bryanem, znanym wtedy jako Bryan Danielson.

NXT jego droga nie wyglądała już tak gładko. Po sensacyjnym debiucie i szybkiej wspinaczce po NXT Championship zaliczył kilka kontuzji, które spowodowały trwające kilkanaście miesięcy przerwy. Po nieudanej walce z Bobbym Roodem o NXT Championship podczas NXT Takeover: Chicago przeszedł heel turn i od tego momentu Hideo tuła się po kątach NXT.

Nie wiemy, w jakiej postaci zadebiutuje Hideo Itami. Czy będzie on babyfacem, czy monsterheelem dowiemy się dopiero podczas zapowiadanego debiutu. Możemy się jednak spodziewać, że to właśnie on będzie kolejnym pretendentem do tytułu Cruiserweight, w którego posiadaniu znajduje się obecnie Enzo Amore.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.