Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Były Mistrz WWE powróci do federacji?

Minęło dużo czasu odkąd widzieliśmy Batistę w WWE. Niestety jego ostatni run w federacji Vince’a nie był taki sukcesywny jakiego się spodziewał, a wszystko przez „YES Movement”, który zawładnął w tamtym czasie całym światem WWE. Po odejściu, Batista zaczął grać w wielkich blockbusterach takich, jak „Strażnicy Galaktyki” (część pierwsza i druga). 

Jim Ross, podczas swojego podcastu, rozmawiał z Dave’m o jego pro-wrestlingowej karierze. Batista powiedział, że wciąż kocha wrestling i chciałby wrócić do WWE, jednakże nie na jednorazowy występ, a raczej na dłuższy okres. Stwierdził on, że jedynym czynnikiem stojącym na jego drodze powrotnej do WWE – prócz Vince’a i braku kontraktu – jest jego Hollywoodowy grafik, który jest dość napięty. Powiedział, że jakby miał wrócić, to chciałby mieć program z Triple H’em, ponieważ praca z COO federacji mogłaby ukryć jego słabości w ringu.

Batista dodał, że po odejściu z WWE nigdy nie spalił za sobą mostu łączącego go z federacją, a jedyną rzeczą, która mu tam przeszkadzała był sposób, w jaki Vince prowadzi swój multimilionowy biznes.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.