Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Charlotte o swojej wymarzonej rywalce na Wrestlemanii 34

Charlotte jest obecnie uznawana za najlepszą wrestlerkę w WWE. Sporo jest w tym prawdy. Jest genialną mistrzynią, która jest w stanie poprowadzić teraz dywizję kobiet na SmackDown Live. Wiele mamy wymarzonych zawodniczek, które chcielibyśmy połączyć z nią na Największej Scenie ze Wszystkich. Becky Lynch, Asuka, Ember Moon, Kairi Sane to tylko część z tych, które byłyby w stanie wykręcić z Charlotte Flair pojedynek godny nawet Main Eventu Wrestlemanii.

Głównym tematem jej wywiadu z Uproxx było jej wymarzone starcie. Na pytanie o tym z kim chciałaby się zmierzyć w kwietniu, odpowiedziała, że jest wiele utalentowanych wrestlerek, przeciwko którym mogłaby walczyć. Jednak zdecydowanie jej marzeniem jest Fatal 4-Way z Becky Lynch, Sashą Banks i Bayley, co na pewno jest materiałem na Main Event Wrestlemanii.

Jeśli chodzi o singlowy pojedynek, jej marzeniem byłoby starcie Queen vs Queen, czyli walka ze Stephanie McMahon. Jednak co do bardziej możliwych połączeń są właśnie wcześniej wspomniane przyjaciółki z Four Horsewomen.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.