Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Daniel Bryan o swoich staraniach, by powrócić do ringu

Obecny Generalny Menadżer SmackDown Live Daniel Bryan, który jak wszyscy pamiętamy, zakończył karierę 2,5 roku temu, od jakiegoś czasu stara się, by powrócić do ringu. Mówiło się dużo o tym, że po zakończeniu kontraktu z WWE miałby wrócić na scenę niezależną, by tam ponownie walczyć. Jakiś czas temu pisaliśmy o wymarzonych przeciwnikach Daniela, po ewentualnym powrocie. Możecie o tym przeczytać tutaj: http://whatiswrestling.pl/5-wymarzonych-przeciwnikow-dla-daniela-bryana-scenie-niezaleznej/. Mimo wszystko w największej federacji wrestlingu na świecie będzie to ciężkie, gdyż Vince McMahon nie jest przekonany czy Bryan może być w stanie wrócić do ringu.

Ostatnie sytuacje czyt. wielokrotne walki Kurta Angle od TLC, który również miał spore problemy spowodowane kontuzjami z przeszłości oraz Chokeslam Kane’a na Danielu na zeszłotygodniowym RAW pokazują, że nadal możemy mieć szanse na powrót obecnego Generalnego Menadżera SmackDown Live do ringu WWE.

Jak sam Daniel Bryan przyznał, jego testy wypadły bardzo dobrze i wszyscy lekarze mówili mu, że jest w stanie walczyć. On jednak boi się, że nadal mogą być Ci, którzy mu powiedzą, że jest to zbyt ryzykowne i właśnie oni mogą mieć rację. Wierzy jednak, że w końcu do tego dojdzie i znów wejdzie do kwadratowego pierścienia jako wrestler, nie jako „tylko” Generalny Menadżer.

Jak cała sytuacja się potoczy? Wszyscy z nas mają nadzieję, że zobaczymy ponownie Yes Lock w wykonaniu Daniela Bryana. Ostatnie wydarzenia jednak pokazują, że może do tego dojść wcześniej niż się tego spodziewaliśmy jeszcze rok, dwa lata temu.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.