Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Czołowe gwiazdy SmackDown Live wyrzucone z touru po Europie!

Światło dzienne ujrzały bardzo zaskakujące wieści z touru WWE po Europie. Okazuje się, że Kevin Owens oraz Sami Zayn zostali dyscyplinarnie odsunięci od reszty touru. Zawodnicy wrócili już do Stanów Zjednoczonych i oczekują na dalsze instrukcje od federacji ze Stamford.

Jak donoszą zagraniczne źródła, Kanadyjczycy wyszli poza skrypt podczas SmackDown w Manchesterze. W oryginalnych planach brawl pomiędzy Zaynem i Owensem oraz The New Day miał trwać znacznie dłużej, a zwycięsko mieli z niego wyjść Ci drudzy. Jak dobrze wiemy, Kevin zaatakował Kofiego lecz po chwili się wycofał i na tym się zakończyło starcie między zawodnikami. Te same źródła donoszą, że ostatnimi czasy bardzo trudno się pracuje z ową dwójką. Pro Wrestling Sheet, które jako pierwsze przekazało tą wiadomość, zaznacza, że wpływ na ostatnie zachowania Samiego i Kevina może mieć zwolnienie Jimmy’ego Jacobsa oraz odejście Nevilla, którzy są ich bliskimi przyjaciółmi.

Jak to wpłynie na pozycje zawodników i czy wysunięte zostaną dalsze konsekwencje? Tego dowiemy się w najbliższych dniach, ale całkiem możliwe, że skończy się na zwykłej naganie z uwagi na bardzo mocną pozycje Owensa na zapleczu.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.