Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Poznaliśmy Dark Match gali NXT Takeover WarGames!

Federacja oficjalnie ogłosiła, że podczas gali NXT Takeover WarGames odbędzie się Dark Match. I nie jest on na poziomie tych, które odbywają się podczas tygodniówek RAW czy SmackDown, ponieważ w tym pojedynku na szali znajdzie się United Kingdom Championship. Obecny mistrz Pete Dunne stanie do obrony mistrzostwa przeciwko Johnny Gargano.

Ciekawą rzeczą jest, że WWE zdecydowało o obronie mistrzostwa w walce, która nie będzie nigdzie transmitowana. Pete Dunne zadebiutował podczas ostatniego RAW, gdzie pokonał mistrza Cruiserweight Enzo Amore. Możliwe, że zarząd chce wykorzystać całe zamieszanie w social mediach, które zostało wywołane podczas jego debiutu, aby sprzedać ostatnie bilety na WarGames.

Pete Dunne pojawił się podczas Monday Night Raw jako babyface, jednak nie zdążymy się do tego przyzwyczaić. Federacja zdecydowała o takim przebiegu wydarzeń, ponieważ RAW odbywało się w Wielkiej Brytanii. Jednak dalej jego postać będzie prowadzona tak samo, jak obecnie prowadzona jest na scenie niezależnej. Pete znany jest ze specyficznego zachowania, które fani WWE mogli zaobserwować podczas United Kingdom Championship Tournament. Dodatkowo walczyć będzie z jedną z największych i najbardziej lubianych gwiazd NXT Johnym Gargano.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.