Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Impact Wrestling płaci widzom!

Impact Wrestling skorzystało z pomocy agencji castingowej, aby reklamować płatną dodatkową pracę dla fanów uczestniczących w tapetach telewizyjnych w Ottawie w Kanadzie w dniach 7-9 listopada.

Agencja Smyth Casting dodała tweeta zachęcającego ludzi do ubiegania się o tę rolę, która będzie płatna do 50 $ dziennie. Co ciekawe, w formularzu wniosku proszą o to, by aktorzy mieli na sobie codzienne ubrania i zachęcają każdego kandydata do „obejrzenia wrestlerów na stronie internetowej (IW)”, zapoznania się z ich postaciami, a następnie stworzenia odpowiednich znaków dla kamer, chantów itp.

Mimo iż z pewnością nie jest to pierwsza tego typu promocja wrestlingu, to informacja ta wydaje się trochę przygnębiająca. Kiedy WCW zatrudniło widownie do tapingów na początku lat 90-tych, dało to wrażenie nienaturalności gali. IW prawdopodobnie także ucierpi na tej akcji, ponieważ prawdziwi fani wrestlingu na pewno zauważą, że widownia na arenie nie jest zaangażowana w galę.

Co ciekawe, ogłoszenie zawiera również informację o tym, że wszyscy kandydaci muszą pochodzić z Ottawy. Mogą oni przyjść ze znajomymi i członkami rodzin, a, jeśli są do tego zdolni, mogą pracować przez kilka dni.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.