Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Brock Lesnar powraca na RAW!

Roman Reigns nie będzie jedyną gwiazdą, która powróci na RAW w następnym tygodniu. WWE ogłosiło, że za tydzień zjawi się główny mistrz czerwonego rosteru, Univeral Champion Brock Lesnar razem ze swoim adwokatem, Paulem Heymanem.

Prawdopodobniebędziemy świadkami jedynie proma ze strony Heymana, a sam Lesnar za wiele nie zrobi, chociaż jeśli wierzyć plotkom, może dojść do starcia między Bestią a Finnem Balorem, który od dawna jest w planach kreatywnych by zmierzyć się z Universal Championem na Royal Rumble. Byłoby to na pewno dobrym startem feudu, który chciałoby zobaczyć wielu fanów. Co ostatecznie przygotował Vince McMahon, dowiemy się za tydzień.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.