Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

IIL

Przyszłość forum BGZ - zamykamy?

Witam po dłuższej przerwie. Forum mimo kopa po resecie nie wypaliło. Pytanie - co dalej? 

Można zamknąć i zniknąć bez słowa, ale za kilka lat byśmy żałowali. Może przez chwilę, zamyślilibyśmy się na 5 minut, ale jednak. :D

Myślę, że z forum można zrobić archiwum tylko do odczytu i zrobić jakąś grupę na facebooku czy cokolwiek, ogólną nawet i nie tylko o wrestlingu, gdzie moglibyśmy wymienić się raz na jakiś czas jakimś głośniejszym newsem i opowiedzieć co u nas słychać? 

@Norbi podał kiedyś taki pomysł i w obecnej sytuacji jest to moim zdaniem jedyna opcja. Macie jakieś pomysły? 

Przy okazji chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim za to, że kiedyś dawno temu tworzyliśmy zgraną paczkę. :t_up:

Pozdro :panda:

Udostępnij post

Link do postu

Pomysł jak najbardziej ok bo Facebook to jednak większa społeczność, łatwiej tam trafić niż na forum.

Grup wrestlingowych jest już kilka  na których są ci sami ludzie, więc nie wiem czy byłaby odpowiednia koniunktura. Tak czy inaczej warto próbować, by utrzymać naszą małą społeczność.

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Jestem takiego zdania jak IL ,twórzmy grupę na Fejsie;p a forum archiwum

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Nie mam i nie będę miał konta na Facebooku, więc pozostaje mi tylko kontakt telefoniczny do ekipy. 

Pozdro :)

Udostępnij post

Link do postu

@IOOT_DZIKO zawsze możesz przeprosić się z fejsem i założyć fikcyjne konto, które nie sprzeda Twoich danych osobowych. No, chyba że utrzymywanie kontaktów jedynie z ludźmi z którymi wymieniłeś dane telefoniczne to jedyne na czym Ci zależy. 

Udostępnij post

Link do postu

Ja nie ufam ludziom, którzy nie są na fejsie :P

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Ja korzystam z fejsa tylko w kwestiach studyjnych, więc wątpię, bym udzielała się tam na grupie.

I tak szkoda, że forum umarło :C

Udostępnij post

Link do postu

Pisanie samemu cyz w grupie 2-3 osób na forum nie ma sensu...a szkoda bo zawsze wolałem takie rozwiązania niż fejsbukowe grupy i takie tam...

Udostępnij post

Link do postu

Fajnie że wspomniałeś o tym archiwum do odczytu. Raz na jakiś czas weźmie człowieka na wspomnienia i aż chce się poprzeglądać jakieś stare tematy w których kłóciło się o to czyj ulubieniec jest bardziej ch***y. Wszystko związane z 4c przepadło, więc dobrze by było gdyby chociaż tutaj udało się coś zachować. 

A grupa na fb zawsze spoko, fora to już niestety zamierzchła przeszłość. 

Udostępnij post

Link do postu

Trochę mi przykro powiem szczerze bo to forum to było kiedys dla mnie źródło informacji na temat wwe gdy było sie jeszcze dzieciakiem. Teraz wróciłem do oglądania wrestlingu po 3-4 latach i znowu tutaj trafiłem. Trochę nostalgia. Pozdrawiam i uważam ze grupa na facebooku byłaby dobrym rozwiązaniem.

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Trochę szkoda forum, ale grupa na facebooku to dobry pomysł. Szybszy dostęp, no i szansa na pozyskanie nowych członków.

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.