Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

satan_himself

e-wrestling
E-wrestling

Cześć,
jestem tu nowy. Nie jestem typem, który przesiaduje na forach, ale coś mnie uderzyło kilka dni temu jak przypomniałem sobie 

o tej formie bookowania swojej federacji właśnie na forum. 

Moim zdaniem ludzie, których taka forma zabawy, tworzenia i kreowania swojej postaci poprzez PW z twórcą skryptu,

czyli: pisanie promo, pisanie walk wraz ze swoim przeciwnikiem, pisanie wywiadów itd. (a jest ich z pewnością wielu)

nie wiedzą jak się za to zabrać. Próbują zakładać strony i promować je na forach.

Ja wpadłem na ciekawszy pomysł. Nie założyłem jeszcze nic, ale mam nadzieję, że Wy mi w tym pomożecie.

Jesteśmy w końcu fanami dobrego wrestlingu, dobrego bookingu, zróbmy coś razem i niech to stanie się czymś ciekawym,

umilającym czas poza pracą, szkołą czy czymkolwiek. Stwórzmy federację, która będzie wspólna.

A przechodząc do konkretów: do stworzenia tej federacji potrzebne by były kreatywne głowy. Kilka osób.

I również kilka, które chciałyby spróbować bookingu, chociażby swojej postaci.

Pozostawię Was w tym miejscu. Rozważcie to sobie, dzielcie się opiniami, dojdźmy do czegoś razem.

Do założenia tej federacji i sprawienia by była czymś poważnym, gromadzenia ludzki zainteresowanych i tworzenia,

albo do odrzucenia tego pomysłu. Wyrok oddaje w wasze ręce.

Zapraszam do dzielenia się opiniami w komentarzach.

- sxtxn ;)

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.