Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Pierwszy zapowiedziany pojedynek na WWE TLC’17!

Do gali TLC zostały jeszcze trzy tygodnie, a już otrzymaliśmy pierwszą walkę. Będzie to starcie Alexy Bliss z Mickie James, stawką będzie oczywiście WWE Raw Women’s Championship. Rywalizacja obu pań rozpoczęła się już w zeszłym tygodniu, co było niezłym zaskoczeniem, ponieważ za kolejną rywalkę dla Alexy uważało się Nia Jax. 

Obie panie mają dość ciekawą historię bo na początku tego roku, gdy Bliss była jeszcze na Smackdown, to w walce z Becky Lynch otrzymała pomoc od powracającej wtedy Mickie James. Przez kilka tygodni miały one sojusz, który zakończyła pięciokrotna mistrzyni kobiet. Później oczywiście zostały przeniesione na Raw w ramach Superstar Shake-Up i ich drogi się dość mocno rozeszły. 

TLC w tym roku jest ekskluzywną galą dla czerwonej tygodniówki i jak zawsze odbywała się pod koniec roku, tak w tym odbędzie się 22 października. 

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.