Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Nowy członek dywizji Cruiserweight!

Wygląda na to, że po gali PPV No Mercy w dywizji Cruiserweight zaczyna się coś dziać.

Wszystko za sprawą Enzo Amore, który pokonał Nevilla i zdobył tytuł Cruiserweight. Od tego momentu sporo osób zwróciło swoją uwagę w stronę całej dywizji. Chodzi oczywiście o możliwy Double Turn, gdzie Enzo Amore przeszedł Heel Turn, a Neville Face Turn. 

Dziś podczas segmentu z udziałem Enzo i reszty Cruiserów Kurt Angle dodał nową osobę do 205 Live. Osobą ową jest Kalisto, czyli prawdopodobnie najbardziej oczekiwana osoba do przejścia na 205 (z obecnego rosteru WWE). Zaatakował on Enzo Amore i prawdopodobnie podczas gali PPV TLC zawalczy o tytuł Cruiserweight. 

Przypomnijmy, że tydzień temu wszyscy obecni Cruiserzy stracili prawo do walki o tytuł, ponieważ zaatakowali Enzo podczas jego celebracji. Oznacza to, że tylko Kalisto ma prawo do walki o mistrzostwo. 

Czy wreszcie 205 Live będzie mogło zaoferować nam produkt godny naszej uwagi? Miejmy nadzieje, ponieważ obecnie przyszłość owej tygodniówki nie wygląda najlepiej.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.