Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Więcej informacji o występach Brocka Lesnara i Johna Ceny!

W ostatnim czasie pojawiły się plotki, jakoby obecny Universal Champion miał nie bronić swojego tytułu mistrzowskiego aż do Royal Rumble 2018. Oznaczałoby to, że na dwóch najbliższych (potwierdzonych) galach główny pas czerwonej tygodniówki nie będzie broniony. Na całe szczęście Brock Lesnar został zapowiedziany na pierwsze RAW po TLC, co pokazywałoby, że na tej tygodniówce zobaczylibyśmy początek feudu.

Jego zwieńczeniem byłaby walka o mistrzostwo Universal na Survivor Series. Te przypuszczenia prawdopodobnie potwierdza fakt, że Bestia ma się pojawić jeszcze na pewno 13 listopada. Jest to termin ostatniego Monday Night RAW przed galą z „Big Four”. Krążą plotki, że rywalem Lesnara ma być Finn Balor, który teoretycznie nadal ma prawo do walki rewanżowej o pas Bestii.

Z drugiej strony, John Cena w porównaniu do Brocka nie jest zapowiadany na żadne z RAW w drodze do najbliższej łączonej gali obu brandów, natomiast występ jego jest prognozowany na Survivor Series. Tam 16-krotny mistrz świata miałby się zmierzyć po raz kolejny z Bray’em Wyattem.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.