Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Rywal Cody’ego na Global Wars Columbus już znany!

Po Death Before Dishonor, gdzie Cody obronił tytuł przeciwko Minoru Suzukiemu można było się spodziewać, że kolejny rywal będzie już pochodził z USA, a jednak nie i kolejnym rywalem Mistrza ROH będzie jeszcze niedawny ROH Television Champion – KUSHIDA. Na pewno jest to dobry przeciwnik pod względem ringowym, ale z wiarygodnością będzie tutaj podobnie jak we wcześniejszej walce Cody’ego. Japończyk na ostatniej gali stracił pas na rzecz Kenny’ego Kinga, więc naprawdę sporym zaskoczeniem jest brak rewanżu obu panów. 
Gala w Columbus odbędzie się 14 Października i będzie przedostatnią galą w ramach Global Wars. 

KUSHIDA przed spotkaniem z Codym zawalczy na gali NJPW King of Pro-Wrestling, a rywalem będzie Will Ospreay. W walce na szali stanie IWGP Junior Heavyweight Championship. Na tej samej gali wystąpi również były WWE Intercontinental Champion, gdzie wraz z Martym Scurllem i Kennym Omegą zawalczą z Chaos(YOSHI-HASHI, Jado i Beretta).

 

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.