Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Zmiana przy stole komentatorskim na najbliższe RAW

W ostatnich tygodniach mieliśmy dużo zmian przy stołach komentatorskich. Niektóre były jednorazowe, jak zastąpienie Bookera T przez Jerry’ego Lawlera, ale byliśmy też świadkami zmianami na stałe, czego przykładem jest Corey Graves, który na SmackDown Live zastąpił JBLa.

Dzisiaj na swojej oficjalnej stronie federacja poinformowała nas, że Michael Cole nie pojawi się na najbliższym Monday Night RAW ze względu na ślub jego syna. Jednocześnie poznaliśmy też osobę, która zastąpi obecnie najbardziej doświadczonego komentatora w WWE. Tą osobą jest obecny komentator SmackDown Live – Tom Philips.

Oznacza to, że jest to zaledwie drugie Monday Night RAW w ostatnich 20 latach, podczas którego Michael Cole nie będzie siedział przy stole komentatorskim.

Artykuł

Please login or register to see this link.

pochodzi z serwisu

Please login or register to see this link.

.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.