Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

PLOTKA: Vince McMahon wściekły na Nakamurę!

Jak wiadomo Shinsuke Nakamura został na SmackDown w zeszłym tygodniu pretendentem do pasa WWE i na Summerslam zmierzy się z Jinderem Mahalem o to właśnie mistrzostwo. King of Strong Style zdobył miano pretendenta poprzez pokonanie Johna Ceny, w mocno reklamowanym jako „Dream Match” starciu. Pośród niesamowitego story tellingu i kilku niesamowitych akcjach, stało się jednak coś co sprawiło, że świat Wrestlingowy na sekundę zamarł w przerażeniu. Cena szykując się do kolejnego Attitude Adjustment wyniósł Nakamurę, ten zeskoczył za jego plecami i wykonał Inverted Exploder Suplex, Cena nie wybił się za mocno i spadł prosto na kark. Na całe szczęście nic poważniejszego się nie stało, Nakamura tuż po walce przeprosił Johna, Cena odpowiedział, że nie ma za co przepraszać i sprawa wydawała się zamknięta.

Jednak Cageside Seats donosi, że krążą pogłoski o tym, że Vince McMahon wściekł się na Nakamurę po niefortunnej akcji. Sports Illustrated uspokaja jednak fanów twierdząc, że Vince podobno nie stracił wiary w Nakamurę, ale następny tego typu wypadek może do tego doprowadzić.

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.