Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Znamy pierwszego finalistę G1 Climax 27!

Prawie cztery tygodnie. Tyle czekaliśmy na te trzy finałowe dni G1 Climaxa. Było jednak warto, gdyż turniej wypada znakomicie. Mimo tego, że każdy dzień witał nas pięcioma Tag Team Matchami, to później mogliśmy zobaczyć przynajmniej jedną świetną walkę.

Jednak wszystko co dobre, kiedyś się kończy, a dziś mieliśmy okazję oglądać ostatni dzień dla zawodników z Bloku A i mimo, że tylko dwie osoby walczyły dzisiaj o miejsce w niedzielnym finale, to i tak zobaczyliśmy świetne pojedynki Zack Sabre Jr. z Tomohiro Ishiim oraz Hirookiego Goto z Kotą Ibushim.

Jednak jakby to powiedział Tomasz Hajto, truskawką na torcie był wielki pojedynek dwóch byłych mistrzów IWGP Heavyweight i wielkich rywali. Tetsuya Naito i Hiroshi Tanahashi to genialne połączenie, które mieliśmy już szansę widzieć na tegorocznym Wrestle Kingdom 11, kiedy to wygrał ten pierwszy oraz na Dominion 6.11, kiedy to zwycięsko wyszedł Hiroshi, zdobywając mistrzostwo Interkontynentalne.

Dzisiaj stawka była jeszcze większa, gdyż na szali był finał G1 Climaxa. Przed tym pojedynkiem obaj zawodnicy zgromadzili po 12 punktów. Ostatecznie po niesamowitej walce, podczas której widzieliśmy mocne sprzedawanie urazów z obu stron, miejsce w niedzielnym finale zagwarantował sobie Tetsuya Naito. Jutro poznamy jego rywala, którym będzie: Kenny Omega (który musi wygrać starcie, by awansować) albo Kazuchika Okada (któremu wystarczy zaledwie remis).

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.