Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Nowa walka dodana do karty NXT TakeOver: Brooklyn III

Po wczorajszym odcinku NXT, oficjalnie dodano kolejną walkę  do karty NXT TakeOver: Brooklyn III. Johnny Gargano zmierzy się z Andrade Cien Almasem. Federacja promuje to starcie jako „techniczny majstersztyk” oraz, że zawodnicy dadzą z siebie wszystko pomimo braku tytułu mistrzowskiego na szali. Obaj zawodnicy chcą siebie odbudować – Gargano chce wrócić na szczyt po kontuzji i zdradzie Ciampy, Almas chce zacząć wygrywać i zdobyć wysoką pozycję w hierarchii NXT.

gargano-almas-649x365.jpg

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.