Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Haturi

Były mistrz Tag Teamów dostał pozwolenie na powrót do ringu

Darren Young to zawodnik, który może się pochwalić, że był częścią pierwotnego projektu zwanego NXT, kiedy jeszcze było to show, w którym kilka osób rywalizowało ze sobą o przyszłego Title Shota w WWE oraz o kontrakt w tejże federacji. Zajął on jednak piąte miejsce, by następnie razem z całą resztą zawodników założył stajnię Nexus.

Darren swój pierwszy i jak na razie jedyny tytuł mistrzowski, jakim był WWE Tag Team Championship, zdobył razem z Titusem O’Neilem w 2015 roku. Reign trwał jednak tylko 70 dni. Rok temu rozpoczął się storyline o nazwie „Make Darren Young Great Again” z Bobem Backlundem, który go przygarnął pod swoje skrzydła. Wydawało się, że dzięki temu zawodnik otrzyma push, jednak zatrzymało się tylko na walce o pas Interkontynentalny. 

W styczniu podczas walki razem z Sin Carą przeciwko Shining Stars, Darren Young doznał kontuzji łokcia. Wykluczyło go to z akcji na ponad pół roku, a wczoraj Pro Wrestling Sheet poinformowało, że dostał pozwolenie na powrót do ringu. Wiele źródeł podaje, że zostanie on z powrotem przypisany do rosteru RAW. Czy Darren otrzyma push po powrocie?

Please login or register to see this link.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.