Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Patrixcww

Nowa gierka wrestlingu!

Siemanko, przychodzę do Was z moim nowym projektem, jakim jest e-federacja wrestlingu. W zasadzie jest już dość późno, bo dochodzi druga w nocy, ale postaram się to opisać krótko i ściśle. E-Federacja IZW oficjalnie potwierdziła swoje otwarcie 16 lipca 2017 roku o godzinie 19:00. To właśnie wtedy możesz wejść na stronę (izw.aaf.pl) i rozpocząć grę jednym z wrestlerów (niekoniecznie musi być to zawodnik z WWE) Pamiętaj, żeby być dokładnie o tej dacie i godzinie, żeby Twój zawodnik nie został zajęty przez innego gracza. Z poradnikiem będzie można się zapoznać po otwarciu na stronie, wszystkich serdecznie zapraszam!

www.izw.aaf.pl ; Pozdrawiam Patrix!

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.