Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Brem

Part Time Wrestling - Extreme Rules

Zapraszam na:
 

Please login or register to see this link.

 

Please login or register to see this link.

 
 
 
 

Please login or register to see this link.


 

EXTREME RULES
04.06.2017
Royal Farms Arena, Baltimore, Maryland
Theme song: "Hellfire" by Barns Courtney
 
 
 

Please login or register to see this link.

Mix Tag Team Match: Sasha Banks & Rich Swann vs. Alicia Fox & Noam Dar
Odsunięcie Sashy od Bailey i ogólnie od pasa generalnie jest bardzo dobrym posunięciem. Czekanie na jej heelturn i zdradę przyjaciółki zrobiło się już tak monotonne, że mało kogo by to obeszło. Moment żeby zrobić to z bum i z jakąś sensowną historią był przed WM, gdy Sasha wkręciła się do walki o pas. W sumie jakby nie patrzeć fakt, że ten heelturn się nie wydarzył ani przed WM, ani na WM, ani po WM ani w ogóle się nie wydarzył, można klasyfikować jako całkiem spore zaskoczenie ze strony WWE. Więc dobrze, że Sasha dostała całkowicie odrębny program, dobrze, że nie była to kontynuacja programu z Jax, źle natomiast, że nie mam pojęcia jak ten program się rozpoczął a to znaczy, że wziął się znikąd. Kojarzę, że Alicia miała jakieś przepychanki z Brooks i z Emmą, potem Emma się kontuzjowała a Fox nagle i to chyba nawet czysto pokonała Sashę i mamy walkę na ppv. To jest minus ale ogólnie patrząc na to szerzej uważam, że wcale ta walka nie jest głupim ruchem ze strony WWE. Sasha fajnie żeby się pokazywała a jak już padło, powinna odsapnąć od pasa i Bailey. Poza Jax nie ma żadnej sensownej, wolnej rywalki a to już by był bardzo odgrzewany kotlet. Skoro już robić walkę kobiet z dupy i o nic to zrobienie z tego mixu jest jakimś urozmaiceniem. Co też istotne, cruiserzy mają szansę się pokazać na ppv mimo, że od 3 miesięcy dywizja kręci się wokół dwóch zawodników. No i plus za wsadzenie tu wbrew przewidywaniom Swann'a a nie Alexandra bo to by było żenujące odgrzebanie czwartorzędnego, nikogo nie obchodzącego programu love story zakończonego parę miesięcy temu. A nie wątpię, że WWE rozważało taką opcję. Ogólnie walka mnie nie interesuje nic a nic i nie wiem czemu się tak rozpisałem. Wygrają face'owie bo tylko tak to się może zakończyć a i nie ma sensu tego przeciągać. No chyba, że WWE ma pomysł wypromować Fox na pretendentkę, tudzież Dar'a. 
MBL typuje:
Sasha Bank & Rich Swann - 85%

Alicia Fox & Naom Dar - 15% 
 

Please login or register to see this link.

Crusierweight Championship Submission Match: Neville vs. Austin Aries

Na początku ten konflikt zapowiadał się naprawdę dobrze, jeden z najbardziej zmarnowanych potencjałów ostatnich miesięcy. Aries potrafi zbudować walkę, jest świetny na mikrofonie, pamiętam go jeszcze z czasów jak oglądałem TNA gdy wakatował pas wagi lekkiej by iść wyżej i walczyć o główne złoto. Zdobył je i był to chyba ostatni dobry czas TNA. A i Neville w roli heela się naprawdę wyrobił. Niestety całe story jest zdecydowanie za długie i przede wszystkim kompletnie nijakie. Nie dzieje się tu zupełnie nic poza regularnymi starciami tagów na tygodniówkach ze zmieniającymi się partnerami i tak już 3 miesiące. Próbowali nadać temu jakikolwiek kierunek sprawiając pozory, że TJP może odegrać jakąś większą rolę, może jakiś triple threat, no ale nie udało się. Pewny jest fakt, że to musi się zakończyć i to musi się zakończyć na Extreme Rules. Aries zdecydowanie powinien to wygrać, po trzecim nieudanym podejściu przestałby znaczyć cokolwiek. No i cała dywizja została sprowadzona do takiego poziomu, że nie ma w niej absolutnie żadnego wiarygodnego pretendenta dla Nevilla. Ewentualnie wspomniany TJP i powtórka programu mentor vs uczeń. Sam Neville natomiast, który zrobił wielki postęp i sprawdził się jako champion w 100%, po utracie pasa uważam, że mógłby wyjść z dywizji lotników i bardzo chętnie bym go zobaczył np w starciu z Ambrosem o IC. Zasługuje na to a Aries jest jedyną opcją na utrzymanie jakiegokolwiek poziomu dywizji. Na koniec tylko wspomnę, że poza niewykorzystanym potencjałem stworzenia fajnego story, same walki obu panów to jeszcze większy zawód. A fakt, że walka o pas cruiserweight została submission matchem, pozostawię bez komentarza. Nieporozumienie.
 MBL typuje:
Austin Aries - 75%
Neville - 25%
 

Please login or register to see this link.

Raw Womens Championship Kendo Stick on the Pole Match: Alexa Bliss vs. Bayley

Rewanż za druzgoczącą, szybką porażkę Bayley w swoim rodzinnym mieście na Payback raczej będzie formalnością. Alexa jest świetną mistrzynią, o niebo lepszą od nudnej poprzedniczki i nie widzę żadnego powodu dla, którego miałaby pas tracić. Oczywiście swoje przyjmie, Bayley musi pokazać, że potrafi być extreme i pokaże ale finalnie pas zostanie u "bogini WWE". Nie tylko wynik jest tu raczej dość oczywisty a i przebieg nasuwa się sam. Bayley weźmie rewanż za wszystkie oszczerstwa i obrazy, obije Alexe a w momencie pinu pojawi się nie kto inny jak Nia Jax. WWE w dość nieudolny sposób próbuje zrobić z tego zaskoczenie, całkowicie usuwając Jax z TV na parę tygodni bezpośrednio po segmencie, w którym umawia się ona z Alexą, że pomoże jej zakończyć sprawę z Bayley za późniejszego titleshota. Tak też się stanie i mimo, że wręcz gardzę Jax i uważam jej obecność, za jedno z najbardziej żenujących posunięć WWE w historii to bardzo chętnie ten program zobaczę. Głównie ze względu właśnie na tą pogardę do Jax, połączoną z dużą sympatią do Bliss co przełoży się na spore emocje podczas tego marnego starcia. A Bayley może powrócić do programu z Sashą, do którego w sumie wcale już nie potrzebują pasa. Nie wybiegajmy jednak w przyszłość bo to nie o tym. Bayley powinna to przegrać, Alexa zasługuje by to wygrać i tak właśnie się stanie.
MBL typuje:
Alexa Bliss - 98%
Bayley - 2%
 

Please login or register to see this link.

Intercontinental Championship: Dean Ambrose vs. The Miz (Ambrose może stracić pas przez DQ)

Strasznie idiotyczna stypulacja, nie za bardzo rozumiem, po co stwarzać coś takiego, kłóci się to z moją logiką. Nie rozumiem dlaczego Miz dostał stypulacje jakiej chciał, która go całkowicie faworyzuje. Ja wiem, że wrestling nie jest prawdziwy ale mimo to jeżeli coś jest sprzeczne z zasadami logiki bardzo mi to przeszkadza. Jeżeli Miz miał problem z DQ to w końcu mamy do czynienia z galą Extreme Rules, zrobienie walki bez DQ nie stanowi żadnego problemu. Ta stypulacja przeszkadzała mi jak Punk walczył z Rockiem w 2013 na Elimination Chamber i przeszkadza mi teraz, Co do faworyta ciężko stwierdzić. Z jednej strony Dean jest mistrzem już długo, prawie pół roku no i dochodzi kwestia stypulacji. Z drugiej Miz jest nudny i nie będzie ciekawszy z pasem, był poprzednim mistrzem a przerzucanie pasa w te i z powrotem jakoś wielce ciekawe nie jest no i jest tylu o wiele ciekawszych pretendentów dla Ambrose'a. Stypulacja jest głupia ale też daje Deanowi szanse na wykorzystanie gimnicku i kreatywne zwycięstwo na co liczę.
MBL typuje:
Dean Ambrose - 65%
The Miz - 35%
 

Please login or register to see this link.

Raw Tag Team Championship Steel Cage Match: The Hardy Boys vs. Sheamus & Cesaro

 Heel turn Sheamus'a i Cesaro był świetnym posunięciem. Są odświeżeni i o wiele ciekawsi jako Ci źli. Widać, że Sheamus czuje się dużo lepiej po ciemnej stronie a dla Cesaro nie ma to większego znaczenia, on błyszczy w ringu. Hardasi za tą są nijacy jako team, rozdzielenie ich i posłanie w osobne strony byłoby bardzo dobrym posunięciem i to właśnie powinno się wydarzyć. Zaznaczam posłanie ich w osobne strony a nie zestawienie przeciwko sobie. To już widzieliśmy parokrotnie w WWE , w TNA również, nikomu nie potrzebna powtórka i są za krótko po powrocie, żeby robić z tego coś dużego. Powinni się po prostu rozejść, niech któryś wygra jakiegoś contendera i po problemie. Mimo, że to powtórzony remach to czekam na tą walkę, mają fajną stypulacje, zobaczymy Swanton Bomb z klatki, może być brutalnie, będzie fajnie. Zwycięstwo dla heel'i, remach na kolejnym ppv albo nawet na raw żeby nie przeciągać, braciaki w swoje strony, powrót gimmnicku broken, nowi pretendenci (dobrze, że Truth i Goldust się rozpadli bo by było niebezpiecznie) i wszyscy będą zadowoleni.
MBL typuje:
Sheamus & Cesaro - 70%
The Hardy Boyz - 30%
 

Please login or register to see this link.

#1 contender Extreme Rules Fatal 5 Way Match: Bray Wyatt vs. Seth Rollins vs.
 Roman Reigns vs. Finn Balor vs. Samoa Joe

No i main event całkowicie godny bycia main eventem. Wszyscy czołowi zawodnicy raw w jednym ringu, bez żadnych zasad, walczący o zaszczyt zostania zjedzonym przez bestie. Tak naprawdę może wydarzyć się wszystko. Brock jest jedynym prawdziwym, pożądanym i solidnym tweenerem w WWE. Może równie dobrze maltretować face'a a tydzień później dostawać cheer feudując z heelem. Ma świetnie wypromowany gimmcnik bestii walczącej dla pieniędzy nie ważne z kim. Więc nie dyskwalifikowałbym tutaj nikogo ze względu na stronę mocy. Na wstępie odrzucę Romana bo to jeszcze nie ten czas, nie ta skala ppv. Bez wątpienia zobaczymy starcie tej dwójki prędzej czy później, ich historia przez cash-in Seth'a nigdy nie została zakończona i ten moment nadejdzie, może Summerslam, ewentualnie Survivor Series, najpóźniej WM. Co wcale nie oznacza, że Brock musi trzymać pas do WM, historia jest na tyle mocna, że wyjdzie równie dobrze bez pasa na szali.
 Joe nie jest jeszcze gotowy na Lesnara. Od debiutu nie zaliczył ani jednego liczącego się zwycięstwa. Najpierw się plątał jako bodyguard Tripla i w sumie też Owensa broniąc ich przed Sethem, z którym później przegrał i to na chwilę obecną koniec jego historii w WWE. Teoretycznie mógłby być czarnym koniem ale po co mu kolejna porażka na koncie, niech lepiej rozpocznie jakiś sensowny program i go wygra a na ME przyjdzie czas. Np widziałbym go jako następnego IC Championa. Bray Wyatt... Najbardziej skrzywdzony zawodnik ostatnich miesięcy. Świetnie zapowiadający się run został urwany zanim się rozkręcił bo Randy był obrażony (po czym stracił pas przy pierwszej obronie na rzecz jobbera), Bray zasługiwałby na rekompensatę ale nie sądzę, żeby WWE mu ją dało. Ogólnie mam wrażenie, że mają go w dupie. Jednak nie skreślam go całkowicie, również może być czarnym koniem i to z większymi szansami niż Joe. A jego konfrontację z Heymanem obejrzałbym z wielką radością. No i zostało nam dwóch faworytów. Rollins zaliczył bardzo duże zwycięstwo na WM i w sumie od tego czasu nie za bardzo wie co ze sobą zrobić. I to właśnie on jest moim faworytem nr 1. Obstawiam rewanż z Triple H'em na SammerSlam a do tego czasu zasługuje na miano #1 contendera. Nie wykluczone nawet, że Hunter powróci właśnie na kolejnym ppv mając jakiś wpływ na porażkę Rollinsa. Balor natomiast w sumie wcale nie potrzebuje bardzo tego zwycięstwa. W każdym momencie może przypomnieć, że nigdy pasa nie stracił i wymusić rewanż. A do tego czasu też przydałby mu się jakiś konkretny program bo od powrotu nie zrobił nic konkretnego. Ciężko jednoznacznie przewidzieć wynik tego starcia, pewne natomiast jest jedno. Zwycięzca i tak polegnie w starcie z mistrzem universu, Brockiem Lesnarem.
MBL typuje:
Seth Rollins - 40%
Finn Balor - 30%
Bray Wyatt - 15%
Samoa Joe - 10%
Roman Reigns - 5%   

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.