Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
IIL

Wasze lepsze połówki, a... wrestling :)

Temat może błahy, ale życiowy. Hobby czy pasje partnera często wpływają na nas w jakiś sposób. Inspirują albo po prostu musimy z tym żyć... :lol To skłania mnie do napisania tego tematu. Jak to u Was jest bądź bywało?

Jaki jest stosunek Waszych partnerów do wrestlingu?

Każda jest inna, także było różnie. Były takie, które kategorycznie spychały ten temat na bok i nie chciały tego słuchać (z takimi, to wiadomo co zrobić:twisted:), bądź udawały zainteresowanie, ale drążąc temat po np. kilku walkach widać było, że to jednak je nie interesuje. Generalnie nic fajnego z tego nie wynikało, bo w tym wszystkim chodzi przecież o to, aby być sobą, także jeżeli nie można realizować czy oddawać się swoim pasjom bez pojękiwania, to na dłuższą metę bywało to denerwujące. Nie żebym stawiał kiedykolwiek wrestling ponad zabawy z kobietami, ale czegoś tu zawsze brakowało. 

Aktualnie nie mogę narzekać bądź lepiej trafić. :D Podoba jej się to albo zauważyła, że to nie tylko jakiś mój kaprys i ta forma rozrywki ze mną już zostanie i stara się sama zgłębiać temat. Często oglądamy razem i nawet denerwuje się, gdy obejrzę coś bez niej. :P W piątek zabieram ją na jej pierwszy live event WWE i powinien być niezły ubaw. :t_up:

Udostępnij post

Link do postu

U mnie nie tak fajnie .. nie zabrania ale uważa że nie jest to mądra rzecz faceci robiący sobie krzywdę za kase no cóż jej zdanie

Udostępnij post

Link do postu

Moja lepsza połówka śmieje się z mojej fascynacji wrestlingiem. Oglądam wrestling, koszulki z wrestlingu i jeszcze gram w wrestling. Wjeżdża mi na psychę cobym wyglądał tak jak oni (spadek formy i niedlugo będę wyglądał jak festus...) żebym mógł to oglądać. Nie rozumie tego jak można oglądać coś co jest udawane...czyli norma jak u większości ludzi. Ale New Day i jednorożce to jej się podoba...i była pod wrażeniem przygotowania stadionu na WMkę...

Udostępnij post

Link do postu

A sory chłopaki mojej Pannie się podobają niektóre wyczyny luchadorów...i boi się kiedy zacznę biegać w paincie Stinga;D

Udostępnij post

Link do postu

Vielen Dank für das Teilen der ausgezeichneten Informationen Great Job halten die gute Arbeit

Please login or register to see this link.

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.