Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
IIL

WWE Backlash 2017 - dyskusja

Brand: SmackDown Live

Data: 21 maja 2017

Hala: Allstate Arena

Miasto: Rosemont, Illinois

Please login or register to see this link.

Karta:

Randy-Orton-Jinder-Mahal-850x560.jpg

WWE Championship

Randy Orton (c) vs. Jinder Mahal

WWE SmackDown Tag Team Championship

The Usos (c) vs. Tyler Breeze & Fandango

WWE United States Championship

Kevin Owens (c) vs. AJ Styles

Udostępnij post

Link do postu

Backlash staje się jeszcze bardziej randomowe. Usos vs. Breezango? Appeal godny WWE Main Event. Owens vs. Styles bardziej odpycha niż przyciąga. Jeszcze nie tak dawno, podczas Survivor Series 2016, obaj reprezentowali drużyny SmackDown i Raw z głównymi pasami, a teraz trafiają do walki o pas, który nie ma praktycznie żadnej wartości. Dla jednego i drugiego to znaczny downgrade postaci. Owensa po bardzo słabym title runie z pasem Universal i squashu z Goldbergiem ciężko brać na poważnie. Bez względu na to, że wygrał na WrestleManii. Stylesa natomiast po tak świetnym roku i wygranej z Shane O'Maciem chce się coraz więcej, ale ta walka pcha go bardziej w dół niż w górę.

No i kto wygra? Styles nie powinien przegrywać z kimś, kto dopiero co wytrwał kilka sekund z Goldbergiem, a i Owens jak coś chcą z nim nadal sensownego robić nie powinien odnosić porażek... 

Ta szopka Mahal vs. Orton robi się coraz bardziej interesująca. Może i to zdaje się być bez sensu, ale przez cały ten szum wynik będzie interesujący. 

Udostępnij post

Link do postu

Na prawdę nie napalałem się na to PPV i słusznie bo poziom był bardzo słaby. Na tyle walk mieliśmy tak naprawdę tylko jedną godną uwagi. Oczywiście nikogo nie zaskoczę tym że walką tą była walka Owensa z Stylesem. Jedyny pojedynek który mi się podobał i trzymał ciągle w napięciu. Ale zacznijmy od początku a zaczęło się słabą walką Nakamury z Zigglerem. Widać że panowie nie pasowali do swoich stylów kompletnie. Może przesadzam, ale wydaje mi się że to jedna z najgorszych walk Zigglera w jego historii walk w WWE. Oczywiście nie liczę Spirit Squadu, który jobbował takim tuzom jak emerytowani Flair i Piper. Dalej było nieco lepiej i nieco zabawniej. Tyler Breeze podczas walki tag teamowej nawet mnie ubawił, ale takie rzeczy nie powinny mieć miejsca na ppv. Potencjał drzemie większy w starciach tych dwóch drużyn i mam nadzieje że kiedyś zostanie wykorzystany. Sami Zayn i Baron Corbin to kolejny przykład że Zayn jest dobrym wrestlerem, ale potrzeba mu dobrego partnera do walki. Corbin przez jakiś czas wyrastał mi na nową heelową twarz, ale ostatnio jakoś tak...przystopował. Przyszedł czas na najjaśniejszy punkt programu czyli bardzo dobra walka Owensa ze Stylesem. O nią byłem pewny że nie zawiedzie. Obaj panowie stoczyli dobry bój i można tylko zacierać ręcę na przyszłe walki bo wiadomo że nie będzie to ostatnia walka tej dwójki. Harper jest dobrym wrestlerem, ale walka dwóch niezbyt prędkich byłych członków Wyattów trochę przynudzała miejscami. Pomimo tego uważam że to druga walka na tym PPV. Nie był to poziom dużych gal, bardziej przyzwoita tygodniówkowa walka. Main Event czyli....czyli nie wiem co o tym mówić...od zera do bohatera to jest tytuł tej wypowiedzi. Jinder Mahal nowym mistrzem i...no właśnie. Orton starał się żeby to jakoś wyglądało, ale Maharadża jest słabym workerem i drewnianym przeciwnikiem. Najjaśniejszym punktem tej walki było obijanie Singhów przez byłego mistrza WWE. Ciekaw jestem jak długo potrwa panowanie Hindusa.

Udostępnij post

Link do postu

Ja wspomnę tylko tyle - zagraniczni, głównie amerykańscy fani są wręcz wniebowzięci na fakt, że Mahal wygrał pas. "Bo Orton zasłużył, rasista jeden" (to przypuszczenie wyszło wyłącznie z tego, że poparł Trumpa :I), "SD to oportunizm, żaden biały nie ma pasa", "Orton to szowinistyczny/rasistowski/biały śmieć", itp., itd. Inaczej jest tu, w Polsce, gdzie polscy fani widzą idiotyzm, jaki z tego wyszedł - pas dostał koleś, który miesiąc temu w innym brandzie mocno jobbował. Ameryka to mocno zepsuty kraj, gdzie każdy chwyt łykną, każdy. Zdaję mi się, że tylko polscy widzowie (lub nie tylko) widzą okrutne błędy i brudne zagrania ze strony WWE.

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.