Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Pietrek

UFC on FOX 24 - Wyniki & dyskusja

• Demetrious Johnson def. Wilson Reis via submission (armbar) – Round 3, 4:49
  • Please login or register to see this link.

•  

•  

Z wczesnych prelimsów obejrzałem pojedynek prospecta Aljamaina Sterlinga, który dał dobrą walkę z Mendesem. Widać, że mogą być z niego ludzie. Następnie czekała na mnie mega szalona walka Elliot/Smolka. Pytanie czy to Elliot ma tak dobre sprowadzenia, czy może Smolka tak słaby takedown defense - ale obaleń była tam cała masa, podobnie jak reversali i transition w parterze - naprawdę ciekawie się to oglądało. Na plus wyróżnił się także Francuz o trudnym nazwisku na D, a na minus Roy Nelson który miał trudności z dużo wyższym Volkovem.

Pisałem Karolowi, że Jacare może przespać tą walkę i lekko nie docenić Whittakera - tak też się stało. Souza nie był w stanie skutecznie prowadzić walki na ziemi, a dyspozycja dnia Roberta okazała się wysoka na tyle by znokautować Aligatora. No i jeszcze jedno.. dosyć wczesne przerwanie walki przez Yamasakiego? Czy kogoś jeszcze dziwią kontrowersje związane z tym sędzią? :D

Kolejny mimo wszystko dla mnie upset to wygrana Thug Rose. Waterson miała dobry początek w stójce, ale od momentu sprowadzenia walki do parteru wszystko się dla niej posypało. Najpierw dość szczęśliwie to Namajunas znalazła się na górze, a potem dobrze pracowała w ground and pound. High kick wszedł idealnie i później wystarczyło już tylko dokończyć dzieła. Trzeba powiedzieć, że to najlepszy występ Rose w klatce UFC i sytuacja w dywizji staje się jeszcze ciekawsza.

Demetrious zrobił co musiał, w swojej następnej walce pobije rekord i wtedy zobaczymy co dalej.. ;) 

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu
6 godzin temu, Pietrek napisał:

Pisałem Karolowi, że Jacare może przespać tą walkę i lekko nie docenić Whittakera - tak też się stało.

HOafOK0.jpg

Muszę przyznać że podobnie jak reszta świata nie doceniłem Roberta. Facet tak cichaczem przebija się do czołówki, nie zdawałem sobie nawet sprawy że jest notowany tak wysoko, a ostatnią porażkę zaliczył kilka lat temu w niższej wadze. Od czasu debiutu w średniej jest niepokonany i w chwili obecnej wydaje się że wyżej mogą być tylko notowani Gegard i Yoel. Kapitalny pokaz TDD, jego stójka była momentami trochę chaotyczna, ale tyle wystarczyło na Aligatora. Tak jak wspomniałeś dziwne przerwanie, nie nazwałbym tego przedwczesnym nieskończeniem, bo pewnie Mario oszczędził Jacare kilku/kilkunastu uderzeń, ale w momencie gdy Brazylijczyk zaczął się podnosić trzeba było to puścić, ale przerwać chwilę wcześniej. Dana musi być nieźle wkurwiony, pewnie wyłożył niezła kasę na nowy kontrakt Jacare, a ten dzień później zalicza super wtopę. 

Treningi z Valentiną zrobiły swoje i Rose bez większych problemów przejechała się po Waterson. Po tym jak łatwo dominowała Michelle na glebie warto przypomnieć sobie jak nieźle w tej materii radziła sobie z Thug Rose Karolina, jej wygrana nabiera nowego blasku po tym występie młodej amerykanki. Swoją drogą to UFC/WME ma trochę pecha, bo co znajdą sobie jakąś dziewczynę do promocji i zaczynają w nią inwestować ta nagle zaczyna przegrywać. Przez cały fight week pojawiały się materiały o Karate Hottie, różnego rodzaje wywiady, proma, o Rose tymczasem było dosyć cicho. 

Swoją drogą jej zwycięstwo stawia nas o jeden krok bliżej do zobaczenia walki JJ vs. KK 2. Wątpię by to właśnie Namajunas dostała kolejną walkę o pas, jeśli Asia i Karolina wyjdą zwycięsko ze swoich starć. Michelle wpasowywała się lepiej w plan UFC. Rose będzie potrzebować przynajmniej jeszcze jednego zwycięstwa, chyba że to Andrade zostanie nową mistrzynią. 

DJ w swoim stylu rozprawił się z rywalem. Gdzieś tak od połowy drugiej rundy zaczęło mi to wyglądać na sparing mistrza, robił co chciał, trafiał skąd chciał, pewnie dałby radę skończyć to szybciej. GOAT. 

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.