Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Eryko

New Best Wrestling

Mój brat, niedawno zaczął bawić się w diary. Jako że mnie również korci, a On nie miał czasu na pisanie swojego to zająłem się jego fedką. Na początek daje wam 3 epizody które udało mu się napisać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roster:
Tetsuya Naito
Katsuyori Shibata 
Kota Ibush
Kenny Omega
Ricochet
Will Osprey
Marty Scurll
Matt Sydal
PJ Black
Johnny Mundo
Hiromu Takahashi
Prince Devitt
AJ Styles
Volador Jr.
Adam Cole
Lio Rush
Mark Anderws
Michael Elgin
Shinsuke nakamura
Karl Anderson
Doc Gallows
CM Punk
Roderick Strong
Tye Dillinger
Dragon Lee
Sami Zayn
Kevin Steen
Zack Sabre
Mascara Dorada
Chris Hero
Christopher Daniels

Christian

Alberto Del Rio
Turnieje:
Best of the best Cup ( zwyciężca wybiera sobie galę, i stypulację o główny pas na wybranej gali)
Super Juniors Cup (startują tu juniorzy o title shota na pas Junior[ startuje tu również mistrz, a wiec jak wygra mistrz to nikt nie dostaje title shota])
Best of the best TT Cup ( idealnie te same zasady co przy Best of the best Cup)

Pasy mistrzowskie:
NBW Championship
NBW Heavyweight Championship
NBW Intercontinental Championship
NBW Junior Championship


Prolog: za federacją pierwsza gala- NBW: It's only the beginning. A więc zapraszam

Prince Devitt vs Sami Zayn 
Walka rozpoczęła się dość niemrawo, ale pod koniec panowie podkręcili tempo i fajnie skończyli walkę, którą wygrał Devitt
Ocena: ***
Recenzja: Tych dwóch panów było stać na więcej. Można to nazwać ich mała porażką. Miejmy nadzieję że na następnej gali panowie się poprawią

Volador Jr vs Shinsuke Nakamura
Panowie rozpoczęli starcie od tauntów i przewyższeń. Później zaczęli dawać dobre show i skończyło się na dobrym starciu. Zwycięsko wyszedł Shinsuke
Ocena: **3/4
Recenzja: Kolejna walka która solidnie wyglądała na papierze. Volador ewidentnie nie potrafił wejść w ten mecz, i popełniał błędy, który musiał poprawiać Shinsuke. Po walce Volador odmówił podania dłoni więc zapowiada się coś więcej?

Lio Rush vs Matt Sydal
Dwójka rozpoczęła walkę od popisów umiejętności. Sydal przez prawie cały mecz miał kontrolę, ale pod koniec Rush zaskoczył go potężnym kopnięciem i prawie przegrał. Ostatecznie wygrał Sydal.
Ocena: ***1/4
Recenzja: Najlepsze starcie z tych co oglądaliśmy, ale cały czas słabo

NBW Junior Championship Triple Threat match Zack Sabre Jr vs Marty Scurll vs Will Osprey
Co tu się dzieje. Od początku panowie robią niesamowite starcie. Połamane stoły, ciekawe spoty. Niesamowite starcie. 
Ocena: ****1/2
Recenzja: Nowym, i zarazem pierwszym Junior Championem został... Zack Sabre Jr. Cóż, tą walkę trzeba pooglądać. Scurll z Zackiem bili się nawzajem, a gdzieś tam Will dokładał ciekawe akcje. Cudo.

NBW Intercontinental Championship match CM Punk vs Karl Anderson
Ciekawa walka, panowie dawali wszystko co mogli, generując świetną walkę. Pod koniec gdy CM Punk wykonywał GTS, wbiegł Gallows atakując go. Wykonał mu Gallows Pole, a następnie Karl go przypiął
Ocena: ****
Recenzja: Ocena troszeczkę straciła na końcówce. Niemniej jednak było to energiczne i ciekawe starcie. Gratulacje dla obu panów za świetną walkę.

Tye Dillinger vs Kota Ibushi
Walka niczego sobie. Panowie na dobre się rozkręcili, i to mogła by być walka nawet roku gdyby dali im jeszcze 10 minut. Tak niestety w 7 minut wykręcili tylko dobrą walkę , z której zwycięsko wyszedł Ibushi 
Ocena: ***1/4
Recenzja:Więcej czasu Panie Prezes. Stracili na braku czasu zawodnicy, i nie zdążyli wykręcić dobrego starcia. Szkoda. 

NBW Heavyweight Championship match Katsuyori Shibata vs Chris Hero
OMG. Co tu się dzieje. Shibata spadł z Apronu na stół komentatorski. Hero po Superplexie za ring połamał rządek krzesełek. Mimo starcia bez hardcoru zawodnicy załatwili wszystkim świetną walkę z użyciem przedmiotów. Zwycięsko że starcia wyszedł Katsuyori.

NBW Championship match AJ Styles vs Kenny Omega
Niesamowite. Panowie robią genialne widowisko. Wiele spotów i nearfalli. Coś niesamowitego. Zdecydowanie najlepsze starcie gali.
Ocena: ****3/4
Recenzja: Brakowało do ***** tylko 5 minut. Początkowo AJ musiał wprowadzać w mecz Omege. Później i ten się rozkręcił. Tego nie można opisać. Zwyciężcą, i pierwszy mistrzem NBW w historii... The phenomenal one AJ Styles. Wielkie gratulacje dla zawodników z i dla AJ za zwycięstwo.
Gdy AJ celebrował zwycięstwo, zza jego pleców Kenny zaatakował go krzesłem a następnie wykonał mu Aoi Shoduou. Takim akcentem kończymy odcinek, a właściwie galę.


PS: Będą się pojawiały nieregularne tygodniówki pod nazwą Best Time. Pozdrawiam

 

Best Time # 1

Witamy państwa na pierwszym odcinku Best time. Z zapowiedzi wynika, że zobaczymy dzisiaj walkę o pretendenta do pasu IC, tylko że nie wiemy to zawalczy z kim. Dowiemy się kto jest Prezesem NBW. Do tego powitamy pierwszego mistrza NGW, AJ Styles'a. Zapraszamy.
Rozbrzmiewa theme song Stylesa, który z mikrofonem spokojnie podąża do ringu przy ogromnym popie. AJ chce coś powiedzieć, lecz słyszymy theme Omegi, który jednak się nie pojawia. Po chwili gdy muzyka zgasła i Styles zabrał się za mówienie, to wtedy zza pleców AJ'a wyszkoczył Omega. Kanadyjczyk obijał mistrza, po czym wyciągnął spod ringu stół i rozłożył za ringiem. Podniósł rywala, lecz mistrz sprzedał mu pare forearmów. Następnie odbił się od lin, ale nadział się na dropkick. Omega podniósł rywala i wykonał mu Superkick. Wyszedł z nim na Apron, podniósł i próba One Winged Angel na stół poza ringiem, lecz AJ blokuje. Zrzuca rywala z ringu, i Phenomenal Forearm, ale Kenny przechwytuje i mamy Powerbomb na stół. Styles przysiada przy barierkach, ale tam otrzymuje V-trigger. Omega wchodzi do ringu, gdzie podnosi pas Stylesa, i daje raźny znak do rewanżu.


Johnny Mundo vs Matt Sydal

... Mundo podnosi rywala, ale otrzymuje szybki Superkick. następnie Sydal odbija się od lin ale otrzymuje moonlight drive. Cover 1.2 kickout. Johnny przysuwa rywala pod narożnik, Starship Pain NIE!!! Matt uciekł, szybko wskakuje na narożnik i Air Sydal. Przypina rywala 1.2.3
***1/4. Co mogę powiedzieć? Panowie dobrze się rozumieją, obaj mają świetne umiejętności, ale zabrakło czasu. Oby Prezes federacji miał plany na obu zawodników, bo mają możliwości.

Rozbrzmiewa theme song mistrza Junior, Zacka Sabre'a Jr. który ma mikrofon i ma coś do powiedzenia: Zack mówił, że ten pas wiele dla niego znaczy, i że będzie go bronił o każdej porze dnia. Pogratulował swoim rywalom, i gdy miał opuszczać ring, nagle zgasły światła i pojawił się... Prince Devitt. Irlandczyk zaatakował mistrza Junior, pod koniec wykonał Mu 1916, a następnie Double foot stomp. gdy Devitt opuszczał ring na titantronie pokazał się Marty Scurll, który dał wyraźny znak, że chce walczyć o pas mistrzowski.

Triple Threat match Volador Jr. vs Shinsuke Nakamura vs Mascara Dorada
... Dorada wyrzuca Nakamurę z ringu, następnie wykonując Brillo Dorada. Gdy obaj zawodnicy wstali, Volador skoczył na nich springboard crossbody. Wrzucił Nakamure do ringu, wykonał Superkick, Cover 1.2 kickout. Gdy Volador wstawał otrzymał Over the rope hurricanrane od Dorady. Obaj zawodnicy wstali na kolana i zaczęli się obijać, a to wykorzystał Nakamura wykonując double kinshasha. Cover 1.2.3
****. Świetne starcie. Było widać chemię między zawodnikami, a do tego w końcu Volador się poprawił, bo to co prezentował na pierwszej gali to pozostawię bez komentarza. Po walce Nakamura został zaatakowany przez Voladora, którego przed zniszczeniem Japończyka ochronił Dorada, który później sam został zniszczony przez Voladora

Słyszymy nieznany nam theme song, a do ringu wchodzi jakiś koleś w masce. Mówił że to on on jest prezesem, a po chwili zdjął maskę, i był to Mauro Ranallo. Odpowiedział że NBW stanie się najlepszą federacją w historii Wrestlingu, i że przygotował nam na dziś ciekawe niespodzianki. Mauro powiedział że walka o miano pretendenta do pasu IC, odbędzie się już za chwilę, a walczyć będą Kevin Steen i PJ Black. A w ME zmierzy się Marty Scurll z Pete Dunnem o pas PROGRESS.

Kevin Steen vs PJ Black zwyciężca otrzyma miano pretendenta do pasu IC
... PJ powala rywala po czym wchodzi na apron i mamy springboard 450 splash jednak zablokowany przez Steena. Ten odbija rywala od lin Pop up Powerbomb, ale tym razem PJ kontruje na dropkick. Serwuje rywalowi kopnięcie i WTF? Brain buster. Cover 1.2.3. PJ Black wygrywa, ale jak udało mu się podnieść do tej niebezpiecznej akcji Kevina? Niesamowite. ****1/4

Do ringu podąża mistrz Heavyweight Shibata. Japończyk mówił, że właśnie rozpoczęła się jego droga na szczyt, i że to dopiero rozpoczyna się początek końca jego rywali. Po tym na arenie pojawił się Chris Hero, który stwierdził że Shibata wygrał przypadkiem, i że na następnej gali ma on zawalczyć z Chrisem. Katsuyori zgodził się, po czym otrzymał elbow od rywala.

Main Event Marty Scurll vs Pete Dunne PROGRESS World Championship
...
Crossface Chickenwing mamy nowego mistrza PROGRESS?? Nie Dunne się uwalnia. Jest ledwo żywy, dopada go Scurll Party's Over. Cover 1.2 kickout... Sitout Powerbomb od Pete'a. 1.2 kickout. Obaj wstają Marty wykonuje Superkicki ale Bitter end od Dunne'a. Cover 1.2.3. Dunne wygrywa i broni tytuł. 
****1/2. Cóż za mecz. Niesamowite emocje. Do końca byliśmy trzymani w niepewności. Ostatecznie jednak Dunne wygrał, broniąc pas angielskiej federacji. Mam nadzieję że w NBW częściej będą bronione pasy innych federacji. Tym oto akcentem kończymy odcinek. Do zobaczenia.

 

Best Time # 2
Witamy państwa na drugim w historii Best Time. Dzis pas IC będzie bronił Karl Anderson przeciwko PJ Black'owi. Do tego pojawi się jednak AJ Styles, ale raczej nie w ringu, bo uraz nie pozwala AJ'owi na walkę. Zapewne dowiemy się co dalej. Na stronie internetowej, NBW napisało że podpisali kontrakt, w którym uwzględniono że NBW może korzystać z zawodników PROGRESS, kiedy tylko chce, i odwrotnie. Do tego pasy obu federacji mogą być bronione i na galach PROGRESS i na galach NBW.

1 walka Mike Tyfora (lokalny wrestler) vs Michael Elgin
Rozpoczynamy walkę. Tyfora, dobrze wyglądający zawodnik, średniego wzrostu stawia czoła Elginowi. Mike rusza na rywala serwując mu clothesline, który nic Elginowi nie zrobił bowiem ten od razu go sprowadził do parteru, a jak Tyfora wstał to otrzymał Sit out Powerbomb, Cover 1.2.3. 
Elgin wziął mikrofon i zaczął mówić że właśnie rozpoczął się okres jego dominacji, dominacji która będzie trwała wieczność i że nikt go nie zgładzi. nagle na ring wskoczył Tyfora wykonując Elginowi springboard missile dropkick. Elgin tylko spojrzał jak rywal wstaje po wykonaniu akcji, podniósł go i wyrzucił z ringu po czym opuścił arenę.

Jesteśmy na backsteg'u gdzie Mauro Rannalo rozmawia z Lio Rushem, nagle pojawia się Adam Cole, który atakuje Rusha, doprowadzając go prawie do stanu nieprzytomności. Mauro próbował odciągnąć Cola, ale ten wykonał mu superkick. Chciał jeszcze Go wykończyć, ale nadbiegł Mark Anderws który uratował Mauro i powiedział Adamowi że mają dziś walkę, a mianowicie już teraz.

2 walka Mark Anderws vs Adam Cole
... mamy parę forearmów od Anderwsa, parę kopnięć i wheelbarrow bulldog. Mark wchodzi na narożnik, przygotowywuję się do Shooting Star Press, już miał skoczyć, ale dopadł go Cole zrzucając Marka z narożnika. Następnie sam wszedł na 2 linkę i mamy Panama Sunrise. Następnie podnosi rywala i Last Sh... nie! Pojawia się Lio Rush wykonując Adamowi springboard dropkick, a następnie senton. Cole wygrywa przez dyskwalifikacje, z czego Mark zdecydowanie nie jest zadowolony serwując Rushowi Superkick. ***1/4

Theme song Stylesa, i mistrz podąża do ringu. Wziął mikrofon i zaczął mówić, że kontuzja po ataku Omegi, okazała się groźniejsza, i że musi zwakować pas. bardzo żałuje, bo liczył że nigdy go nie straci. Poinformował Nas też że już dziś będzie walka która wyłoni rywala Omegi na następnej gali. Wszystkim podziękował i opuścił ring.

Do ringu wchodzi Marty Scurll. Mówił że nie rozumie wtrącania się starego Devitta, do walki o pas. Jak chce o pas walczyć, to pierw musi pokonać Go, samego Scurlla. Więc jak chce mieć walkę o jego pas, niech wyjdzie tu i z nim zawalczy o title shota. Słyszymy theme song Devitta, który idzie do ringu, i zgadza się na warunki, i że sędzia może rozpocząć walkę. Jeszcze pojawił się Zack, który przyszedł obserwować walkę, a więc rozpoczynamy

3 Marty Scurll vs Prince Devitt, zwycięzca otrzyma title shota na pas Junior.
... mamy Pele kick. Cover 1.2 kickout. Scurll ląduje w narożniku, a tam Prince serwuje mu dropkick. Marty jednak nie upada tylko rusza na rywala i mamy Essex Destroyer. Devitt jednak automatycznie wstaje, odbija się od lin i mamy slingblade. Wchodzi na narożnik, double foot stomp. Cover 1.2 kickout. Wchodzi ponownie na narożnik, double foot stomp jednak uniknięte przez Scurlla, który rzuca się od tyłu na rywala i mamy Crossface Chickenwing i Devitt odklepuje. Po walce w ringu pojawia się Zack który atakuje Scurlla. Naprawdę nie wiem kto tu gra kogo. ****

4 walka Kota Ibushi vs CM Punk, zwycięzca na następnej gali otrzyma walkę z Kennym Omegą o pas NBW
... Springboard missile dropkick od Ibushiego. Kota wchodzi na narożnik i Pheonix splash. Przypina rywala cover 1.2 kickout... próba finishera jednak Punk blokuje, zaprowadza rywala do narożnika i mamy knee, a następnie clothesline. Roundhouse kick, nie Kota robi unik i sam serwuje Roundouse kick, odbija sie od lin, ale Punk go przechwytuje GTS, przypina rywala 1.2 kickout!!! CM Punk podnosi rywala, kolejne GTS, Kota ląduje na linkach, odbija się chwyta rywala i Elexated sitout Powerbomb. Cover 1.2.3. Ibushi zawalczy ze swoim dawnym TT partnerem.
Do ringu właśnie wchodzi Omega, który daje sygnał Ibushiemu, by Ten opuścił Jego ring. Ibushi to zrobił i stanął na rampie. Kenny odwrócił się od niego i zaczął mówić, że na następnej gali Kota będzie bez szans, i że jakiś Japoniec nie będzie mu przeszkadzał w zdobyciu pasa mistrzowskeigo. W tym momencie, Ibushi od tyłu wykonał Kennemu Roundhouse kick, a Kenny wypadł z ringu. Ibushi wziął rozbieg i wykonał Golden Triangle Moonsault. następnie podniósł Omege i mamy Elexated sitout Powerbomb. ***/3/4

Wracamy po krótkiej przerwie a w ringu już jest Shibata. Japończyk powiedział, że żałuje iż nie był na pierwszym odcinku Best Time. Ale nie to wszystkich interesuje. Wszystkich interesuje z kim Shibata zawalczy na następnej gali. On sam nie wiem, więc zaprasza do ringu chętnego rywala. Słyszymy theme song Chrisa Hero, który podąża do ringu. Zanim jeszcze zdążył wejść słyszymy theme song Samiego Zayna. Kanadyjczyk podąża do ringu, nie zważa na Hero i patrzy prosto w oczy Japończyka. Mistrz podniósł pas do góry, a obu zawodników zaskoczył Hero, który powalił ich na ziemię. Czekał aż obaj wstaną, i poszedł na Samiego serwując mu Rolling elbow. Następnie wstał Shibata, uniknął uderzenia od Chrisa, powalił go odbił się od lin i mamy Penalty kick. Mistrz spojrzał na leżących rywali, wzniósł pas do góry i odszedł.

5 walka Volador Jr. vs Mascara dorada.
... Dorada już ma skoczyć na rywala, ale ten mu serwuje high enzuigiri. Wchodzi na narożnik i super hurricanrana. Czeka aż Mascara wstanie i Superkick. Przypina Doradę, 1.2 kickout. Podnosi go i kolejny Superkick, zaraz NIE! Mascara kontruje parę kopnięć, odbija się od lin i Superkick od Voladora. Cover 1.2.3. Po walce Volador atakuje Doradę, a do ringu wbiega Shinsuke. orzymuje szybkiego Superkicka, i wypada z ringu. Tymczasem wstaje Dorada, który otrzymuje enzuigiri, a następnie Flip Piledriver. Do ringu wpada Nakamura, który uderza Voladora krzesłem. Odbija się od lin i kinsasha, ale nie. Volador się odsuwa i Nakamura trafia Doradę. Zdezorientowany otrzymuje 2 superkicki od Voladora. Mascara chciał jeszcze coś zrobić, ale on również otrzymał Superkick. ****/1/4

6 walka NBW IC Championship Karl Anderson vs PJ Black
Wchodzi PJ Black, przybija on piątki z fanami, gdy nagle od tyłu atakuje go Karl Anderson z Gallowsem. Panowie doszczętnie obijają rywala Karla, który zaczął nawet krwawić. Wnoszą go do ringu, gdzie również ustawiają stół, i Doc wykonuje na nie Gallows Pole PJ Black'owi. takim oto akcentem kończymy dzisiejszy odcinek. Do zobaczenia.

1 osoba lubi to

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób zastanawiało się czemu nie ma tak długo odcinków Best Time. Otóż PWInsider informuje że federacja ma straszne kłopoty finansowe. Federacja nie może płacić pensji zawodnikom przez najbliższe miesiące, przez co wielu z nich się "buntuje". Kevin Steen i jego przyjaciel Sami Zayn już poinformowali że odchodzą z NBW. Na liście tych którzy z federacją chcą się pożegnać jest sporo ważnych postaci, na które były spore plany. Na obecną chwilę znamy tylko te nazwiska : Katsuyori Shibata, Chris Hero, Matt Sydal, Hiromu Takahashi, Will Osprey, AJ Styles. W przypadku tego ostatniego, miał być największą gwiazdą federacji, i o problemach wiedział od początku, i założyciele naciskali na to by Styles został i szlifował produkt NBW. Sam AJ na początku chciał zostać, bo wierzył w możliwości federacji, ale na dłuższą metę nie miało to sensu. Stwierdził że pracował by przez około 6 miesięcy bez zarobku. Federacja chce ściąć pensje zawodnikom którzy zostaną. W federacje mocno wierzy Omega. Kanadyjczyk chce grać główne skrzypce w NBW, i wierzy że federacja wyjdzie na prostą. Odcinka możemy się spodziewać najwcześniej dopiero za 3 tygodnie. Miejmy nadzieję że NBW wyjdzie na prostą, i będzie to kolejna federacja która zachwyci nas wspaniałymi walkami, i wspaniałą rozrywką.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejne informacje o zmianach personalnych NBW. Po ostatniej dwójce, i wymienionych kandydatach federację opuszcza Johnny Mundo, oraz Doc Gallows. Ciekawa sytuacja jest również z jego partnerem, Karlem Andersonem. Otóż chce on zostać w federacji, ponieważ cieszy się z swojej pozycji, ale jego przyjaciel potrzebuje partnera na scenie niezależnej. Możliwe że Karl będzie mógł występować na galach innych federacji. Do tego z federacją pożegnali się Tye Dillinger i Roderick Strong czyli gwarant solidności. O dziwo NBW odrazu chce uzupełniać braki. Do federacji zawitał ACH i Sonjay Dutt.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, bo ogólnie swojego czasu i bawiłem się w pisanie gal jak i prowadziłem federację jak i w przyszłości mam zamiar znów poprowadzić e feda. Zawsze piszesz tylko w taki sposób wwalki? Nie piszesz całych walk? 

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, The_Icon napisał:

Ja mam takie pytanie, bo ogólnie swojego czasu i bawiłem się w pisanie gal jak i prowadziłem federację jak i w przyszłości mam zamiar znów poprowadzić e feda. Zawsze piszesz tylko w taki sposób wwalki? Nie piszesz całych walk? 

To zależy. Na gale walki będą pisane w całości, ale na tygodniówki chyba nie ma sensu. Pierwsze dwa odcinki były roboty mojego brata, ale resztę sam poprowadzę. Może będę pisał, ale to nie będzie to samo co na galach. Zobaczy się :).

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne informacje w sprawie NBW. Otóż Mauro Ranallo żałuję że tak historia federacji się zaczęła, ale nie może jej tak zostawić. Powiedział że będzie stawiał na współpracę, po pomoc w postaci wzmocnień, i wspólnych gal. Podpisali współpracę z NJPW, ROH, wXw, CMLL i co wiadome było wcześniej z PROGRESS. Są to czołowe federację na świecie, więc Mauro dobrze pomyślał. Federacja będzie mogła korzystać z zawodników od federacji wymienionych wyżej, i zawodnicy będą mogli bronić pasy na galach innych federacji, i na odwrót.

 

 

Na dodatek do federacji przybył chociażby Kyle O'Reilly, ale o innych wzmocnieniach jeszcze nie wiemy.

 

29 kwietnia w Resedzie na arenie American Legion Post #308 odbędzie się gala pod tytułem "NBW: Nowy początek" ponieważ Mauro chce wyłonić nowych mistrzów, i zacząć wszystko od nowa. Warto podkreślić że na owej arenie rozgrywają się gale PWG.

 

Karta na galę:

Hiromu Takahashi vs Volador Jr.

4 man match for the IC Title Karl Anderson vs PJ Black vs Mark Anderws vs Christian

NBW Junior Championship Zack Sabre Jr. vs Marty Scurll

Lio Rush vs Adam Cole

NBW Heavyweight Championship Prince Devitt vs Christopher Daniels

Ilja Dragunov vs Cody Rhodes

Mustache Mountain vs ACH& Sonjay Dutt

NBW Championship match Kenny Omega vs Kota Ibushi

 

 

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach


Witamy państwa bardzo serdecznie, na nowym początku NBW. Z tej strony Matt Striker oraz Kevin Kelly
KK: Nowy początek to mało powiedziane. To jest wielki nowy początek. Szykują nam się wspaniałe pojedynki. W ME gali dawni TT partnerzy, czyli Kota Ibushi vs Kenny Omega. Ten drugi zmierzy się już poraz kolejny w ME. 
MS: Dokładnie. Do tego Hiromu Takahashi zmierzy się z Voladorem, a Prince Devitt będzie walczył o pas Heavyweight z Christopherem Danielsem. Pas Junior również ma świetny skład. Mistrz będzie bronił pasu przeciwko Martiemu. Nic tylko czekać.
KK: No to co? Już za chwilę rozpocznie się pierwszy pojedynek, zapraszamy.

Obaj zawodnicy już są w ringu. Volador zapina headlock, a Takahashi się uwalnia i wykonuje mu german Suplex. Czeka aż rywal wstanie i serwuje mu Running front dropkick. Odbija rywala od lin, ten unika uderzenia i wykonuje Hiromu hurricanrane. Zaprowadza rywala do narożnika, serwuje parę kopnięć,  chopów i uderzeń a następnie wyrzuca Hiromu z ringu. Odbija się od lin, Tope Con Hilo jednak uniknięty przez Hiromu. Takahashi wskakuje na apron, czeka aż Volador wstanie i Running front dropkick prosto z apronu. Podnosi Volador i Death Valley Driver prosto w barierki!! Volador otrzymuje jeszcze parę kopnięć i uderzeń. Hiromu wrzuca go do ringu, a sam tauntuje przed publicznością. Wślizguje się do ringu, idzie na Voladora i ten wykonuje mu Superkick. Cover 1.2 kickout. Volador przechodzi przez linki, czeka aż rywal wstanie i mamy Springboard crossbody. Hiromu zostaje wyrzucony, Volador ustawia się na apronie i wykonuje Asai Moonsault. Czeka aż rywal wstanie i Running hurricanrana. Wrzuca Hiromu do ringu i springboard hurricanrana. Następnie odbija się od lin próba kolejnej hurricanrany, ale Hiromu kontruje i serwuje Powerbomb. Odbija się od lin i Bicycle kick, Superkick i german Suplex. Cover 1.2 kickout. Ustawia rywala w narożniku i serwuje mu serie chopów. Zdenerwowany Volador zamienia się z Hiromu zadaniami i to Japończyk teraz otrzymuje chopy. Następnie Hiromu wyprowadza headbutt. Irish whip do narożnika, Hiromu biegnie za Voladorem, ale nadziewa się na Superkick. Volador podchodzi do rywala, ale ten bierze go na barki i Death Valley Driver w narożnik. Następnie podnosi rywala i Time Bomb. Cover 1.2 kickout!!! Hiromu ponownie chce wykonać Time Bomb, ale Volador kontruje na Enzuigiri, Superkick i dropkick. Cover 1.2 kickout. Ustawia się w narożniku i czeka na ruch Takahashiego. Ten biegnie na Voladora, i ponownie otrzymuje Superkick. Volador wykonuje Irish whip do kolejnego narożnika, biegnie na rywala, Hiromu podrzuca rywala i to jest szansa dla Voladora który wykonuje Volador Spiral. Przypięcie 1.2.3. Volador zgarnia cenne zwycięstwo. Ale co!!! Wbiega Shinsuke i zasypuje Voladora kolanami. Następnie mamy kinsasha. Nakamura wchodzi na narożnik i kinsasha z narożnika. 
Solidne starcie w wykonaniu dwóch świetnych zawodników. Mam nadzieję że Mauro pomyśli kiedyś o pushu dla Hiromu, bo kontrakt z NJPW dużo im daje, a Hiromu to świetny zawodnik. 

KK: Niezły pojedynek na rozpoczęcie gali, nieprawdaż Matt?
MS: Dokładnie, a czeka nasz jeszcze więcej, zapraszamy państwa na 4 man match. Karl Anderson vs PJ Black vs Mark Anderws vs Christian. Wspaniały skład, i miejmy nadzieję że jeszcze lepsze widowisko.
KK: Pas Intercontinentalny na papierze wygląda wyśmienicie, oby tak było w ringu, zapraszamy.

Wszyscy są już w ringu. PJ Black, Mark Anderws i Christian rzucają się na Karla Andersona zasypując go kopnięciami i uderzeniami. Następnie wyrzucają go z ringu. PJ zaatakował Andrewsa, a Christian zaskoczył go flying elbow smashem. Wykorzystał to Mark który a tym czasie zdołał uciec za liny i wykonał springboard double hurricanrane. Odbił się od lin, ale zaskoczył go Anderson który wrócił do ringu Calf kickiem. Christian zabrał Andersona od tyłu i wykonał falling Inverted DDT. Christian wstaje i rusza na PJ Black'a, ale ten unika uderzenia i serwuje Enzuigiri. Zaprowadza go do narożnika i serwuje chopy. Biegnie na niego Anderson z Bicycle kickiem, ale PJ unika i Karl trafia w Christiana. Następnie PJ wynosi rywala i mamy Suplex. PJ nawet nie zdążył wstać, a Anderws zaskoczył go swoim finisherem czyli Shooting Star Press'em. Przypina rywala 1.2 kickout. Anderws nie dowierza. Wstaje a tam Christian wykonuje Diving Crossbody. Christian odbija się od lin, a Karl Anderson wykonuje mu Gun Stun. 1.2 liczenie przerywa PJ Black. Atakuje on wściekle Andersona wyrzucając go z ringu samemu wychodząc. Rozstawia stół, drugi stół a obok jeszcze drabinę. Kładzie Andersona na stole i wchodzi na drabinę. Jednak sytuacje wykorzystuje Mark, który wykonuje springboard Shooting Star Press na leżącego Karla!!!!! Obaj zawodnicy leżą po tej akcji, a zaskoczony PJ po chwili wahania wykonuje na dwóch rywali 450 Splash z drabiny!!! Co się tutaj dzieje. Po chwili cała trójka wstaje i otrzymują Diving Crossbody od Christiana!!! Kapitan charyzma wskakuje na barierki i tauntuje z publiką. Składa drugi stół, wrzuca go do ringu i ustawia w narożniku. Próbuje jeszcze coś wyjąć spod ringu, ale atakuje go Anderson. Wrzuca go do ringu, podnosi i Powerbomb bomb prosto w stół. Cover 1.2 liczenie przerywa Anderws i Black. Atakują oni Karla, odbijając go od lin i wykonując kombinację Enzuigiri a następnie dropkick. Później PJ chce wykonać Markowi Suplex, ale ten kontruje na Stunner. Wchodzi na narożnik, ale zrzuca go Christian samemu wchodząc i wykonując Frog splash. Tutaj zaskakuje go Anderson Spinning Spinebusterem i Gun Stunem. 1.2.3. Anderson broni tytuł po świetnej walce.

MS: WOW!! To było świetne widowisko. Ciekawe spoty i przede wszystkim wysokie tempo.
KK: Dokładnie. Walka naprawdę solidna, a przed nami jeszcze więcej. Tymczasem zapraszamy państwa na przerwę.


Gong. Marty rusza na rywala mocno go obijając ........ (Nie będę opisywał walki bo to istna dominacja Scurlla przez dobre 5 minut) Marty w końcu zostawia Zacka w spokoju. Zack ledwo do siebie doszedł, a Marty wykonuje Essex Destroyer. Następnie mamy Crossface Chickenwing i Zack odklepuje po chwili!!! Mamy nowego mistrza Junior. Cóż za sensacja. 

MS: ?!?!?!?!?!?
KK: !?!?!?!?!?!?.  No cóż. Z tak ciekawie zapowiadającej się walce wyszło, no....
MS: Lepiej nie narzekajmy, tylko czekajmy, po przed nami sporo. Lio Rush vs Adam Cole. Zapraszamy.


Rozpoczynamy walkę. Adam rusza na Lio, ale ten unika uderzenia i zasypuje rywala kopnięciami. Parę chopów, Lio udbija się od lin, ale zostaje zaskoczony przez Adama który wykonuje High Shining wizard. Wchodzi na narożnik i Diving Crossbody. Odbija się od lin, Lio przeskakuje nad Adamem, następnie kładzie się na ziemi gdzie Adam przeskakuje nad Rushem, a następnie zamiast uniku Rush wyprowadza Arm Drag, następny Arm Drag i później hurricanrana. Lio chce zaskoczyć rywala Victory Roll pinem, ale Adam kontruje na wheelbarrow lungblower'a. Cover 1.2 kickout. Następnie Adam biegnie na rywala i Running panama sunrise!!!! Następnie Superkick, Last Shot i przypięcie 1.2 Lio kickoutuje!!! ( Nie będę opisywał tej części walki ponieważ przez 2,3 minuty walkę prowadził Cole) Cole wchodzi na narożnik razem z Rushem. Co Adam wymyślił? Zabiera rywala i próba Panama Sunrise z narożnika, ale Rush kontruje na Super Hurricanrane. Następnie springboard back elbow, springboard clothsline i Enzuigiri i Pele kick. Cover 1.2 kickout. Lio ustawia się w narożniku, czeka aż rywal wstanie i Rush Hour. Następnie wchodzi na narożnik i Frog Splash. Cover 1.2 kickout!! Następnie Rush wykonuje standing Moonsault, Standing Shooting Star Press, ale bez skutku. Wchodzi na narożnik, Diving Crossbody, ale co Adam łapie rywala i mamy Last Shot, Florida key 1.2.3. Cóż za walka.

KK: Kolejna solidna jakże walka. A przed nami kolejny pojedynek mistrzowski. Co o nim myślisz Matt?
MS: Mistrz ROH, legenda wrestlingu zmierzy się z 6-krotnym mistrzem IWGP. Mowa oczywiście o Christopherze Danielsie i Princie Devicie. Walka o pas Heavyweight zapowiada się imponująco. Zapraszamy.

Devitt rusza na rywala i zapina headlock. Daniels wykonuje back suplex, ale Prince utrzymuje headlock. Devitt atakuje głowę rywala, po czym wstaje i kopie Christophera w brzuch. Daniels wstaje i otrzymuje Arm Drag, kolejny Arm Drag i dropkick po którym wypada z ringu. Devitt bierze rozbieg i Tope Con Hilo. Wskakuje na apron i czeka aż Daniels wstanie, missile dropkick z apronu jednak Daniels unika. Sam wskakuje na apron i Arabian Moonsault Press. Christopher wchodzi do ringu, a za nim Devitt który otrzymuje Calf Kick, a następnie Step-up Enzuigiri. Daniels bierze rozbieg, Sunset flip, ale Devitt wstaje i dropkick. Czeka aż rywal wstanie slingblade. Prince wchodzi na narożnik, próba Missile dropkick, ale Daniels jest szybszy i wykonuje High Enzuigiri, a następnie Fall from grace. 1.2 mi kickout. Daniels ustawia się przy linkach i Arabian Moonsault Press, po czym kolejny i przypięcie, 1.2 kickout. Próba Last Rites, ale Devitt ucieka i Pele kick, Enzuigiri i dropkick. Cover 1.2 kickout. Bloody Sunday, ale Daniels kontruje, Angels Wings, 1.2 kickout. BME, ale Devitt wystawia kolana na które ląduje Christopher. 
Bloody Sunday, Prince wchodzi na narożnik Coup de Grace 1.2.3 Devitt nowym mistrzem Heavyweight. Po walce Prince atakuje Danielsa.

MS: Solidna potyczka obu panów, ale nic więcej, dziwi mnie atak Devitta na Danielsa.
KK: Mnie również, zobaczymy jak to się rozwinie. Tymczasem przepraszamy państwa serdecznie, ale ze względów personalnych, a mianowicie na gale nie dojechali Sonjay Dutt i ACH nie odbędzie się TT match zapowiedziany przed ME. Jeszcze raz bardzo przepraszamy. 
MS: Niestety, tak bywa. W ringu już jest Cody Rhodes i Ilja Dragunov, zapraszamy państwa na walkę.

Rozpoczyna Cody przechodząc do headlocku, a następnie przerzuca rywala przez biodro i okazuje mu swoją wyższość. Tym razem Ilja przechodzi do ofensywy, ale Cody unika clothsline wskakuje na linki i Beatiful Disaster. Ilja jednak nie upada, tylko bierze rozbieg i uppercut. Dragunov wskakuje na narożnik, Diving uppercut, ale Cody unika samemu wskakując na narożnik i serwując rywalowi Moonsault. Cover 1.2 kickout. Ilja podnosi barki co wykorzystuje Cody i mamy Cross Rhodes, zaraz Ilja kontruje, Bicycle kick, High kick od Cody'iego, kolano od Dragunova, Cody upada, przypięcie 1.2 kickout. Ilja odbija rywala od lin i Overhead belly to belly Suplex. Następnie odbija się od lin i Running Senton, Standing elbow i Standing Swanton. Zaprowadza rywala do narożnika i parę chopów. Następnie wyrzuca rywala z ringu, bierze rozbieg i Suicide Dive, ale Cody unika i Rosjanin trawia w barierki. Cody podnosi rywala i Dark Matter. Wchodzi do ringu i sędzia odlicza, 1,2,3,4,5,6,7,8,9 Ilja się wślizguje i otrzymuje Cross Rhodes. 1.2.3.

MS: Dziwne zakończenie, ale krótka przyjemna walka przed ME.
KK: Tak jest, a w ME zmierzy się Kenny Omega z Kotą Ibushim, a stawką jest zwakowany tytuł NBW. Zapraszamy.

Obaj zawodnicy już są w ringu i Ibushi rusza na rywala zasypując go masą kopnięć. Omega ląduje w narożniku, a Ibushi odbija się od lin, biegnie na rywala i otrzymuje High Knee. Omega podnosi rywala, Firemans carry rolling slam, Kenny wskakuje na narożnik, Moonsault, ale Ibushi blokuje kolanami, sam wskakuje na narożnik i Phoenix Splash, ale Kenny blokuje, One Winged Angles!!! Cover 1. Ibushi wstaje i Roundhouse kick. Zawodnicy zaczynają wymieniać się forearmami, i zwycięsko wychodzi Kenny wykonując High kick. Kenny odbija się od lin i kotaro crusher, Dragon Rush. Cover 1.2 kickout. Kota wycofuje się z ringu co wykorzystuje Omega wykonując Tope Con Hilo. Krzyczy coś do publiki i wchodzi na narożnik. Chwila zawachania i Moonsault, ale Ibushi unika. Wbiega do ringu, bierze rozbieg i Golden triangle Moonsault. Kota znowu wchodzi do ringu i ponownie Golden triangle Moonsault na leżącego Kanadyjczyka. Ibushi przybija piątki z fanami i czeka na przeciwnika w ringu. Omega wślizguje się po czym otrzymuje back spin kick, kopnięcie w głowę i dropkick. Ibushi idzie za ciosem i Roundhouse kick, ale Omega unika, Superkick, Pele kick od Ibushiego, High Knee od Omegi i obaj zawodnicy wymierzyli sobie dropkick!!! Ibushi szybko wstaje, odbija się od lin i Kenny wykonuje mu Hurricanrane. Następnie Low Superkick. Kenny ustawia się na środku ringu, i tradycyjnie "namierza przeciwnika" po czym odbija się od lin i V-Trigger. One Winged Angels, jednak nie, Ibushi zaskakuje, ale otrzymuje kolejne High Knee i Clothsline!!!! Przypięcie 1.2 Ibushi odkopuje w ostatniej chwili. Omega nie dowierza. Nagle przywołuje kogoś z backstege'u. Pojawia sie.... Richochet i Young Bucksi!! Rico odwraca uwagę sędziego, Bucksi wykonują Superkicki Kocie, ale zaraz, Ibushi unika i bracia trafiają w Kennego który pada, a Jacksonowie otrzymują dropkick. Następnie Kota biegnie na Richocheta który otrzymuje Running Enzuigiri. Ibushi pochodzi do Omegi, wynosi go na barki i Elaxed Sitout Powerbomb!!! Cover 1.2 kickout!!! Co tutaj się wyprawia. Ibushi podnosi rywala, próba kolejnego finishera, ale Kenny zaskakuje, Ibushi wykonuje Roundhouse kick, ale Kenny unika i kopnięcie trafia w sędziego. To wykorzystuje Rico z Bucksami którzy atakują Japończyka. Po serii kopnięć Richochet wchodzi na narożnik i 640 Senton. Omega przypina, sędzia ledwo liczy, 1.2.3. Omega 2 mistrzem NBW w historii!!! Cóż za kontrowersyjna końcówka.

KO: Panie i Panowie, przed wami nowy mistrz NBW, ale nie o tym mowa. Czemu nie ma tu waszego fenomenalnego Stylesa? Byłego lidera BC. (OGROMNY HEAT) Czyżby coś mu nie pasowało? Nie pasowało mu to, że ja jestem tym jedynym, który może dzierżyć główny pas. Olał was, federację ludzi którzy wierzyli że NBW wróci na dobre tory. Wy cały czas jednak wielbicie go. Zresztą, co mi do tego, i tak mnie nie interesujecie. Zrozumcie tylko, że nikt mnie już nie powstrzyma i wasze puste łby będą jeszcze mnie wielbić, za to że nie opuściłem federacji, tylko trzymam ją na głowie.
Publika: Fuck You Rico!!!!!! Fuck You Rico!!!!!!
Richochet wziął mikrofon, chciał coś powiedzieć, ale opuścił mikrofon i pokazał środkowy palec widzom, na co oni zareagowali nieziemskim heatem.

Udostępnij post


Link do postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.