Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
IIL

Wrestling Quiz 2.0

74 postów w tym temacie

Pora na nowy quizowy wątek. Zasady są proste - zadajemy pytania z pro wrestlingu, kto odpowie wymyśla następne i tak dalej. Można by też kiedyś pomyśleć o jakiejś punktacji. Warto też zadawać takie pytania, które nie prędko można znaleźć w google. :>

Dawny znajduje się tutaj:

Spoiler

Na jakiej gali Ring of Honor doszło do zamieszek w publiczności? 

Udostępnij post

Link do postu

To było chyba na 1st Anniversary Show. 

Udostępnij post

Link do postu

To było Final Battle z 2014 roku, gdzie po swojej walce, z publiką tłukli się Homicide i Eddie Kingston.

Udostępnij post

Link do postu

Z tego, co mi wiadomo, to zamieszki miały właśnie miejsce na gali obchodzącej pierwszą rocznicę działalności. Tego incydentu z 2014 roku nie kojarzę. :o W takim układzie @Stifo zadaje. Witam przy okazji na forum! :D 

Udostępnij post

Link do postu

No to zadam coś trudnego. :P 

Kto był pierwszym przeciwnikiem Kurta Angle w TNA?

Udostępnij post

Link do postu

Strzał - Samoa Joe? 

Udostępnij post

Link do postu

Zabiję pewnie zabawę, ale jak tu można strzelać przy takich pytaniach. :D 

Odpowiedź prosta - Abyss. Najpierw na house show w ECW Arena, a potem również na Impact. Samoa Joe to jego debiut na PPV TNA, Genesis. Jarałem się wtedy tym niesamowicie, dlatego pamiętam jeszcze niemalże daty. :lol 

Udostępnij post

Link do postu
21 minut temu, IIL napisał:

Zabiję pewnie zabawę, ale jak tu można strzelać przy takich pytaniach. :D 

Bo to było z 10 lat temu w TNA którym się aż tak nie interesowałem ;p Kojarzyło mi się coś że miał jakiś duży storyline na początku z Joe, więc uznałem że to dobry strzał :D 

Udostępnij post

Link do postu

No okej. To jedziemy dalej... 

Steve Austin wprowadzał Breta Harta do Hall of Fame. Na początku jego speechu miało miejsce pewne ciekawe i nieplanowane zdarzenie. Co takiego się stało?

Udostępnij post

Link do postu

Z tego co kojarzę i pamiętam to publika skandowała aby Austin walczył z Hoganem a Austin odpowiedział że u niego w szatni jest "puszka" z napisem "Whoop Hogan's ass" coś w tym stylu ale mogę się mylić. 

Udostępnij post

Link do postu

Dokładnie chodziło o to. Co ciekawe, Hogan siedział tuż za Austinem gdy ten na szybko zrobił z niego pośmiewisko. :D 

Udostępnij post

Link do postu

Hogan nie był zbyt zadowolony wtedy. A dobra zostańmy przy Hoganie. Jeden wrestler podczas swojego promo powiedział że to on jest powodem dlaczego Hogan wyłysiał, kto to powiedział ?

Udostępnij post

Link do postu

Roddy Piper? :>

Udostępnij post

Link do postu

Tak jest ;)

Udostępnij post

Link do postu

Do jakiego występu na WrestleManii 33 pierwotnie przygotowywał się Big Show?

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.