Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

IIL

Nowe BGZ Wrestling! - opinie, propozycje, problemy

50 postów w tym temacie

Zauważyłem kolejny mały problem ze skrótami klawiszowymi w edytorze - jedna z kombinacji przycisków powoduje automatyczne dodanie posta. Niestety nie jestem w stanie ustalić jaki to dokładnie skrót, aczkolwiek w ferworze pisania już kilka razy wysłało mi wiadomość w trakcie. 

Mam nadzieję że ktoś będzie w stanie namierzyć i wyeliminować problem ;) 

Udostępnij post

Link do postu

Nie miałem tej niedogodności. Problem z literą "ą" już nie występuje, także autorzy skryptu poprawiają na bieżąco.

Jest dostępny nowy update i wkrótce zaltualizuje, także może to wyeliminuje ten problem. :)

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Może w dziale media dogadajmy się by nie robić osobnych tematów tych samych gal bo to troszku bez sensu .. Eryko( nie żebym coś do niego miał) wstawi swój Ja swój a to to samo więc lepiej to połączyć będzie mniejszy bajzel xD

Udostępnij post

Link do postu

Wystarczy spojrzeć najpierw, czy ktoś nie wysłał już podobnego tematu. :roll:

Udostępnij post

Link do postu

Nasz skrypt udostępnia opcję przesunięcia nieaktualnych postów i tematów do osobnej tabeli, czyli tak zwanej archiwizacji. Chciałem to zastosować, by nieco przyśpieszyć forum, ale zamiast ustawić archiwizację jedynie w dziale "Archiwum", musiałem gdzieś zaznaczyć też pozostałe działy i w ten sposób zrobiło się tu dosyć nieciekawie. :> Odkręcenie tego nie było takie proste i ostatecznie postanowiłem przywrócić forum forum do stanu sprzed trzech dni. 

Lepiej też niż działać na jednym wielkim archiwum. ;) 

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.