Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

IIL

Nowe BGZ Wrestling! - opinie, propozycje, problemy

50 postów w tym temacie

Witam wszystkich na pokładzie nowej wersji forum BGZ Wrestling! B|

Wszystko nie jest dociągnięte jeszcze na ostatni guzik i wciąż jest sporo pracy zarówno na zapleczu jak i tutaj na widocznej stronie forum, ale podjąłem decyzje, że upublicznię odświeżone forum już dzisiaj. Dlaczego? Robię wszystko sam, także dopieszczenie całości zajmuje dużo czasu i doszedłem do wniosku, że nie ma sensu trzymać forum dłużej offline. Układ działów na forum zostanie wkrótce zmieniony, także aby całkowicie nie przestraszyć stałych bywalców będzie również lepiej, abyśmy póki co oswajali się jedynie z możliwościami nowego skryptu, a nie całkowicie przetasowanym forum. ;) 

Forum przeszło konwersję z poprzedniej wersji skryptu phpbb3 do komercyjnego IP Board. Takie migracje często wiążą się z błędami, także w razie wykrycia czegoś podejrzanego zapraszam do zgłaszania błędów tutaj bądź na priv. Formularz w profilu z wcześniejszej wersji forum (Imię, Wrestler, W temacie, itd.) trzeba wypełnić ponownie. Avatary niektórych użytkowników mogły nie zostać skonwertowane, także niektórzy będą musieli je uzupełnić. Sygnatury powinny być wciąż w Waszych profilach, ale są domyślnie wyłączone. Żeby je włączyć kliknijcie w Wasz nick po lewej stronie u góry forum -> Ustawienia konta. Tam jest pole sygnatura i opcja, która pozwoli je ustawić ponownie pod Waszymi postami. 

Przydałoby się nam nowe logo, grafiki do rang i ikonki obok działów. Klikając na "pędzelek" u góry strony możecie zmienić sobie tło. W profilu możecie sobie ustawić również zdjęcie w tle. :>

To tyle. Zapraszam do zabawy i pisania na forum. Sprawmy, aby pobyt w tym miejscu znów był przyjemny! :)

2 osoby lubią to

Udostępnij post

Link do postu

Czy ta domena ma to do siebie, że brakuje w niej sygnatur?

Udostępnij post

Link do postu

Po konwersji podpisy się po prostu nie wyświetlają, ale dalej są w Waszych profilach. Żeby je ustawić ponownie:

Kliknij na swój nick w lewym górnym rogu forum -> Ustawienia konta -> Sygnatury

Please login or register to see this link.

Udostępnij post

Link do postu

Mógłbyś się przyjrzeć tym powiadomieniom żeby brzmiały trochę bardziej po polsku ;) 

btw. brakuje mi czegoś takie jak "posty od ostatniej wizyty". Wiem że są "nieprzeczytane", ale czasami chciałoby się wrócić do jakiegoś świeżego tematu bez konieczności szukania go na forum. 

Please login or register to see this attachment.

Udostępnij post

Link do postu

@DonCarlos - co do tych "nieprzeczytanych postów od ostatniej wizyty". Jest ten pasek menu "Aktywność" po prawej u góry i wydaje mi się, że jest to świetny dodatek i znajduje się tam wgląd do całkowitej aktywności. Pokazuje nie tylko posty, ale również i inne powiadomienia i czynności pozostałych użytkowników.

Dzięki za ten screen. Zobaczę co da się z tym zrobić. 

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Dzięki za link do sygnatur ;)

Udostępnij post

Link do postu

Jedna głupia sprawa - nie wiem czy to wina skryptu, czy może coś u mnie, aczkolwiek występuje to tylko na tym forum. Co jakiś czas(chciałem napisać za każdym razem, ale pisząc teraz nie ma tego problemu, pojawił się jednak gdy pisałem o KSW, czy o grach) gdy wciskam combo alt + a by napisać ą edytor zaznacza mi cały tekst. Kto zauważył coś podobnego, czy to u mnie jakieś czary? 

Udostępnij post

Link do postu

Problem z literką ą (alt + a) zaznacza tekst, jest to wina edytora tekstu, który zostanie wyeliminowywany w następnej wersji. Autor edytora już o tym wie ;) 

6 godzin temu, DonCarlos napisał:

brakuje mi czegoś takie jak "posty od ostatniej wizyty"

To się da w bardzo łatwy sposób zrobić:

Kliknij na aktywność - > Moje strumienie aktywności -> Utwórz nowy strumień.

Wyświetli się strona z opcjami, musisz ustawić tytuł tego strumienia np. 'Od ostatniej wizyty', a w kategorii 'Przedział czasowy' zaznacz 'Od mojej ostatniej wizyty' i zapisz.

Po zapisaniu strona się przeładuje i wyświetli się aktywność z ustawieniami nowo utworzonego strumienia. Obok nazwy strumienia możesz ustawić, aby ten właśnie strumień był jako domyślny po kliknięciu w 'ptaszka'.

2 osoby lubią to

Udostępnij post

Link do postu

Napisano (edytowane)

Na liście użytkowników 

brakuje 50 userów w tym mnie.

( Znaleziono 14054 wyników - powinno być 14094)

Edytowano przez Norbi

Udostępnij post

Link do postu

Wybrałeś szukanie po grupie 'Użytkownicy', a Ty masz grupę VIP to nie ma się czego dziwić, że Ciebie tam nie ma.

Udostępnij post

Link do postu

Faktycznie, mój błąd. Myślałem, że to lista wszystkich zarejestrowanych na forum, a nie członków grupy "użytkownicy". ;) 

Nazwa mnie zmyliła, wcześniej to była grupa zarejestrowani, teraz użytkownicy, trzeba będzie przywyknąć do nowego skryptu :)

Udostępnij post

Link do postu

Wchodzę na forum i mam trochę jak na obrazku poniżej:

1360913869_by_majkell_1981_500.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Konstruktywne opinie zawsze na propsie... :>

1 osoba lubi to

Udostępnij post

Link do postu

Może mi ktoś wyjaśnić, gdzie mogę odnaleźć tematy, w których się udzieliłam i obserwuję? No wiecie, wcześniej to było "ostatnie posty" i pokazywało mi tematy, w których pisałam. Powiedzcie mi, gdzie mogę coś takiego znaleźć? :V

Udostępnij post

Link do postu

@LoboTaker tak jak było wspomniane wyżej - pobaw się ze strumieniami aktywności 

Dziko w innym temacie wspomniał o dosyć krótkim czasie edycji swoich postów, chyba najlepiej by było(jeśli to możliwe) żeby znieść jakiekolwiek ograniczenia czasowe w tym temacie.

btw. jaki jest rozmiar skrzynki odbiorczej? Bo pisałem dzisiaj pw i wyskoczyło mi powiadomienie o przepełnieniu, jednak nie było tam informacji o dokładnej liczbie. 

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.