Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

IIL

Wrestlingowy merch - jak, gdzie i za ile?

37 postów w tym temacie

Sklep jest dobry, kontakt z nimi także. Materiałowo nie zawiodłem się jeszcze na żadnej rzeczy którą tam kupowałem czy to dla siebie czy to dla swojej lepszej połówki, więc tak, prospuje ;)

Udostępnij post

Link do postu

Szkoda tylko, że czasem da się znaleźć te same produkty 1/3 taniej na innych serwisach ;)

Udostępnij post

Link do postu

Na Allegro trochu koszulek jest ostatnio Stinga znalazłem za 80 zł tylko kurde rozmiarówek coraz mniej i chyba same L zostały

Dnia 14.04.2017 o 13:55, LoboTaker napisał:

Ja powiem tyle - warto mieć znajomości w grupach wrestlingowych. Jedna laska z KPW odsprzedała mojemu koledze epicką koszulkę z Takerem (świecą mu się oczy w ciemności!), a ten odsprzedał ją mi za jedynie 15zł. Taki deal jest wręcz idealny ;)

Wrzuć fotki ;D

Udostępnij post

Link do postu

Świeżutka koszulka ;)   And that's the bottom line... ;)

Please login or register to see this attachment.

3 osoby lubią to

Udostępnij post

Link do postu

Ahahahahahaha, faktycznie, pasuje xD

Udostępnij post

Link do postu

Przefarbuj bródkę;p i total na łyso będzie gucio ;)

Udostępnij post

Link do postu

Napisano (edytowane)

U mnie Gdańsku czasem można kupić koszulki WWE w Second Handach. Jakiś czas temu kupiłem tam koszulkę CM Punka za 10zł.

Koszulki głównie kupuje na galach KPW, bo szkoda mi kasy na te WWE i nie chce mi się ich zamawiać przez internet.

Koszulki Kombat Pro Wrestling na ich galach chodzą po 40zł, tyle samo chodzą koszulki Rona Corvusa i HCW - niestety koszulki HCW i Renegade'a można było kupić, tylko na gali KPWvsTheWorld z 2015 i niestety nie kupiłem.

Na KPW Godzina Zero (2016) Mika The Polish Punisher przywiózł koszulki KAMIKAZE PRO (gdzie oprócz MIKI walczą też Justin Joy i Damian Lambert) i kosztowały po 50zł - nie kupiłem, bo mi zabrakło kasy. 

Na KPW Arena 5 (2017) Pastor William Eaver przywiózł dwie swoje koszulki

Please login or register to see this link.

Spoiler

i sprzedawał je po 75zł - czyli sprzedawał po brytyjskich cenach, oczywiście nie kupiłem.

Z tych koszulek po mieście chodzę, tylko w tej KPW, by federacja była lepiej rozpoznawalna w Trójmieście. 

Edytowano przez lygrys

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.