Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

IIL

Wrestlingowy merch - jak, gdzie i za ile?

37 postów w tym temacie

Witam. Nie znalazłem podobnego tematu, także postanowiłem założyć nowy. Wybieram się za trzy tygodnie z Milosem na galę wXw w Niemczech i zdałem sobie sprawę, że nie mam żadnego wrestlingowego t-shirta na tę galę (wszystkie starsze koszulki są teraz trochę za duże ;)). W ciągu lat przewinęło się wiele ciekawych koszulek, itd. i które z nich są Waszym zdaniem warte kupienia?

Zamówiłem wczoraj t-shirt Austina - "Fuck Fear" z tej aukcji:

Please login or register to see this link.

Myślę też o klasycznej koszulce Randy Savage "Macho Man", stare dobre Mr. Andersona "Wrestling is real... People are fake" i nową Shinsuke Nakamury.

Udostępnij post

Link do postu

W chwili obecnej jeśli bym coś kupował to pewnie byłaby to

, albo

. Problem ze sklepem WWE jest jednak taki że przesyłki do PL są kurewsko drogie, przy ostatnich zakupach trafiłem akurat na czarny piątek i masę promocji, ale przy kolejnej okazji pewno poczekam aż merch trafi do euroshopu. Kurs walut ch***jowszy, ale może przesyłka jakoś to wyrówna. Polecam za to sklep ROH, produkty w optymalnych cenach, przesyłka tania, żadnych problemów. Natknąłem się za to na problemy z TNA shopem, a raczej z ich dostawcą czyli polskim oddziałem fedexu. Musiałem pisma słać do ch***jków co jest w paczce bo opis na liście przewozowym nie był wystarczający. Mam nadzieję że pewnego dnia wszyscy się tam udławią czymś. A z takich alltime great, to

, wiadomo

i może właśnie ten Austin którego zamówiłeś ; )

Udostępnij post

Link do postu

Zamówione -

YEAOH~!

btw. która koszulka Jasia Ceny Waszym zdaniem najciekawsza? Ta zielona z przed roku, obecna bądź może ta z napisem "You cant stop me"? :lol

Udostępnij post

Link do postu

Jeśli koszulka Johna, to albo coś z czasów 2006-2007(była taka kozacka czarna z psem bodajże - bewere of dog, chyba), albo ta sprzed 3 lat Rise Above Hate. Pozostałe to jedno wielkie gówno, różniące się kolorem i rozmiarem loga. Z tą nową też całkiem pomyśleli, wreszcie coś przez co nie dostanie się apopleksji. A, i mówiąc o Rise Above Hate - kupiłem na pierwszym hs w Polsce, prawie rozpadła się po praniu. Przywieźli jakiś wybrakowany towar na nasz event :D

Udostępnij post

Link do postu

Carlos, trzeba było zrobić tak jak ja. Koszulkę Ceny założyłem chyba tylko raz i nie prałem. Od tego czasu leży w szafie. Swoją drogą koszulki Punka też nie prałem, bo patrząc na ten materiał, to by dużo nie wytrzymała.

The Miza całkiem dobra była, też kupowana na HS w Gdańsku. Swoją drogą, może przydałoby się coś kupić nowego do kolekcji.

Udostępnij post

Link do postu

Mam taką sprawę, otóż nie mogę znaleźć koszulki Bullego Ray'a

Wiem że jestem upierdliwy, ale czy pomógłby mi ktoś w jej znalezieniu? Z góry dziękuje :D

Udostępnij post

Link do postu

W08537.jpg

Czy mi się wydaje czy to jedna z najlepszych koszulek WWE ostatnich miesięcy/lat? Aż obczaję jak w tym roku będą wyglądały promocje na czarny czwartek, w zeszłym roku dorwałem dwie koszulki nie płacąc za przesyłkę i może i tym razem się uda :)

Udostępnij post

Link do postu

Prezenty na święta trzeba sobie sprawić samemu. Zamówienie na replike pasa WWE z logiem Network, t shirt i side platesy Macho Mana poszło. Trzeba się leczyć z tego hobby, haha. :roll:

Aktualnie na euroshopie jest promocja 40% na t shirty i 20% na pasy. Przeglądając natknąłem się na to -

Słyszał ktoś o tej książce Undertakera coś ciekawego?

Udostępnij post

Link do postu
Słyszał ktoś o tej książce Undertakera coś ciekawego?

Słyszałam tylko tyle, że nie obejmuje prywatnego ujęcia na jego karierę, tylko cały opis genezy i rozwoju jego gimmick'u. A szkoda - fajnie by było poczytać coś z poza keyfabe'u :(

Udostępnij post

Link do postu

Jak kogoś interesowałby bardziej oldschoolowe wzory to polecam

Dobra firma, asortyment spoza rasslingu naprawdę zacny, jakoś produktów też w pytę :t_up:

Udostępnij post

Link do postu

W okresie świątecznym wypisałem tutaj o zamówieniu pasa z logiem Network i innymi pierdołkami z euroshopu. Do tej pory zawartość do mnie nie dotarła, a maile i telefony były po prostu głuche. Przedwczoraj udało mi się ostatecznie dodzwonić i łaskawie oświadczyli, że paczka najwyżej gdzieś zaginęła po drodze i nie są w stanie ustalić gdzie jest. Chcieli wysyłać jeszcze raz, ale wybrałem zwrot pieniędzy. Odechciało mi się. oO

W sumie to dobrze, bo to dużo kasy i zamawiałem pod wpływem impulsu, heheh. Zostanie więcej na taping Raw w Londynie za 3 miechy. :P

Carlos dzięki za tę stronkę. Podobają mi się wzory koszulek Macho Mana i może coś sobie ogarnę. Zamawiałeś już coś z tej strony? Paczki nie ginęły po drodze? ;>

Udostępnij post

Link do postu

Zamawiałem dopiero raz, i jak na razie 100% skuteczności :lol A widać że firma porządna, wysyłka międzynarodowa była szacowana na 2-4 tygodnie, już po 2 dostałem od niech maila z pytaniem czy paczka dotarła i informacją że jeśli nie to powtórzą pytanie w 4 jak i 6 tygodniu, a jeśli paczka nie dotrze do tej pory to bez szemrania wyślą ją jeszcze raz. Na szczęście doszło dosłownie w przeciągu 3 tygodni, więc wyrobili się elegancko w terminie ;)

Udostępnij post

Link do postu

Koszulki z Piperem *q* Brałabym. Szkoda, że nie ma nic Takerem czy Eddie'm Guerrero, za to mają pokaźny asortyment z Macho Man'em.

A tak poza tym, to czy warto ogółem kupować w Euroshopie (nie tyle przesyłkowo, jak jest napisane wyżej, co cenowo)? Bo niektóre nowe nadruki są ewidentnie epickie (tam to dobrali świetnych grafików)

Udostępnij post

Link do postu

Jeżeli chodzi o euroshop, to pod względem cenowym warto czekać na promocje, które trafiają się bardzo często - co jakiś czas ogłaszają np. - 40% na t shirty, -20% na pasy i tak dalej.

Inna sprawa, że z dostawą może być różnie. Jeżeli już coś bierzesz, to lepiej dorzuć trochę kasy do jakiejś wysyłki priorytetowej. Ja wziąłem tę najtańszą i na paczkę się nie doczekałem... :thinking:

Udostępnij post

Link do postu

Ja to będę czekać, aż dostaną nową dostawę wrestlerów POP-up - jak zobaczę Deadman'a, to bez namysłu się na to rzucę :D

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.