Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Norbi

Gadulec

9348 postów w tym temacie

Rozmowy na dowolne tematy

Edytowano przez

Udostępnij post

Link do postu

juz jestesmy najlepsi a to ze co chwile jestesmy gdzie indziej nie znaczy ze jest zle. Poprostu musimy byc coraz lepsi

Udostępnij post

Link do postu

No a jakie panowie macie plany na wieczór?? Zamiast siedziec przed kompem w tą niestety brzydką pogode, to trzeba panne zaprosić jakąś do siebie i mile spedzić wieczór... Polecam takie rozwiązanie. Jakiś horrorek i masz laseczke już w objeciach :D Polecam takie rozwiązanie jak się nudzicie, to jest sprawdzone i wogole 8)

Udostępnij post

Link do postu

Hmmm jesli chodzi o Megaupload to nie mam pojecia, a jesli chodzi o Rapidshare to na goldberg.fora.pl mysterio cos pisal o pominieciu ograniczen ...

Udostępnij post

Link do postu

a wyobraźcie sobie że mam Premium Accounta na Rapidshare.de :P

Udostępnij post

Link do postu

kurde juz sie RAWa nie mogę doczekać!

dzis kiss my ass klub z Trajpelem :D

Udostępnij post

Link do postu

A czym sie różni brak premium od premium ? Jakiś wyższy transfer ? Bo dla mnie to jedyna rzecz jaka np. ja mógłbym zyskać ;d

Tym się rózni że nie będe musiał sie piep***yć z jakimis programami do zmiany IP czy cos takiego żeby tylko nie czekac godziny pomi9ędzy zciąganymi plikami ...

W premium zciagam za koleją :D

Udostępnij post

Link do postu

a ja mam dzis wolne wiec moze znowu cos golne. ale niestety zostaly mi tylko 3 strongo w skrzynce wiec trzeba bedzie sie potem podleczyc sobieskim

Udostępnij post

Link do postu

Kurde a ja siedze w domu i nie ma nawet co konstruktywnego porobic...szkola sie skonczyla, pogoda brzydka...chyba zaraz obejrze "Chłopców z Ferajny" bo mi kolego przytachał do domu na DVD...

Udostępnij post

Link do postu

IOOT nie chwal się!!! Damn it! :evil::evil::evil: Ty łobuzie! :P jeszcze napisz, że zasysasz z prędkością 4MB/sec i sie nie bawię! :? :(

Udostępnij post

Link do postu

Ja mam 512 i jak ostatnio skończył mi się limit to nawet ShoutBox na poprzednim BGZ nie chciał mi się załadować.

Udostępnij post

Link do postu

prezes nikt nie pokasowal tylko nie wszystkie sa zliczane tak jak bylo na Evilzone.

Spamerom mowimy NIE

Udostępnij post

Link do postu

spamerom mowimy NIE to zamalo ja nawet zanuce NIEEE EEE EEE :) - dobra opcja z niewliczaniem postow z wybranych dzialow, a jak sie wyswietla wszystkie wpisy usera to posty niewliczane sie wyswietlaja.

Udostępnij post

Link do postu
IOOT nie chwal się!!! Damn it! :evil::evil::evil: Ty łobuzie! :P jeszcze napisz, że zasysasz z prędkością 4MB/sec i sie nie bawię! :? :(

i tu cie rozczaruje :D

mój jakże wybitny transfer to szczytowe 35 kb/s :D

Udostępnij post

Link do postu

co ty mi tu o szczytowaniu ;)

Udostępnij post

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.