Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

satan_himself

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O satan_himself

 • Ranga
  Próbny Występ
 • Urodziny 18.05.1999

Personal Information

 • Wrestler
  Marty Scurll, Tommy End
 • W temacie od roku
  2005
 1. e-wrestling

  Cześć, jestem tu nowy. Nie jestem typem, który przesiaduje na forach, ale coś mnie uderzyło kilka dni temu jak przypomniałem sobie o tej formie bookowania swojej federacji właśnie na forum. Moim zdaniem ludzie, których taka forma zabawy, tworzenia i kreowania swojej postaci poprzez PW z twórcą skryptu, czyli: pisanie promo, pisanie walk wraz ze swoim przeciwnikiem, pisanie wywiadów itd. (a jest ich z pewnością wielu) nie wiedzą jak się za to zabrać. Próbują zakładać strony i promować je na forach. Ja wpadłem na ciekawszy pomysł. Nie założyłem jeszcze nic, ale mam nadzieję, że Wy mi w tym pomożecie. Jesteśmy w końcu fanami dobrego wrestlingu, dobrego bookingu, zróbmy coś razem i niech to stanie się czymś ciekawym, umilającym czas poza pracą, szkołą czy czymkolwiek. Stwórzmy federację, która będzie wspólna. A przechodząc do konkretów: do stworzenia tej federacji potrzebne by były kreatywne głowy. Kilka osób. I również kilka, które chciałyby spróbować bookingu, chociażby swojej postaci. Pozostawię Was w tym miejscu. Rozważcie to sobie, dzielcie się opiniami, dojdźmy do czegoś razem. Do założenia tej federacji i sprawienia by była czymś poważnym, gromadzenia ludzki zainteresowanych i tworzenia, albo do odrzucenia tego pomysłu. Wyrok oddaje w wasze ręce. Zapraszam do dzielenia się opiniami w komentarzach. - sxtxn

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.