Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Patrixcww

Zarejestrowani
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Patrixcww

  • Ranga
    Próbny Występ
  • Urodziny
  1. Siemanko, przychodzę do Was z moim nowym projektem, jakim jest e-federacja wrestlingu. W zasadzie jest już dość późno, bo dochodzi druga w nocy, ale postaram się to opisać krótko i ściśle. E-Federacja IZW oficjalnie potwierdziła swoje otwarcie 16 lipca 2017 roku o godzinie 19:00. To właśnie wtedy możesz wejść na stronę (izw.aaf.pl) i rozpocząć grę jednym z wrestlerów (niekoniecznie musi być to zawodnik z WWE) Pamiętaj, żeby być dokładnie o tej dacie i godzinie, żeby Twój zawodnik nie został zajęty przez innego gracza. Z poradnikiem będzie można się zapoznać po otwarciu na stronie, wszystkich serdecznie zapraszam! www.izw.aaf.pl ; Pozdrawiam Patrix!

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.