Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Haturi

Bot
 • Zawartość

  569
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

  Nigdy

Reputacja

0 Neutralna

O Haturi

 • Ranga
  Lower Midcarder
 • Urodziny
 1. Josh Bernstein is the man behind the Golden Gods Awards, and the one responsible for bringing Y2J into the mix as host! They worked that show together for 4 years and now the two-man band's been reunited for the first-ever Loudwire Music Awards! Josh and Jericho are giving exclusive, backstage access to all the stories, antics, debauchery, madness, and mayhem! They're telling tales about Metallica, Ozzy, Rob Halford, the Foo Fighters, Joe Perry of Aerosmith, Marilyn Manson and Johnny Depp, Steel Panther and Slash! They're covering collaborations, fist fights, mob style payoffs, surprise guests, and the always unruly metal fans! Odnośnik do strony autora.
 2. Przed tygodniem pojawiło się na RAW kilka znaków zapytania. Jednym z nich było spotkanie zakulisowe dawnych braci z The Shield będące efektem ataków ze strony Miza,…Read article (RSS generated with FetchRss)
 3. Steve gets together with musician, entrepreneur and former competitive bodybuilder (~!) Greg Golden at the Bizarre Guitar shop in Reno, NV. Join us as Greg shares tales of guitar collection and selling gear to music greats such as Billy Gibbons of ZZ Top, Marty Robbins and Merle Haggard! Also, learn all about Greg's band, The Greg Golden Band, as well as the remarkable collection of guitar rarities in his shop. Link do podcastów Steve Austina.
 4. Na Hell in a Cell Jinder Mahal pokonał Shinsuke Nakamurę skutecznie stając w obronie mistrzostwa WWE. Choć bracia Singh starali się ingerować w walkę, sędzia Charles…Read article (RSS generated with FetchRss)
 5. Brad Williams is funny. Period. That's why he's on TIJ, and that's why he's been added to the Chris Jericho Rock & Wrestling Rager at Sea lineup! He's got story after story... including the great rib that he & Bob Saget pulled on John Stamos, the one wresting match he had as "Half Pint," how he got into comedy, why he prefers dwarf over "little person," and what happens to hecklers at his live shows. He'll school you on "reachers," overhead bins on airplanes, and the infamous lap dances that used to close out his live sets. Odnośnik do strony autora.
 6. W zeszły poniedziałek, chwilę po zakończeniu RAW, ogłoszono, że Neville, były dwukrotny mistrz Cruiserweight oraz były mistrz NXT, wyszedł z areny tuż przed rozpoczęciem się show. Spowodowało to, że cały segment dywizji Cruiserweight musiał zostać napisany od nowa w trakcie samego RAW. Mimo, że Neville osobiście nie podał jeszcze powodu, który miał spowodować opuszczenie przez niego areny, mamy pewne spekulacje. Jak podaje Wrestling Observer Newsletter, były mistrz Cruiserweight miał się zmierzyć w walce wieczoru czerwonej tygodniówki z aktualnym wtedy mistrzem Enzo Amore w non-title matchu. Niestety „Król Cruiserweigthów” miał przegrać tę walkę, co zdenerwowało go tak bardzo, że zrezygnował z jakiegokolwiek wkładu w galę. Jak podaje Dave Meltzer, decyzja o wygranej pasa przez Kalisto, była podjęta w ostatniej chwili, przez samego Vince’a. WWE nie opublikowało jeszcze żadnej oficjalnej informacji na temat sytuacji Nevilla, jednakże Meltzer twierdzi, że ma informacje z zaufanego źródła, iż Neville jest już na 100% skończony z federacją MacMahonów. Temat Neville’a jest dość kontrowersyjny, ponieważ w porównaniu z tym co mówi Wrestling Observer Newsletter, PWInsider podaje informacje zupełnie odwrotne informacje. Uważają bowiem, że Neville nie opuścił RAW, ponieważ w ogóle go tam nie było, podobno miał nawet nie pracować podczas weekendowych Live Eventów. Jak twierdzi PWI, Neville poprosił o zwolnienie, tylko po to, by mógł podążyć tą samą ścieżką co Cody Rhodes. Według nich Neville jest wciąż pod kontraktem i istnieje duża szansa, że obie strony pogodzą się co do przyszłości Brytyjczyka. Jednakże zaznaczają, że WWE nie ma na niego w najbliższym czasie żadnych planów. W takim razie, jakie Neville ma powody, by być niezadowolonym ze swojej sytuacji w WWE? Jak się okazuje, jego skargi dotyczą ostatnich wydarzeń w dywizji ‘high-fly’erów’, które były dla niego szokujące, a także niekomfortowe. Strata pasa na rzecz Tozawa’y, bez żadnego podbudowania, tylko po to, by wygrać go z powrotem, 6 dni później, na SummerSlam, a potem stracić ten pas znowu, tym razem na rzecz Enzo Amore. Kolejnym powodem niezadowolenia Neville’a jest to, że jego mecz z Austin’em Aries’em, który odbył się na WrestleManii 33, nie został umieszczony na wydaniu Blu-Ray samej gali. Warto napomnieć, że mogłoby mu to przynieść duże zyski związanych ze sprzedażą gali. Niezależnie od źródeł, jedna rzecz jest pewna, Neville nie jest zadowolony z tego jaką ma pozycję w WWE i nie podoba mu się obecna sytuacja w dywizji Cruiserweight. Artykuł Jak będzie wyglądała przyszłość Neville’a? pochodzi z serwisu What is Wrestling. Źródło: What is Wrestling
 7. Wedle informacji PWinsider nieobecny od końca sierpnia Samoa Joe miałby niedługo powrócić do WWE TV. Były pretendent do tytułu Universal doznał kontuzji kolana, co nieco pokrzyżowało plany oficjelom federacji. Powrót „Samoan Submission Machine” miałby nastąpić pod koniec tego miesiąca. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że były NXT Champion powróci na RAW tuż po WWE TLC PPV. Obecnie nie wyciekły żadne plany dotyczące Joe, a przekładanie powrotu zawodnika jest zapewne spowodowane brakiem planów na storyline dotyczący Samoańczyka. Ostatnimi czasy Samoa Joe w głównym rosterze pojawiał się w obrazku tytułu Universal. Stoczył on walkę singlową z Brockiem Lesnarem na Great Balls of Fire oraz uczestniczył w Fatal Four Way Matchu na SummerSlam właśnie o ten pas. W pewnym momencie o Joe mówiło się także w kontekście ewentualnego starcia z Johnem Ceną. Artykuł Powrót Samoa Joe już wkrótce? pochodzi z serwisu What is Wrestling. Źródło: What is Wrestling
 8. Kiedy SmackDown stanęło w przedsionku piekła przed Hell in a Cell, RAW szykuje się na TLC. Rywalizację w czerwonym brandzie rozpoczęła konfrontacja niedawnego pretendenta do tytułu…Read article (RSS generated with FetchRss)
 9. W karcie tegorocznego Hell in a Cell znalazło się siedem głównych pojedynków oraz jeden w kick-offie, jednak ze względu na ograniczenia czasowe w ramówce Extreme wybrane…Read article (RSS generated with FetchRss)
 10. Women‚s Revolution w ostatnich latach w WWE pokazała, że nawet kobiety w świecie pro wrestlingu mogę Main Eventować PPV. Przekonały nas o tym Sasha Banks i Charlotte Flair rozgrywając kilkumiesięczną batalię. Te starcia zapiszą się na bardzo długo w historii kobiecego wrestlingu. Generalny Menadżer Raw Kurt Angle oświadczył, że stawia spory nacisk na rozwój kobiecego wrestlingu na swojej tygodniówce. Powiedział też, że jeśli od niego zależałoby następne wielkie starcie Pań, to byłoby to Elimination Chamber. Jeśli WWE utrzyma zasadę, że największe PPV co roku zmieniają brand, to w 2018 Elimination Chamber będzie należało właśnie do czerwonej tygodniówki. A to oznacza, że to właśnie Kurt (o ile nic się nie zmieni) będzie podejmował decyzje co do pojedynków. Ciężko sobie wyobrazić jakąś stypulację, która w pojedynku Pań zadziwi nas bardziej niż te, które widzieliśmy w zeszłym roku. Hell In A Cell Match, Iron Women Match, Falls Counts Anywhere i wiele innych. Oczywiście pozostają nam jeszcze takie stypulacje jak Tables, Ladders and Chairs Match czy Ring on Fire (oho Donner), ale to właśnie Elimination Chamber może zrobić największe wrażenie. Artykuł Kurt Angle – „Niedługo zobaczymy kobiecy Elimination Chamber Match!” pochodzi z serwisu What is Wrestling. Źródło: What is Wrestling
 11. Jako fani wrestlingu zawsze będziemy kojarzyć galę PPV Survivor Series jako potężne starcie obydwu tygodniówek. Gdzie zawsze mieliśmy wplątany pojedynek z udziałem gwiazd Raw i SmackDown. W większości przypadków były to 5-on-5 Traditional Survivor Series Elimination Match. W tym roku wszystko wskazuje na to, że dostaniemy One-on-One i to z udziałem samych mistrzów! Obecne plotki wskazują na to, że federacja WWE planuje rozegrać Main Event gali Survivor Series pomiędzy obydwoma mistrzami. Chodzi oczywiście o Universal Champion Brocka Lesnara i WWE Champion Jindera Mahala. Plany te pojawiły się po tym, jak John Cena został usunięty z planów na PPV. Tym samym walka pomiędzy Brockiem i Jinderem nie będzie o żaden z obu tytułów. Brock Lesnar po obronie tytułu mistrzowskiego na No Mercy przeciwko Braunowi Strowmanowi nie pojawił się w WWE TV. Jego wielki powrót jest zapowiedziany właśnie na Survivor Series. Z drugiej strony Jinder mahal obecnie zostanie prawdopodobnie odsunięty od stałych występów podczas SmackDown Live. Walczy on z kontuzją ramienia, co zauważyć można było podczas Dark Matchu po ostatnim SmackDown Live i podczas Live Eventów. Jego pełny powrót do zdrowia też zapowiadany jest właśnie na Survivor Series. Cała sytuacja z walką jest stworzona po to, aby Jinder trzymał tytuł jak najdłużej, ale nie pokonywał każdego przeciwnika na swojej drodze. Właśnie dlatego dostał Brocka Lesnara. Artykuł Wyciekły plany na Main Event Survivor Series! pochodzi z serwisu What is Wrestling. Źródło: What is Wrestling
 12. Podczas ROH Death Before Dishonor XV Bully Ray walczył o tytuły mistrzowskie ROH World Six-Man Tag Team razem z Briscoe Brothers. Na koniec pojedynku Jay Briscoe zaatakował byłego mistrza TNA World Heavyweight stołem, który niestety spowodował uraz u niego. Po walce Bubba Ray Dudley musiał być przewieziony do szpitala. O całym zdarzeniu pisaliśmy tutaj: http://whatiswrestling.pl/byly-mistrz-tag-team-wwe-hospitalizowany/ Po tym incydencie mówiło się o prawdopodobnym zakończeniu kariery przez legendę dywizji Tag Team na całym świecie. Podczas ROH Global Wars: Pittsburgh, Bully Ray pojawił się w ringu i powiedział o tym, że najprawdopodobniej była to dla niego ostatnia walka w karierze. Uraz być może jest na tyle poważny, że uniemożliwi mu walczyć już. Sam nie jest pewien czy to jest dla niego koniec, jednak chciałby już podziękował wszystkim fanom Ring Of Honor za wszystko. Artykuł Czy Bully Ray kończy karierę? pochodzi z serwisu What is Wrestling. Źródło: What is Wrestling
 13. Po skoku Shane’a McMahona z klatki Hell In A Cell na Wrestlemanii 32 ludzie wyczekiwali kolejnego takiego starcia z jego udziałem, w którym mógłby on powtórzyć ten karkołomny ruch. W ostatnią niedzielę byliśmy świadkami kolejnego pojedynku w klatce oraz kolejnego skoku obecnego Commissionera SmackDown Live. Jak donosiła federacja, akcja z ostatniej gali była o wiele bardziej niebezpieczna dla zdrowia Shane’a. Nie wszystkim pomysł z tym ruchem się spodobał, a swoją opinię ostatnio przedstawił na Facebooku WWE Hall Of Famer „Superstar” Billy Graham, nazywając Shane’a idiotą. W poście napisał, że jest on nikim innym, jak głupkiem, posiadającym bogatego ojca, jednocześnie zaznaczył, że nie współczuje Shane’owi z powodu odniesienia jakichkolwiek urazów, spowodowanych tym skokiem. Można zaznaczyć, że Billy od momentu wprowadzenia do kilku lat ma negatywną opinię o całej rodzinie McMahon. Graham sprzedał też swój pierścień na eBay’u, by spłacić swoje długi. Do tego po wprowadzeniu Abdullaha the Butchera do Hall Of Fame postanowił, że poprosi federację o usunięcie go z galerii sław. Cały wpis możecie zobaczyć na Fanpage’u Billy’ego Grahama https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1313482318798127&set=a.191573767655660.65701.100004091136924&type=3&theater Artykuł Hall Of Famer krytycznie o skoku Shane’a McMahona! pochodzi z serwisu What is Wrestling. Źródło: What is Wrestling
 14. Wiele wskazuje na to, że obecny mistrz WWE może mieć problemy zdrowotne. Informacje zaczęły pojawiać się po ostatnich Live Eventach, gdzie Jinder miał dodatkowe zabezpieczenia na barku. Wiele widzów twierdzi, że podczas walk jego lewe ramie jest bardzo mocno bronione, a po większych akcjach pojawiał się grymas bólu na twarzy mistrza. Z dwóch Live Eventów zmieniono pojedynki i dodawano do nich The Singh Brothers. Na dany moment nie wiadomo dokładnie, co dolega Jinderowi, jednak można się niedługo spodziewać większej ilości informacji na ten temat. Przypomnijmy, że niedługo WWE wybiera się na kilka eventów do Indii i utrata Jindera jako mistrza byłoby wielką stratą dla WWE. Gdyż powiedzmy sobie szczerze, ale był to jeden z głównych powodów na wybranie Mahala na przyszłego mistrza WWE. Będziemy informować, jak tylko pojawią się konkretniejsze informacje! Artykuł Jinder Mahal kontuzjowany? pochodzi z serwisu What is Wrestling. Źródło: What is Wrestling
 15. The new Fozzy album, Judas," has arrived, and the entire band invades TIJ to talk about the incredible journey to October 13, 2017! Find out how the songs came together, why there aren't many guitars solos on this album, which song utilizes a Def Leppard production trick, and why Fozzy decided to bring in an outside producer (Johnny Andrews) for the first time. There's a Clint Eastwood debate, one bug incident, a great story about the crew member who got stuck in the lighting rig at the Sonic Boom Festival right before Fozzy's set, and a confession about influential special guests who make the band nervous onstage. Odnośnik do strony autora.

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.