Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Romek

Bot
  • Zawartość

    135
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    Nigdy

Reputacja

0 Neutralna

O Romek

  • Ranga
    Debiut w NXT
  • Urodziny
  1. August 21, 2017, Brooklyn, New York - featuring 24 wrestlers including John Cena, Roman Reigns, Samoa Joe, The Miz Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  2. August 20, 2017, Brooklyn, New York - featuring 36 wrestlers including Braun Strowman, Brock Lesnar, Roman Reigns, Samoa Joe Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  3. August 19, 2017, Liverpool, England - featuring 30 wrestlers including Cody, SANADA, Christopher Daniels, Frankie Kazarian Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  4. August 19, 2017, Brooklyn, New York - featuring 8 wrestlers including Pete Dunne, Trent Seven, Tyler Bate, Wolfgang Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  5. August 19, 2017, Brooklyn, New York - featuring 12 wrestlers including Bobby Roode, Drew McIntyre, Asuka, Ember Moon Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  6. August 18, 2017, London, England - featuring 30 wrestlers including BUSHI, Cody, EVIL, Hangman Page Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  7. August 18, 2017, Orlando, Florida - featuring 30 wrestlers including Eli Drake, Matt Sydal, Eddie Edwards, El Hijo del Fantasma Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  8. August 17, 2017, London, England - featuring 18 wrestlers including Marty Scurll, Rey Mysterio, Chris Brookes, Zack Sabre Jr. Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  9. August 17, 2017, Toyonaka-shi, Osaka - featuring 26 wrestlers including Atsushi Kotoge, Go Shiozaki, HAYATA, Hi69 Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  10. NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/5/17 [Tue] 18:00 @ the Nagoya Congress Center Event Hall in Aichi (1) Tetsuhiro Yagi vs Ren Narita (2) Yuji Nagata & Tomoyuki Oka vs Manabu Nakanishi & Katsuya Kitamura (3) KUSHIDA, Ryusuke Taguchi, Hirai Kawato & Shota Umino vs El Desperado, Yoshinobu Kanemaru, Taichi & TAKA Michinoku (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Togi Makabe & David Finlay vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Michael Elgin, Hiroshi Tanahashi, Raymond Rowe & Hanson vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka, Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/7/17 [Thur] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo (1) Shota Umino vs Tetsuhiro Yagi (2) Yuji Nagata & Katsuya Kitamura vs Manabu Nakanishi & Tomoyuki Oka (3) Togi Makabe, David Finlay, Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr., Yoshinobu Kanemaru, Taichi & TAKA Michinoku (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Michael Elgin, Hiroshi Tanahashi & KUSHIDA vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka & El Desperado (7) Elimination 10-man Tag Match: Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/9/17 [Sat] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo (1) Yuji Nagata, Hirai Kawato & Tomoyuki Oka vs Manabu Nakanishi, Katsuya Kitamura & Shota Umino (2) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI, Barreta & Jado vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi, Tama Tonga & Tanga Loa (3) Raymond Rowe, Hanson & Togi Makabe vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr. & TAKA Michinoku (4) Will Ospreay & Rocky Romero vs BUSHI & Hiromu Takahashi (5) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Chase Owens (6) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii & Toru Yano vs Tetsuya Naito, EVIL & SANADA (7) Elimination 10-man Tag Match: Michael Elgin, Hiroshi Tanahashi, KUSHIDA, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka, El Desperado, Yoshinobu Kanemaru & Taichi NJPW “DESTRUCTION in FUKUSHIMA” 9/10/17 [Sun] 16:00 @ Azuma Sports Park in Fukushima (1) Yuji Nagata & Hirai Kawato vs Manabu Nakanishi & Shota Umino (2) Tomoyuki Oka & Katsuya Kitamura vs Hirooki Goto & YOSHI-HASHI (3) Barreta & Dado vs Yujiro Takahashi & Chase Owens (4) Hiroshi Tanahashi, Togi Makabe, KUSHIDA, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Takashi Iizuka, TAKA Michinoku, El Desperado, Yoshinobu Kanemaru & Taichi (5) IWGP Tag Championship 3WAY Match: [77th Champions] Raymond Rowe & Hanson vs [Challengers] Tama Tonga & Tanga Loa vs [Challengers] Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. ~2nd title defense (6) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Bad Luck Fale (7) Tomohiro Ishii & Will Ospreay vs Tetsuya Naito & Hiromu Takahashi (8) NEVER Openweight 6-Man Tag Championship Match: [13th Champions] EVIL, SANADA & BUSHI vs [Challengers] Kazuchika Okada, Toru Yano & Rocky Romero ~3rd title defense (9) NEVER Openweight Championship Match: [16th Champion] Minoru Suzuki vs [Challenger] Michael Elgin ~3rd title defense NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/11/17 [Mon] 18:30 @ Shibata-shi Culture Center in Niigata (1) Shota Umino vs Tetsuhiro Yagi (2) Yuji Nagata & Tomoyuki Oka vs Manabu Nakanishi & Katsuya Kitamura (3) Togi Makabe, KUSHIDA, Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Takashi Iizuka, El Desperado, Yoshinobu Kanemaru, Taichi & TAKA Michinoku (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Hiroshi Tanahashi, Michael Elgin & David Finlay vs Minoru Suzuki, Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/12/17 [Tue] 18:30 @ Uozu City General Gymnasium in Toyama (1) Shota Umino vs Ren Narita (2) Yuji Nagata & Katsuya Kitamura vs Manabu Nakanishi & Tomoyuki Oka (3) Raymond Rowe, Hanson, KUSHIDA & Hirai Kawato vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr., El Desperado & TAKA Michinoku (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Togi Makabe & David Finlay vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Hiroshi Tanahashi, Michael Elgin, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka, Yoshinobu Kanemaru & Taichi (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/14/17 [Thur] 18:00 @ Yokkaichi City Green Park Gymnasium #2 in Mie (1) Yuji Nagata & Tomoyuki Oka vs Manabu Nakanishi & Shota Umino (2) Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Yoshinobu Kanemaru, Taichi & TAKA Michinoku (3) Togi Makabe & Katsuya Kitamura vs Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi (7) Hiroshi Tanahashi, Michael Elgin, David Finlay & KUSHIDA vs Minoru Suzuki, Zack Sabre Jr., Takashi Iizuka & El Desperado NJPW “DESTRUCTION in HIROSHIMA” 9/16/17 [Sat] 18:00 @ Hiroshima Sun Plaza Hall (1) Hiroyoshi Tenzan, Jushin “Thunder” Liger & Tiger Mask IV vs Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Jado (2) Roppongi Vice Final Match: Rocky Romero & Barreta vs Yujiro Takahashi & Chase Owens (3) Togi Makabe, Michael Elgin & Kota Ibushi vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka & TAKA Michinoku (4) IWGP Junior Tag Championship Match: [53rd Champions] Ryusuke Taguchi & Ricochet vs [Challengers] Yoshinobu Kanemeru & Taichi (5) IWGP Tag Championship 3WAY Match: Raymond Rowe & Hanson vs Tama Tonga & Tanga Loa vs Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (6) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Bad Luck Fale (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi (8) IWGP Junior Heavyweight Championship Match: [77th Champion] KUSHIDA vs [Challenger] El Desperado ~2nd title defense (9) IWGP Intercontinental Championship Match: [16th Champion] Hiroshi Tanahashi vs [Challenger] Zack Sabre Jr. ~2nd title defense NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/17/17 [Sun] 17:00 @ Saijo City General Gymnasium in Ehime (1) Jushin “Thunder” Liger & Shota Umino vs Tiger Mask IV & Tetsuhiro Yagi (2) Hiroyoshi Tenzan & Tomoyuki Oka vs Michael Elgin & Katsuya Kitamura (3) Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Yoshinobu Kanemaru, Taichi & El Desperado (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI, Barreta & Dado vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi, Tama Tonga & Tanga Loa (5) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Chase Owens (6) Hiroshi Tanahashi, Togi Makabe, Raymond Rowe & Hanson vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr., Takashi Iizuka & TAKA Michinoku (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/19/17 [Tue] 18:30 @ Kitajimakita Park Gymnasium in Tokushima (1) Tomoyuki Oka & Tetsuhiro Yagi vs Katsuya Kitamura & Ren Narita (2) Hiroyoshi Tenzan, Hirai Kawato & Shota Umino vs Hirooki Goto, Gedo & Jado (3) Jushin “Thunder” Liger, Tiger Mask IV, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Yoshinobu Kanemaru, Taichi, El Desperado & TAKA Michinoku (4) YOSHI-HASHI & Barreta vs Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, David Finlay, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Bad Luck Fale, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Hiroshi Tanahashi, Togi Makabe & Michael Elgin vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr. & Takashi Iizuka (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/20/17 [Wed] 19:00 @ Osaka Municipal Central Gymnasium Sub Arena (1) Hirai Kawato & Tomoyuki Oka vs Shota Umino & Tetsuhiro Yagi (2) Jushin “Thunder” Liger, Tiger Mask IV, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Yoshinobu Kanemaru, Taichi, El Desperado & TAKA Michinoku (3) Togi Makabe & Hiroyoshi Tenzan vs Michael Elgin & Katsuya Kitamura (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI, Barreta & Dado vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi, Tama Tonga & Tanga Loa (5) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Chase Owens (6) Hiroshi Tanahashi, Raymond Rowe & Hanson vs Takashi Iizuka, Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/22/17 [Fri] 19:00 @ Kirin Beverage Shunan Sports Center in Yamaguchi (1) Tomoyuki Oka & Tetsuhiro Yagi vs Katsuya Kitamura & Ren Narita (2) Hiroyoshi Tenzan, Jushin “Thunder” Liger & Shota Umino vs Hirooki Goto, Gedo & Jado (3) Michael Elgin, Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Takashi Iizuka, Yoshinobu Kanemaru, Taichi & El Desperado (4) YOSHI-HASHI & Barreta vs Yujiro Takahshi & Chase Owens (5) Juice Robinson, David Finlay, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Bad Luck Fale, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Hiroshi Tanahashi, Togi Makabe & Tiger Mask IV vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr. & TAKA Michinoku (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “DESTRUCTION in KOBE” 9/24/17 [Sun] 16:00 @ Kobe World Hall (1) Hiroyoshi Tenzan & Hirai Kawato vs Tomoyuki Oka & Shota Umino (2) Juchin “Thunder” Liger & Tiger Mask IV vs El Desperado & TAKA Michinoku (3) Togi Makabe & David Finlay vs Michael Elgin & Katsuya Kitamura (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Hiroshi Tanahashi, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Takashi Iizuka, Yoshinobu Kanemaru & Taichi (6) IWGP Tag Championship 3WAY Match: Raymond Rowe & Hanson vs Tama Tonga & Tanga Loa vs Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (7) Tomohiro Ishii, Toru Yano & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, SANADA & BUSHI (8) Kazuchika Okada & Will Ospreay vs EVIL & Hiromu Takahashi (9) IWGP United States Championship Match: [1st Champion] Kenny Omega vs [Challenger] Juice Robinson ~1st title defense NJPW “New Japan Road – Ganbaro! Uonuma 2017” 10/7/17 [Sat] 15:00 @ Uonuma Horinouchi Gymnasium in Niigata NJPW “King of Pro-Wrestling” 10/9/17 [Mon] 17:00 @ Ryogoku Kokugikan in Tokyo () Tokyo Dome IWGP Heavyweight Challenge Rights Match: [G1 27 Winner/Rights Holder] Tetsuya Naito vs [Challenger] Tomohiro Ishii () IWGP Heavyweight Championship Match: [65th Champion] Kazuchika Okada vs [Challenger] EVIL ~8th title defense LION’S GATE PROJECT 8, 10/12/17 [Thur] 19:00 @ Shinjuku Face in Tokyo NJPW “Road to Power Struggle” 10/18/17 [Wed] 18:30 @ Yamagata Big Wing NJPW “Road to Power Struggle” 10/20/17 [Fri] 18:30 @ Niigata City Gymnasium NJPW “Road to Power Struggle” 10/21/17 [Sat] 18:00 @ Togane Arena in Chiba NJPW “Road to Power Struggle” 10/22/17 [Sun] 18:00 @ New Sunpia Tochigi NJPW “Road to Power Struggle” 10/23/17 [Mon] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo NJPW “Road to Power Struggle” 10/25/17 [Wed] 18:30 @ Hachinohe City East Gymnasium in Aomori NJPW “Road to Power Struggle” 10/26/17 [Thur] 18:30 @ Akita Prefectural Gymnasium NJPW “Road to Power Struggle” 10/28/17 [Sat] 18:30 @ Chichibunomiya Memorial Gymnasium in Kanagawa NJPW “Road to Power Struggle” 10/29/17 [Sun] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo NJPW “Road to Power Struggle” 10/30/17 [Mon] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo Źródło.
  11. Pro Wrestling NOAH “Summer Navig. 2017 vol. 2”, 8/21/2017 [Mon] 18:30 @ Hamanasu Kaikan (1) Kenoh vs. Jyunta Miyawaki ♦Winner: Kenoh (4:23) with a Kick to the back (2) Yoshinari Ogawa & Masao Inoue vs. Hajime Ohara & Seiya Morohashi ♦Winner: Ohara (8:14) via pinfall on Inoue (3) Daisuke Harada & Tadasuke (FREE) vs. Cody Hall & KAZMA SAKAMOTO (FREE) ♦Winner: KAZMA (8:40) with the Michinoku Driver II on Tadasuke (4) Akitoshi Saito & Masa Kitamiya vs. Hitoshi Kumano & Quiet Storm ♦Winner: Kitamiya (11:21) with the Prison Lock on Kumano (5) Mohammed Yone & Naomichi Marufuji vs. Go Shiozaki & Atsushi Kotoge ♦Winner: Shiozaki (12:28) with the Gowan Lariat on Yone (6) Katsuhiko Nakajima, Taiji Ishimori & Hi69 vs. Naomichi Marufuji, HAYATA & YO-HEY ♦Winner: Hi69 (17:04) with the Stuka Splash on HAYATA ~ Eddie Edwards’ boarding time changed so he missed his flight, meaning the card was changed to reflect his absence NOAH Event Cards for July & August 2017 Źródło.
  12. PURE-J 8/20/17 [Sun] 17:00 @ Itabashi Green Hall in Tokyo 115 spectators (1) Yako Fujigasaki vs Mayumi Ozaki ♦Winner: Ozaki (10:38) with the Ozakick (2) PURE-J Openweight Championship League Power Block Match: Rydeen Hagane vs Alex Lee ♦Winner: Lee (10:20) with the Alex Knee ~Hagane [0 wins, 1 loss = 0 points] ~Lee [1 win, 0 losses = 2 points] (3) PURE-J Openweight Championship League Rises Block Match: Hanako Nakamori vs Natsumi Maki ♦Winner: Nakamori (8:46) with the Destiny Hammer ~Nakamori [1 win, 0 losses = 2 points] ~Maki [0 wins, 1 loss = 0 points] (4) PURE-J Openweight Championship League Utility Block Match: Command Bolshoi vs Aoi Kizuki ♦Winner: Kizuki (9:47) with a counter-pin off of a La Magistral attempt from Bolshoi ~Bolshoi [0 wins, 1 loss = 0 points] ~Kizuki [1 win, 0 losses = 2 points] (5) KAZUKI & Leon vs Manami Katsu & Saori Anou ♦Winner: KAZUKI (16:01) with the Diving Double Knee Drop on Katsu (6) Plum Mariko Memorial Battle Royal: KAZUKI vs Hanako Nakamori vs Rydeen Hagane vs Command Bolshoi vs Leon vs Manami Katsu vs Yako Fujigasaki Elimination order: Katsu, KAZUKI, Nakamori, Hagane, Leon ♦Winner: Bolshoi (11:24) with a Stretch Plum on Fujigasaki CURRENT STANDINGS Power Block: ~Lee [1 win, 0 losses = 2 points] ~Leon [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Hagane [0 wins, 1 loss = 0 points] Utility Block: ~Kizuki [1 win, 0 losses = 2 points] ~Anou [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Bolshoi [0 wins, 1 loss = 0 points] Rises Block: ~Nakamori [1 win, 0 losses = 2 points] ~Fujigasaki [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Maki [0 wins, 1 loss = 0 points] Exciting Block: ~KAZUKI [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Manami Katsu [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Konami [0 wins, 0 losses = 0 points] Źródło.
  13. August 19, 2017, Orlando, Florida - featuring 19 wrestlers including Johnny Impact, Low Ki, Amber Nova, Taya Valkyrie Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  14. K-DOJO ‘The 11th Chiba Discovery’ 8/20/17 (Sun) 14:00 @ Chiba Prefecture in Chiba (1) Ricky Fuji, Marines Mask & ERINA vs. Shiori Asahi, Yoshihiro Horaguchi & Bambi ♦Winner: Bambi (11:51) with an STF on ERINA (2) YUMA vs. Kyu Mogami ♦Winner: Mogami (8:38) with a Fisherman’s Buster (3) Kotaro Yoshino & Dinosaur Takuma vs. Dicky Mayer & Taylor Adams ♦Winner: Takuma (11:54) with the Dinosaur Bomb on Adams (4) Daigoro Kashiwa vs. TAKA Michinoku ♦Winner: Kashiwa (12:57) with the Kashiwa (5) Taishi Takizawa, Go Asakawa & Kaji Tomato vs. Tank Nagai, Ayumu Honda & Kunio Toshima ♦Winner: Takizawa (16:47) with a Last Ride Powerbomb on Honda Źródło.
  15. DOUTONBORI ‘SENKOKU TOURNAMENT 2017’ 8/20/17 (Sat) 17:30 @ Osaka Okinawa Hall in Osaka (1) Senkoku Tournament Tournament 2017 Semi Final Match: TORU vs. Orochi ♦Winner: TORU (12:02) with a Vertical Fall Brainbuster ~ TORU advances to the finals (2) Senkoku Tournament Tournament 2017 Semi Final Match: Ra-Pid vs. Kazuaki Mihara ♦Winner: Ra-Pid (7:42) with a roll up (Diablo distracted the ref allowing Ra-Pid to quickly roll Mihara up ~ Ra-Pid advances to the finals (3) Magnitude Kishiwada & Hideaki Sumi vs. Yuto Kikuchi & Kondai Koyama ♦Winner: Kishiwada (9:54) with an Inoki Armbar on Koyama (4) Real Inunakin, Takoyakida & Ninja Ranmaru vs. Taiyoto Kamen, Osamu Suganuma & Mede Tiger Mask ♦Winner: Tiger Mask (11:31) with the Shopping Street Splash (5) Akagi & Takaku Fuke vs. Katsumi Oribe & Cooger (Kuuga) ♦Winner: Fuke (10:41) with a Sleeper Hold on Katsumi (6) Senkoku Tournament 2017 Final Match: TORU vs. Ra-Pid ♦Winner: TORU (16:53) with the Vertical Fall Style Brainbuster ~ TORU wins the Senkoku Tournament ~ TORU challenged Mihara and said it could be Doutonbori Champion vs VKF Champion ~ Mihara will face Ra-Pid on 9/23 and then defend vs TORU the month after Źródło.

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.