Witaj na BGZ Wrestling Polska: Newsy - Wyniki - Recenzje - Dyskusje - Media - WWE - Raw - SmackDown - NXT - WrestleMania!

Zarejestruj się teraz, by mieć dostęp do pełnych możliwości forum!

Po zalogowaniu będziesz mógł/mogła przeglądać linki, kody oraz zdjęcia dodawane do postów, dodawać własne wpisy, otrzymywać punkty reputacji za dodane treści, wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników, korzystać z czatu i dostosowywać swój profil do własnych potrzeb!

 

Rejestracji można dokonać również za pomocą jedynie dwóch kliknięć dzięki Facebook i Google+

Cała aktywność

Ten strumień jest automatycznie aktualizowany   

  1. Ostatnia godzina
  2. August 22, 2017, Brooklyn, New York - featuring 19 wrestlers including A.J. Styles, Kevin Owens, Becky Lynch, Carmella Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  3. August 22, 2017, Brooklyn, New York - featuring 0 wrestlers including Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  4. Wczoraj
  5. August 21, 2017, Brooklyn, New York - featuring 24 wrestlers including John Cena, Roman Reigns, Samoa Joe, The Miz Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  6. Ostatni tydzień
  7. August 17, 2017, London, England - featuring 18 wrestlers including Marty Scurll, Rey Mysterio, Chris Brookes, Zack Sabre Jr. Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  8. August 18, 2017, Orlando, Florida - featuring 30 wrestlers including Eli Drake, Matt Sydal, Eddie Edwards, El Hijo del Fantasma Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  9. August 18, 2017, London, England - featuring 30 wrestlers including BUSHI, Cody, EVIL, Hangman Page Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  10. August 19, 2017, Brooklyn, New York - featuring 12 wrestlers including Bobby Roode, Drew McIntyre, Asuka, Ember Moon Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  11. August 19, 2017, Brooklyn, New York - featuring 8 wrestlers including Pete Dunne, Trent Seven, Tyler Bate, Wolfgang Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  12. August 19, 2017, Liverpool, England - featuring 30 wrestlers including Cody, SANADA, Christopher Daniels, Frankie Kazarian Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  13. August 20, 2017, Brooklyn, New York - featuring 36 wrestlers including Braun Strowman, Brock Lesnar, Roman Reigns, Samoa Joe Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  14. August 17, 2017, Toyonaka-shi, Osaka - featuring 26 wrestlers including Atsushi Kotoge, Go Shiozaki, HAYATA, Hi69 Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  15. NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/5/17 [Tue] 18:00 @ the Nagoya Congress Center Event Hall in Aichi (1) Tetsuhiro Yagi vs Ren Narita (2) Yuji Nagata & Tomoyuki Oka vs Manabu Nakanishi & Katsuya Kitamura (3) KUSHIDA, Ryusuke Taguchi, Hirai Kawato & Shota Umino vs El Desperado, Yoshinobu Kanemaru, Taichi & TAKA Michinoku (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Togi Makabe & David Finlay vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Michael Elgin, Hiroshi Tanahashi, Raymond Rowe & Hanson vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka, Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/7/17 [Thur] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo (1) Shota Umino vs Tetsuhiro Yagi (2) Yuji Nagata & Katsuya Kitamura vs Manabu Nakanishi & Tomoyuki Oka (3) Togi Makabe, David Finlay, Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr., Yoshinobu Kanemaru, Taichi & TAKA Michinoku (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Michael Elgin, Hiroshi Tanahashi & KUSHIDA vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka & El Desperado (7) Elimination 10-man Tag Match: Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/9/17 [Sat] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo (1) Yuji Nagata, Hirai Kawato & Tomoyuki Oka vs Manabu Nakanishi, Katsuya Kitamura & Shota Umino (2) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI, Barreta & Jado vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi, Tama Tonga & Tanga Loa (3) Raymond Rowe, Hanson & Togi Makabe vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr. & TAKA Michinoku (4) Will Ospreay & Rocky Romero vs BUSHI & Hiromu Takahashi (5) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Chase Owens (6) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii & Toru Yano vs Tetsuya Naito, EVIL & SANADA (7) Elimination 10-man Tag Match: Michael Elgin, Hiroshi Tanahashi, KUSHIDA, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka, El Desperado, Yoshinobu Kanemaru & Taichi NJPW “DESTRUCTION in FUKUSHIMA” 9/10/17 [Sun] 16:00 @ Azuma Sports Park in Fukushima (1) Yuji Nagata & Hirai Kawato vs Manabu Nakanishi & Shota Umino (2) Tomoyuki Oka & Katsuya Kitamura vs Hirooki Goto & YOSHI-HASHI (3) Barreta & Dado vs Yujiro Takahashi & Chase Owens (4) Hiroshi Tanahashi, Togi Makabe, KUSHIDA, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Takashi Iizuka, TAKA Michinoku, El Desperado, Yoshinobu Kanemaru & Taichi (5) IWGP Tag Championship 3WAY Match: [77th Champions] Raymond Rowe & Hanson vs [Challengers] Tama Tonga & Tanga Loa vs [Challengers] Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. ~2nd title defense (6) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Bad Luck Fale (7) Tomohiro Ishii & Will Ospreay vs Tetsuya Naito & Hiromu Takahashi (8) NEVER Openweight 6-Man Tag Championship Match: [13th Champions] EVIL, SANADA & BUSHI vs [Challengers] Kazuchika Okada, Toru Yano & Rocky Romero ~3rd title defense (9) NEVER Openweight Championship Match: [16th Champion] Minoru Suzuki vs [Challenger] Michael Elgin ~3rd title defense NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/11/17 [Mon] 18:30 @ Shibata-shi Culture Center in Niigata (1) Shota Umino vs Tetsuhiro Yagi (2) Yuji Nagata & Tomoyuki Oka vs Manabu Nakanishi & Katsuya Kitamura (3) Togi Makabe, KUSHIDA, Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Takashi Iizuka, El Desperado, Yoshinobu Kanemaru, Taichi & TAKA Michinoku (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Hiroshi Tanahashi, Michael Elgin & David Finlay vs Minoru Suzuki, Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/12/17 [Tue] 18:30 @ Uozu City General Gymnasium in Toyama (1) Shota Umino vs Ren Narita (2) Yuji Nagata & Katsuya Kitamura vs Manabu Nakanishi & Tomoyuki Oka (3) Raymond Rowe, Hanson, KUSHIDA & Hirai Kawato vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr., El Desperado & TAKA Michinoku (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Togi Makabe & David Finlay vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Hiroshi Tanahashi, Michael Elgin, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka, Yoshinobu Kanemaru & Taichi (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/14/17 [Thur] 18:00 @ Yokkaichi City Green Park Gymnasium #2 in Mie (1) Yuji Nagata & Tomoyuki Oka vs Manabu Nakanishi & Shota Umino (2) Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Yoshinobu Kanemaru, Taichi & TAKA Michinoku (3) Togi Makabe & Katsuya Kitamura vs Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi (7) Hiroshi Tanahashi, Michael Elgin, David Finlay & KUSHIDA vs Minoru Suzuki, Zack Sabre Jr., Takashi Iizuka & El Desperado NJPW “DESTRUCTION in HIROSHIMA” 9/16/17 [Sat] 18:00 @ Hiroshima Sun Plaza Hall (1) Hiroyoshi Tenzan, Jushin “Thunder” Liger & Tiger Mask IV vs Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Jado (2) Roppongi Vice Final Match: Rocky Romero & Barreta vs Yujiro Takahashi & Chase Owens (3) Togi Makabe, Michael Elgin & Kota Ibushi vs Minoru Suzuki, Takashi Iizuka & TAKA Michinoku (4) IWGP Junior Tag Championship Match: [53rd Champions] Ryusuke Taguchi & Ricochet vs [Challengers] Yoshinobu Kanemeru & Taichi (5) IWGP Tag Championship 3WAY Match: Raymond Rowe & Hanson vs Tama Tonga & Tanga Loa vs Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (6) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Bad Luck Fale (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi (8) IWGP Junior Heavyweight Championship Match: [77th Champion] KUSHIDA vs [Challenger] El Desperado ~2nd title defense (9) IWGP Intercontinental Championship Match: [16th Champion] Hiroshi Tanahashi vs [Challenger] Zack Sabre Jr. ~2nd title defense NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/17/17 [Sun] 17:00 @ Saijo City General Gymnasium in Ehime (1) Jushin “Thunder” Liger & Shota Umino vs Tiger Mask IV & Tetsuhiro Yagi (2) Hiroyoshi Tenzan & Tomoyuki Oka vs Michael Elgin & Katsuya Kitamura (3) Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Yoshinobu Kanemaru, Taichi & El Desperado (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI, Barreta & Dado vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi, Tama Tonga & Tanga Loa (5) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Chase Owens (6) Hiroshi Tanahashi, Togi Makabe, Raymond Rowe & Hanson vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr., Takashi Iizuka & TAKA Michinoku (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/19/17 [Tue] 18:30 @ Kitajimakita Park Gymnasium in Tokushima (1) Tomoyuki Oka & Tetsuhiro Yagi vs Katsuya Kitamura & Ren Narita (2) Hiroyoshi Tenzan, Hirai Kawato & Shota Umino vs Hirooki Goto, Gedo & Jado (3) Jushin “Thunder” Liger, Tiger Mask IV, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Yoshinobu Kanemaru, Taichi, El Desperado & TAKA Michinoku (4) YOSHI-HASHI & Barreta vs Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Juice Robinson, David Finlay, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Bad Luck Fale, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Hiroshi Tanahashi, Togi Makabe & Michael Elgin vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr. & Takashi Iizuka (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/20/17 [Wed] 19:00 @ Osaka Municipal Central Gymnasium Sub Arena (1) Hirai Kawato & Tomoyuki Oka vs Shota Umino & Tetsuhiro Yagi (2) Jushin “Thunder” Liger, Tiger Mask IV, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Yoshinobu Kanemaru, Taichi, El Desperado & TAKA Michinoku (3) Togi Makabe & Hiroyoshi Tenzan vs Michael Elgin & Katsuya Kitamura (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI, Barreta & Dado vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi, Tama Tonga & Tanga Loa (5) Juice Robinson & David Finlay vs Kenny Omega & Chase Owens (6) Hiroshi Tanahashi, Raymond Rowe & Hanson vs Takashi Iizuka, Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “Road to DESTRUCTION” 9/22/17 [Fri] 19:00 @ Kirin Beverage Shunan Sports Center in Yamaguchi (1) Tomoyuki Oka & Tetsuhiro Yagi vs Katsuya Kitamura & Ren Narita (2) Hiroyoshi Tenzan, Jushin “Thunder” Liger & Shota Umino vs Hirooki Goto, Gedo & Jado (3) Michael Elgin, Ryusuke Taguchi, Ricochet & Hirai Kawato vs Takashi Iizuka, Yoshinobu Kanemaru, Taichi & El Desperado (4) YOSHI-HASHI & Barreta vs Yujiro Takahshi & Chase Owens (5) Juice Robinson, David Finlay, Raymond Rowe & Hanson vs Kenny Omega, Bad Luck Fale, Tama Tonga & Tanga Loa (6) Hiroshi Tanahashi, Togi Makabe & Tiger Mask IV vs Lance Archer, Davey Boy Smith Jr. & TAKA Michinoku (7) Kazuchika Okada, Tomohiro Ishii, Toru Yano, Will Ospreay & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, BUSHI & Hiromu Takahashi NJPW “DESTRUCTION in KOBE” 9/24/17 [Sun] 16:00 @ Kobe World Hall (1) Hiroyoshi Tenzan & Hirai Kawato vs Tomoyuki Oka & Shota Umino (2) Juchin “Thunder” Liger & Tiger Mask IV vs El Desperado & TAKA Michinoku (3) Togi Makabe & David Finlay vs Michael Elgin & Katsuya Kitamura (4) Hirooki Goto, YOSHI-HASHI & Barreta vs Bad Luck Fale, Yujiro Takahashi & Chase Owens (5) Hiroshi Tanahashi, Ryusuke Taguchi & Ricochet vs Takashi Iizuka, Yoshinobu Kanemaru & Taichi (6) IWGP Tag Championship 3WAY Match: Raymond Rowe & Hanson vs Tama Tonga & Tanga Loa vs Lance Archer & Davey Boy Smith Jr. (7) Tomohiro Ishii, Toru Yano & Rocky Romero vs Tetsuya Naito, SANADA & BUSHI (8) Kazuchika Okada & Will Ospreay vs EVIL & Hiromu Takahashi (9) IWGP United States Championship Match: [1st Champion] Kenny Omega vs [Challenger] Juice Robinson ~1st title defense NJPW “New Japan Road – Ganbaro! Uonuma 2017” 10/7/17 [Sat] 15:00 @ Uonuma Horinouchi Gymnasium in Niigata NJPW “King of Pro-Wrestling” 10/9/17 [Mon] 17:00 @ Ryogoku Kokugikan in Tokyo () Tokyo Dome IWGP Heavyweight Challenge Rights Match: [G1 27 Winner/Rights Holder] Tetsuya Naito vs [Challenger] Tomohiro Ishii () IWGP Heavyweight Championship Match: [65th Champion] Kazuchika Okada vs [Challenger] EVIL ~8th title defense LION’S GATE PROJECT 8, 10/12/17 [Thur] 19:00 @ Shinjuku Face in Tokyo NJPW “Road to Power Struggle” 10/18/17 [Wed] 18:30 @ Yamagata Big Wing NJPW “Road to Power Struggle” 10/20/17 [Fri] 18:30 @ Niigata City Gymnasium NJPW “Road to Power Struggle” 10/21/17 [Sat] 18:00 @ Togane Arena in Chiba NJPW “Road to Power Struggle” 10/22/17 [Sun] 18:00 @ New Sunpia Tochigi NJPW “Road to Power Struggle” 10/23/17 [Mon] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo NJPW “Road to Power Struggle” 10/25/17 [Wed] 18:30 @ Hachinohe City East Gymnasium in Aomori NJPW “Road to Power Struggle” 10/26/17 [Thur] 18:30 @ Akita Prefectural Gymnasium NJPW “Road to Power Struggle” 10/28/17 [Sat] 18:30 @ Chichibunomiya Memorial Gymnasium in Kanagawa NJPW “Road to Power Struggle” 10/29/17 [Sun] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo NJPW “Road to Power Struggle” 10/30/17 [Mon] 18:30 @ Korakuen Hall in Tokyo Źródło.
  16. Pro Wrestling NOAH “Summer Navig. 2017 vol. 2”, 8/21/2017 [Mon] 18:30 @ Hamanasu Kaikan (1) Kenoh vs. Jyunta Miyawaki ♦Winner: Kenoh (4:23) with a Kick to the back (2) Yoshinari Ogawa & Masao Inoue vs. Hajime Ohara & Seiya Morohashi ♦Winner: Ohara (8:14) via pinfall on Inoue (3) Daisuke Harada & Tadasuke (FREE) vs. Cody Hall & KAZMA SAKAMOTO (FREE) ♦Winner: KAZMA (8:40) with the Michinoku Driver II on Tadasuke (4) Akitoshi Saito & Masa Kitamiya vs. Hitoshi Kumano & Quiet Storm ♦Winner: Kitamiya (11:21) with the Prison Lock on Kumano (5) Mohammed Yone & Naomichi Marufuji vs. Go Shiozaki & Atsushi Kotoge ♦Winner: Shiozaki (12:28) with the Gowan Lariat on Yone (6) Katsuhiko Nakajima, Taiji Ishimori & Hi69 vs. Naomichi Marufuji, HAYATA & YO-HEY ♦Winner: Hi69 (17:04) with the Stuka Splash on HAYATA ~ Eddie Edwards’ boarding time changed so he missed his flight, meaning the card was changed to reflect his absence NOAH Event Cards for July & August 2017 Źródło.
  17. PURE-J 8/20/17 [Sun] 17:00 @ Itabashi Green Hall in Tokyo 115 spectators (1) Yako Fujigasaki vs Mayumi Ozaki ♦Winner: Ozaki (10:38) with the Ozakick (2) PURE-J Openweight Championship League Power Block Match: Rydeen Hagane vs Alex Lee ♦Winner: Lee (10:20) with the Alex Knee ~Hagane [0 wins, 1 loss = 0 points] ~Lee [1 win, 0 losses = 2 points] (3) PURE-J Openweight Championship League Rises Block Match: Hanako Nakamori vs Natsumi Maki ♦Winner: Nakamori (8:46) with the Destiny Hammer ~Nakamori [1 win, 0 losses = 2 points] ~Maki [0 wins, 1 loss = 0 points] (4) PURE-J Openweight Championship League Utility Block Match: Command Bolshoi vs Aoi Kizuki ♦Winner: Kizuki (9:47) with a counter-pin off of a La Magistral attempt from Bolshoi ~Bolshoi [0 wins, 1 loss = 0 points] ~Kizuki [1 win, 0 losses = 2 points] (5) KAZUKI & Leon vs Manami Katsu & Saori Anou ♦Winner: KAZUKI (16:01) with the Diving Double Knee Drop on Katsu (6) Plum Mariko Memorial Battle Royal: KAZUKI vs Hanako Nakamori vs Rydeen Hagane vs Command Bolshoi vs Leon vs Manami Katsu vs Yako Fujigasaki Elimination order: Katsu, KAZUKI, Nakamori, Hagane, Leon ♦Winner: Bolshoi (11:24) with a Stretch Plum on Fujigasaki CURRENT STANDINGS Power Block: ~Lee [1 win, 0 losses = 2 points] ~Leon [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Hagane [0 wins, 1 loss = 0 points] Utility Block: ~Kizuki [1 win, 0 losses = 2 points] ~Anou [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Bolshoi [0 wins, 1 loss = 0 points] Rises Block: ~Nakamori [1 win, 0 losses = 2 points] ~Fujigasaki [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Maki [0 wins, 1 loss = 0 points] Exciting Block: ~KAZUKI [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Manami Katsu [0 wins, 0 losses = 0 points] ~Konami [0 wins, 0 losses = 0 points] Źródło.
  18. August 19, 2017, Orlando, Florida - featuring 19 wrestlers including Johnny Impact, Low Ki, Amber Nova, Taya Valkyrie Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  19. K-DOJO ‘The 11th Chiba Discovery’ 8/20/17 (Sun) 14:00 @ Chiba Prefecture in Chiba (1) Ricky Fuji, Marines Mask & ERINA vs. Shiori Asahi, Yoshihiro Horaguchi & Bambi ♦Winner: Bambi (11:51) with an STF on ERINA (2) YUMA vs. Kyu Mogami ♦Winner: Mogami (8:38) with a Fisherman’s Buster (3) Kotaro Yoshino & Dinosaur Takuma vs. Dicky Mayer & Taylor Adams ♦Winner: Takuma (11:54) with the Dinosaur Bomb on Adams (4) Daigoro Kashiwa vs. TAKA Michinoku ♦Winner: Kashiwa (12:57) with the Kashiwa (5) Taishi Takizawa, Go Asakawa & Kaji Tomato vs. Tank Nagai, Ayumu Honda & Kunio Toshima ♦Winner: Takizawa (16:47) with a Last Ride Powerbomb on Honda Źródło.
  20. DOUTONBORI ‘SENKOKU TOURNAMENT 2017’ 8/20/17 (Sat) 17:30 @ Osaka Okinawa Hall in Osaka (1) Senkoku Tournament Tournament 2017 Semi Final Match: TORU vs. Orochi ♦Winner: TORU (12:02) with a Vertical Fall Brainbuster ~ TORU advances to the finals (2) Senkoku Tournament Tournament 2017 Semi Final Match: Ra-Pid vs. Kazuaki Mihara ♦Winner: Ra-Pid (7:42) with a roll up (Diablo distracted the ref allowing Ra-Pid to quickly roll Mihara up ~ Ra-Pid advances to the finals (3) Magnitude Kishiwada & Hideaki Sumi vs. Yuto Kikuchi & Kondai Koyama ♦Winner: Kishiwada (9:54) with an Inoki Armbar on Koyama (4) Real Inunakin, Takoyakida & Ninja Ranmaru vs. Taiyoto Kamen, Osamu Suganuma & Mede Tiger Mask ♦Winner: Tiger Mask (11:31) with the Shopping Street Splash (5) Akagi & Takaku Fuke vs. Katsumi Oribe & Cooger (Kuuga) ♦Winner: Fuke (10:41) with a Sleeper Hold on Katsumi (6) Senkoku Tournament 2017 Final Match: TORU vs. Ra-Pid ♦Winner: TORU (16:53) with the Vertical Fall Style Brainbuster ~ TORU wins the Senkoku Tournament ~ TORU challenged Mihara and said it could be Doutonbori Champion vs VKF Champion ~ Mihara will face Ra-Pid on 9/23 and then defend vs TORU the month after Źródło.
  21. DRAGON GATE ‘5 UNIT SURVIVAL RACE’ 8/20/17 (Sun) 16:00 @ Hakata Star Lanes in Fukuoka 1,800 Spectators (Overcrowded) (1) Jimmy Kagetora, Yuki Yoshioka & Jimmy Kanda vs. Hyou Watanabe, U-T & Don Fuji ♦Winner: Kagetora (9:19) with the Gurumakakari on U-T ~ After the match Jimmyz offered a handshake out to U-T, Yoshioka & Watanabe, U-T accepted but Watanabe & Yoshioka refused (2) 5 Unit Survival Race Match: Punch Tominaga vs. Yosuke ♡ Santa Maria ♦Winner: Maria (2:48) with the Neraiuchi ~ VerserK tried to attack Maria after the match but she managed to escape after hitting a low knee on Takagi (3) 5 Unit Survival Race Match: Genki Horiguchi H.A.Gee.Mee & Ryo ‘Jimmy’ Saito vs. Gamma & Kaito Ishida ♦Winner: Saito (11:45) with the Double Cross on Ishida (4) Jimmy Kness JKS, Masaaki Mochizuki & Jimmy Susumu vs. Ben-K, Kotoka & Big R Shimizu ♦Winner: Mochizuki (13:30) with a Shin Saikyo High Kick on Shimizu ~ Mochizuki picks up a win over Shimizu who he will face to get a chance at becoming number one contender for YAMATO’s Dream Gate Championship, Mochizuki brought this point up and said they were now even after Shimizu pinned Mochizuki earlier this month (5) 5 Unit Survival Race Match: YAMATO & BxB Hulk vs. Masato Yoshino & Naruki Doi ♦Winner: Yoshino (20:56) with the Sol Naciente on Hulk (6) 5 Unit Survival Race Match: CIMA, Dragon Kid, Eita & Takehiro Yamamura vs. Shingo Takagi, El Lindaman, Takashi Yoshida & T-Hawk ♦Winner: Yamamura (25:00) with the Stardust Press on Lindaman 5 UNIT SURVIVAL Race Standings MaxiMuM- 20 Points [10 wins, 5 losses] OVER GENERATION- 16 Points [8 wins, 10 losses] TRIBE VANGUARD- 14 Points [7 wins, 5 losses] VerserK- 12 Points [6 wins, 8 losses] ~ Jimmyz- 12 points [6 wins, 9 losses] Źródło.
  22. Stardom “5★STAR GP 2017” 8/20/17 [Sat] 18:00 @ Shinkiba 1stRING in Tokyo (1) 4WAY Tag Match: Viper & AZM vs Starlight Kid & Shiki Shibusawa vs Mari Apache & Natsuko Tora vs Xia Brookside & Ruaka ♦Winner: Viper (4:43) with a Senton on Tora (2) 5★STAR GP Red Stars Block Match: Kris Wolf vs Hiromi Mimura ♦Winner: Mimura (6:40) with the Endless Waltz ~Wolf [0 wins, 2 losses = 0 points] ~Mimura [1 win, 1 loss = 2 points] (3) 5★STAR GP Blue Stars Block Match: Kay Lee Ray vs Tam Nakano ♦Winner: Ray (5:32) with the Gory Bomb ~Ray [2 wins, 0 losses = 4 points] ~Nakano [0 wins, 2 losses = 0 points] (4) 5★STAR GP Blue Stars Block Match: HZK vs Konami ♦Winner: HZK (4:16) with the Bombs Away ~HZK [2 wins, 0 losses = 4 points] ~Konami [0 wins, 2 losses = 0 points] (5) 5★STAR GP Blue Stars Block Match: Mandy Leon vs Jungle Kyona ♦Winner: Kyona (9:48) with a Small Package Hold ~Leon [1 win, 1 loss = 2 points] ~Kyona [1 win, 1 loss = 2 points] (6) 5★STAR GP Red Stars Block Match: Mayu Iwatani vs Hana Kimura ♦Winner: Iwatani (9:10) with the Dragon Suplex Hold ~An attempt for Oedo Tai to interfere and help Hana backfired, allowing Iwatani to hit the Dragon Suplex for the win. ~Iwatani [1 win, 1 loss = 2 points] ~Kimura [1 win, 1 loss = 2 points] (7) 5★STAR GP Red Stars Block Match: Yoko Bito vs Kagetsu ♦Winner: Bito (7:54) with the B Driver ~Bito [1 win, 1 loss = 2 points] ~Kagetsu [1 win, 1 loss = 2 points] (8) 5★STAR GP Blue Stars Block Match: Io Shirai vs Toni Storm ♦Winner: DRAW (15:00) time expired ~Shirai [o wins, 1 loss, 1 draw = 1 point] ~Storm [1 win, 0 losses, 1 draw = 3 points] CURRENT STANDINGS Red Stars Block: ~Viper [1 win, 0 losses = 2 points] ~Kimura [1 win, 1 loss = 2 points] ~Kagetsu [1 win, 1 loss = 2 points] ~Brookside [1 win, 0 losses = 2 points] ~Iwatani [1 win, 1 loss = 2 points] ~Bito [1 win, 1 loss = 2 points] ~Mimura [1 win, 1 loss = 2 points] ~Wolf [0 wins, 2 losses = 0 points] Blue Stars Block: ~HZK [2 wins, o losses = 4 points] ~Ray [2 wins, o losses = 4 points] ~Storm [1 win, 0 losses, 1 draw = 1 points] ~Kyona [1 win, 1 loss = 2 points] ~Leon [1 win, 1 loss = 2 points] ~Shirai [0 wins, 1 loss, 1 draw = 1 points] ~Nakano [o wins, 2 losses = 0 points] ~Konami [o wins, 2 losses = 0 points] Źródło.
  23. Pro Wrestling ZERO1 ‘Super Fireworks’ 8/20/17 (Sun) 13:00 @ Act City Hamamatsu in Shizuoka (1) Ricky Potts & Ikuto Hidaka vs. Sean Guinness & Tatsuhito Takaiwa ♦Winner: Guinness (12:18) with a Diving Foot Stomp on Potts (2) Hideki Suzuki vs. Yoshikazu Yokoyama ♦Winner: Suzuki (4:18) with a Reverse Full Nelson (3) Shinjiro Otani & Yusaku Obata vs. TARU & Takuya Sugawara ♦Winner: Obata (11:32) with a Diving Double Knee Drop on Sugawara (4) Kohei Sato vs. Shogun Okamoto ♦Winner: Sato (9:36) with an armbar (5) Current Blast Bat & Street Fight Death Match: Masato Tanaka vs. Masakatsu Funaki ♦Winner: Tanaka (12:09) with the Sliding D Źródło.
  24. All Japan Pro-Wrestling “SUMMER EXPLOSION”, 8/20/2017 [Sun] 16:00 @ Okazaki-shi Ryumaoka Kaikan in Aichi 502 Spectators (Full) (1) Yusuke Okada & Fuminori Abe (Sportiva) vs. Minoru Tanaka & Atsushi Maruyama (both FREE) ♦Winner: Tanaka (5:16) with a Kneebar on Okada (2) Takao Omori vs. Michio Kageyama (DEP) ♦Winner: Omori (6:03) with the Axe Bomber (3) Zeus, The Bodyguard & Yutaka Yoshie vs. KAI, Naoya Nomura & Yuma Aoyagi ♦Winner: KAI (9:45) with the Meteor Impact on Bodyguard (4) Suwama & Atsushi Aoki vs. Koji Iwamoto & Yohei Nakajima ♦Winner: Suwama (9:13) with the Last Ride Powerbomb on Nakajima (5) Joe Doering & Sam Adonis vs. Massimo & Danny Jones ♦Winner: Adonis (7:57) with a Northern Lights Suplex Hold on Jones (6) Jun Akiyama, Kento Miyahara, Ultimo Dragon & Caristico vs. Sh***ji Ishikawa, TAJIRI, El Diamante & Black Tiger VII ♦Winner: Caristico (18:18) with the La Mistica on Diamante Źródło.
  25. DDT “Ryogoku Peter Pan”, 8/20/2017 [Sun] 15:00 @ Ryogoku Kokugikan in Tokyo 5,900 Spectators (Overcrowded) (0) Street Pro Wrestling Extra Edition! Gota Ihashi Ryogoku 5 Match Series: Gota Ihashi vs. Mad Paulie vs. Gorgeous Matsuno vs. Rocky Kawamura vs. Lingerie Muto ♦Winner: It finished 2-3. Ihashi beat Suzuki & Matsuno (0) King Of Dark Championship Match (Match 5 of Ihashi’s 5 Match series: Gota Ihashi [19th Champion] vs. Dai Suzuki [Challenger] ♦Winner: Ihashi (0:36) with a Body Press ~ Ihashi wins, meaning Suzuki becomes the 20th Champion (0) Mizuki Watase, Rekka, Diego & Daiki Shimomura vs. Tomomitsu Matsunaga, Hoshitango, Masato Kamino & Nobuhiro Shimatani ♦Winner: Watase (6:23) with a Backdrop on Kamino (0) Iron Man Heavymetalweight Championship Match, Tokyo Joshi Pro Offer Battle Royal: Mizuki vs. Yuu, Tetsuya Koda, Miyu Yamashita, Syoko Nakajima, Yuka Sakazaki, Nonoko, Rika Tatsumi, Azusa Takigawa, Nodoka-Oneesan, Maho Kurone, Marika Kobashi, Yuna Manase & Cherry ♦Winner: Yuu (16:45) with a Katahajime on Mizuki ~ Yuu becomes the 1,267th Generation Champion (1) Yuki Iino Debut Match: Yuki Ueno & Naomi Yoshimura vs. Kouki Iwasaki & Yuki Iino ♦Winner: Yoshimura (10:49) with the Shoneba on Iino (2) KO-D 10 Person Tag Championship Decision Match: Team Toru Owashi (Toru Owashi, Kazuki Hirata, Joey Ryan, YOSHIHIKO & Saki Akai) vs. Team Makoto Oishi (Makoto Oishi, Super Sasadango Machine, Ken Ohka, LiLiCo & Lady Beard) ♦Winner: Ohka (10:23) with the Fire Spear on Hirata ~ Team Oishi become the first ever KO-D 10 Person Tag Team Champions (3) Ikemen vs Idol: Jiro “Ikemen” Kuroshio vs. Shunma Katsumata ♦Winner: Kuroshio (12:00) with the Handsome (Ikemen) Clutch (4) Special 4WAY Match: Isami Kodaka & Yuko Miyamoto vs. Mike Bailey & MAO vs. Kotaro Suzuki & Soma Takao vs. Kaz Hayashi & Keisuke Ishii ♦Winner: Takao (10:30) with the Endless Waltz ~ It was announced that Suwama, Abdullah Kobayashi, Ultimo Dragon & Hideki Suzuki will be at the 10/22 show (5) KO-D 6 Man Tag Championship Match: [30th Generation Champions] KUDO, Yukio Sakaguchi & Masahiro Takanashi vs. [Challengers] Dick Togo, Yasu Urano & Antonio Honda ♦Winner: KUDO (13:52) with a Diving Double Knee Drop on Honda ~ 1st Successful Title Defence (6) DDT 20th Anniversary Weapons Rumble All Rights Contra Marriage: Sanshiro Takagi vs. Danshoku Dino ♦Winner: Dino (17:16) with the Danshoku Driver ~ Dino now has control over DDT and he fired Amon Tsurumi the general manager Weapon Match: Kendo Kashin vs. Mitsuo Momoto (w/ the Momota Family) ended in a no contest (7) DDT EXTREME Championship ~ Hair vs Hair Match: [39th EXTREME Champion] Daisuke Sasaki vs. [Challenger] Akito ♦Winner: Sasaki (21:14) with the La Mistica Cross Facelock with a chair ~ 5th Successful Title Defence (8) KO-D Tag Championship Match: [61st Champions] Shigehiro Irie & Kazusada Higuchi vs. [Challengers] HARASHIMA & Naomichi Marufuji ♦Winner: HARASHIMA (16:14) with the Somato on Irie ~ Irie & Higuchi fall on their 4th Defence, HARASHIMA & Naomichi Marufuji become the 62nd Generation Champions ~ Marufuji thanked the fans and he is very happy to have won a title in DDT, it looks like HARASHIMA & Marufuji will defend vs Sanshiro Takagi & Danshoku Dino () Main Event ~ KO-D Openweight Championship Match: [61st Champion] Konosuke Takeshita vs. [Challenger/KING OF DDT 2017 Winner] Tetsuya Endo ♦Winner: Takeshita (29:02) with the Cross Arm German Suplex Hold ~ 7th Successful Title Defence ~ Takeshita thanked the fans before Dino came out to announce that Takeshita will defend his title vs. Daisuke Sasaki & Ken Ohka on the 24th September and that the Independent World Jr. Heavyweight Championship & the the DDT Extreme Championship will be on the line Źródło.
  26. August 19, 2017, Brooklyn, New York - featuring 20 wrestlers including Bobby Roode, Drew McIntyre, Asuka, Ember Moon Kliknij ten link w celu odkrycia pełnych wyników.
  27. OZ Academy 8/20/17 [Sun] 12:00 @ Korakuen Hall in Tokyo (1) Kaori Yoneyama, Kyusei Sakura Hirota & Rina Yamashita vs Command Bolshoi, Aoi Kizuki & Saori Anou ♦Winner: Yoneyama (7:48) with a Jackknife Hold on Kizuki (2) Mayumi Ozaki & Maya Yukihi vs Sonoko Kato & Shoko Sekiguchi ♦Winner: Ozaki (16:33) with a Backfist on Sekiguchi (3) Tsubasa Kuragaki vs Yoshiko ♦Winner: Yoshiko (10:45) with the Lariat (4) Aja Kong & Manami Toyota vs Kyoko Inoue & Takako Inoue ♦Winner: Kyoko (13:15) via pinfall on Toyota (5) OZ Academy Tag Championship Match: [26th Champions] AKINO & Kaho Kobayashi vs [Challengers] Yumi Ohka & Alex Lee ♦Winner: Kobayashi (19:47) via pinfall on Lee ~1st successful title defense ~Mayumi Ozaki & Maya Yukihi were announced as the next challengers for the tag titles. That match will take place on 10/29. It was also announced that Sonoko Kato & Kaho Kobayashi will face Yumi Ohka & Alex Lee on 9/3. (6) OZ Academy Openweight Championship Match: [20th Champion] Hiroyo Matsumoto vs [Challenger] Hikaru Shida ♦Winner: Matsumoto (25:49) with the Rock Drop ~3rd successful title defense ~Yoshiko, who recently pinned Matsumoto in a tag match, came to the ring to make an appeal to challenge the champion. The challenge was accepted, and that match will take place on 10/29. Hiroyo Matsumoto & Tsubasa Kuragaki vs Yoshiko & Hikaru Shida was also announced for 9/3. Źródło.
  28. 12 lipca na NXT pojawił się były mistrz Ring Of Honor World Kyle O’Reilly, który zmierzył się w przegranym pojedynku z Aleisterem Blackiem. Tego dnia też zostaliśmy poinformowani iż jego legendarny Tag Team partner Bobby Fish podpisał kontrakt z NXT. Kwestią czasu był więc połączenie tej dwójki w ReDragon, drużynę, która zwojowała całą scenę niezależną, zdobywając mistrzostwa Tag Teamów w NJPW oraz ROH. Jednak jeszcze wcześniej cały świat wrestlingu obiegły plotki, że do federacji z Full Sail University przybędzie również Adam Cole. Wydawało się, że tak jak było to z Bobbym Roodem i Drew McIntyrem, zobaczymy go na trybunach podczas NXT Takeover: Chicago. Nie stało się tak, a przedwczoraj w internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widać Adama Cole’a razem z załogą NXT, przez co masa ludzi czekała na pojawienie się trzykrotnego mistrza ROH World. Na samym Takeover: Brooklyn III, po walce, w której SAnitY odebrało mistrzostwa Tag Teamów Authors Of Pain, mieliśmy okazję zobaczyć atak Bobby’ego Fisha oraz Kyle’a O’Reilliego. W Main Evencie Drew McIntyre pokonał Bobby’ego Roode’a, odbierając mu pas NXT. Po walce w ringu pojawili się ReDragon, a na trybunach widać było ogromne poruszenie, co mogło zwiastować tylko jedną osobę. Adam Cole zaatakował zza pleców nowego mistrza, wykonując mu na koniec jego firmowy Superkick. Raczej nie jest to jednorazowe połączenie tej trójki, więc czyżbyśmy widzieli Mount Rushmore v2? O tym już prawdopodobnie na najbliższych epizodach NXT. Źródło: What is Wrestling
  1. Załaduj więcej aktywności

Copyright statement:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników forum BGZ Wrestling Polska.